Istorija

A lyga | B lyga | C lyga | D lyga | A.Makulavičiaus taurė | IT lyga | Spring A

 

A lyga

Sezonas   Finalai  
2015-2016 Oro navigacija dėl 1 vietos
92:86
Volfas Engelman
MRU dėl 3 vietos
93:81
VGTU
 
2014-2015 MRU dėl 1 vietos
87:83
Tegra
SK Ferimsta dėl 3 vietos
64:63
VGTU
 
2013-2014 Medea-VU dėl 1 vietos
87:73
Oro navigacija
KK Žaibas-Alnida dėl 3 vietos
94:87
Brazylija-Ego Forte
 
2012-2013 VGTU dėl 1 vietos
81:60
Medea-VU
Tegra dėl 3 vietos
87:80
Brazylija-Ego Forte
 
2011-2012 Leidykla Šiaurės Lietuva dėl 1 vietos
78:74
Trakų TonyResort
VGTU dėl 3 vietos
62:56
Medea-VU
 
2010-2011 TonyBet dėl 1 vietos
66:61
siaureslietuva.lt-LKSK
Oro navigacija dėl 3 vietos
80:70
VGTU
 
2009-2010 Medea-VU dėl 1 vietos
93:73
NTSG
VGTU dėl 3 vietos
77:65
Erama-Martonas
 
2008-2009 Bravo dėl 1 vietos
79:70
Medea-VU
VGTU dėl 3 vietos
79:67
Šiaurės Lietuva
 
2007-2008 VGTU dėl 1 vietos
88:78
MRU
Bravo dėl 3 vietos
95:82
Erama-Martonas

 

B lyga

Sezonas   Finalai  
2015-2016 Rybvalda dėl 1 vietos
79:78
ISM universitetas
LKA-karys.lt dėl 3 vietos
62:60
Savivaldybės administracija
 
2014-2015 Sadolin dėl 1 vietos
88:69
Stekas
Legionas dėl 3 vietos
86:77
MB Legal-Tikroji sauga
 
2013-2014 SK Ferimsta dėl 1 vietos
74:72
MB legal-Tikroji sauga
Vilniaus ugniagesys dėl 3 vietos
90:69
Sadolin
 
2012-2013 KK Žaibas dėl 1 vietos
61:47
Tikroji sauga-MB legal
Stiklopaslaptis.lt dėl 3 vietos
99:65
Domipa
 
2011-2012 Brazylija-Ego Forte dėl 1 vietos
88:71
Stamperija
Tikroji sauga-MB legal dėl 3 vietos
82:57
karys.lt
 
2010-2011 Matavimo studija dėl 1 vietos
79:70
Dussman Service
Sadolin dėl 3 vietos
77:55
Čiančia
 
2009-2010 Ekskomisarų biuras dėl 1 vietos
68:63
Alnevinus-Rospo
LK GŠB dėl 3 vietos
78:67
Albikonas
 
2008-2009 In Grief United dėl 1 vietos
88:78
Švyturys
Longista-IPA dėl 3 vietos
71:61
Darner
 
2007-2008 Metransa dėl 1 vietos
83:73
ŠMKA III-Čili
ŠMKA IV-Lietuvos draudimas dėl 3 vietos
113:94
VSDK

 

C lyga

Sezonas   Finalai  
2015-2016 Gealan dėl 1 vietos
68:64
LHV bankas
Dussmann dėl 3 vietos
81:78
Rumida-LLK
 
2014-2015 VSC-Elteros projektai dėl 1 vietos
77:71
Vilniaus KM-97-II
Gealan dėl 3 vietos
72:67
Savivaldybės administracija
 
2013-2014 Rybvalda dėl 1 vietos
63:60
Vilniaus KM-95-Žaibas
Gealan dėl 3 vietos
84:81
Teltonika
 
2012-2013 Stekas dėl 1 vietos
63:61
SK Ferimsta
Danvitė dėl 3 vietos
83:81
Gealan
 
2011-2012 Domipa dėl 1 vietos
78:69
Gealan
Biovela Group dėl 3 vietos
71:64
SK Kilk-Super sushi
 
2010-2011 MRU-Magistrai dėl 1 vietos
62:58
TS-LKD
Ekspertize.com dėl 3 vietos
68:64
Teltonika
 
2009-2010 Vilniaus KM-92-I dėl 1 vietos
86:69
Matavimo studija
Vilniaus KM-VI dėl 3 vietos
78:67
EGDA
 
2008-2009 Grigiškių SK dėl 1 vietos
96:83
Statybų valdovas
Čiančia dėl 3 vietos
?:?
Alnevinus
 
2007-2008 Dailės akademija dėl 1 vietos
71:57
SK CliFox
Darner dėl 3 vietos
84:81
ŠMKA VII-Electrolux


C lygos "Iššūkio" taurė

Sezonas   Finalai  
2015-2016 A komanda dėl 1 vietos
63:48
Monferenas
 
2014-2015 Širvėna dėl 1 vietos
77:64
Sporto grupė
 
2013-2014 Kirviai dėl 1 vietos
60:46
Ambicingi Vilkai
 
2012-2013 Š.Marčiulionio KA II dėl 1 vietos
75:65
Teltonika

 

D lyga

Sezonas   Finalai  
2015-2016 Juoda-Raudona dėl 1 vietos
63:54
Akcija-KREPŠINIS
Ridikas-nuomasventojoje.com dėl 3 vietos
79:54
Kedas


Alekso Makulavičiaus taurė

Sezonas   Finalai  
2011 siaureslietuva.lt-LKSK dėl 1 vietos
78:74
Medea-VU
 
2010 Martonas-Ego Forte dėl 1 vietos
94:74
VGTU-Vaidora
 
2008-2009 Martonas dėl 1 vietos
97:77
Stamperija-LR fanai


IT lyga

Sezonas   Finalai  
2015-2016 Danske Bank dėl 1 vietos
85:54
Asseco Lietuva
Teo dėl 3 vietos
53:51
Oro navigacija
 
2014-2015 Teltonika dėl 1 vietos
84:64
Teo
Paysera dėl 3 vietos
81:65
Asseco Lietuva
 
2013-2014 Teltonika dėl 1 vietos
84:46
Barclays
Asseco Lietuva dėl 3 vietos
80:43
EIT
 
2012-2013 Atea-HP dėl 1 vietos
77:57
Teltonika
Adform dėl 3 vietos
62:55
Barclays
 
2011-2012 Teltonika dėl 1 vietos
83:78
Atea-HP
Barclays dėl 3 vietos
75:47
Adform-Insoft
 
2010-2011 Teltonika dėl 1 vietos
96:92
Atea-HP
Tieto Lietuva dėl 3 vietos
73:59
Barclays
 
2009-2010 Asseco Lietuva dėl 1 vietos
72:54
Adform
Fima dėl 3 vietos
45:38  
Tieto Lietuva
 
2008-2009 Asseco Lietuva dėl 1 vietos
78:59
Sisneta-Elsis IT-IBM
Tieto Lietuva dėl 3 vietos
88:75
Blue Bridge


IT lygos Mažoji taurė

Sezonas   Finalai  
2015-2016 BTT Group dėl 1 vietos
86:75
Fima


SKL Įmonių lyga 

Sezonas   Finalai  
2014-2015 Dussmann dėl 1 vietos
92:74
VMI
Lietuvos geležinkeliai dėl 3 vietos
78:64
Western Union

 

Spring A taurė

Sezonas   Finalai  
2015-2016 Sportinis įgūdis dėl 1 vietos
82:64
VTDK
ISM universitetas dėl 3 vietos
77:56
Vilniaus KM-98
 
2014-2015 VTDK dėl 1 vietos
89:76
BC Vilkai
Legionas dėl 3 vietos
88:84
Lynx
 
2013-2014 Legionas dėl 1 vietos
99:82
VTDK
SK Ferimsta dėl 3 vietos
97:68
Vilniaus KM
 
2012-2013 Legionas dėl 1 vietos
94:93
Vilniaus KM
VKM 93 dėl 3 vietos
93:76
KK Lesykla
 
2011-2012 Ekskomisarų biuras/G7 sportas dėl 1 vietos
88:73
Vilniaus KM-Krantechna
Legionas dėl 3 vietos
97:81
KK Žaibas-Champion
 
2010-2011 Ekskomisarų biuras/G7 sportas dėl 1 vietos
86:83
SK Nemenčinė
SK Bitinas-Medžio centras dėl 3 vietos
86:75
SKM-Agotos gryčia
 
2009-2010 Fokus pica-Sport Fairies BC dėl 1 vietos
87:75
Archstudija
LR Susisiekimo ministerija dėl 3 vietos
78:57
Lietuvos policija
 
2008-2009 Alekniškis dėl 1 vietos
85:79
ICG
Ekskomisarų biuras dėl 3 vietos
76:72
Švyturys
 
2007-2008 Švyturys dėl 1 vietos
92:76
Vilrufas
FKK Spartakas dėl 3 vietos
84:82
ŠMKA rinktinė


Spring B taurė

Sezonas   Finalai  
2015-2016 Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas dėl 1 vietos
98:54
Oro navigacija
Penktukas dėl 3 vietos
20:0
Dailės akademija
 
2014-2015 SPA dėl 1 vietos
90:80
Dussmann
Vilniaus Justiniškių vaikų ir jaunimo klubas dėl 3 vietos
20:0
Kirviai
 
2013-2014 ISM universitetas dėl 1 vietos
75:60
Dailės akademija
Rumida-LLK dėl 3 vietos
78:64
Miražas
 
2012-2013 Ginio pajėgos dėl 1 vietos
63:61
Lynx


Spring D taurė

Sezonas   Finalai  
2015-2016 Ridikas-nuomasventojoje.com dėl 1 vietos
65:62
Miražas
KK Alkani dėl 3 vietos
63:59 
CSC
 
2014-2015 United Sharks dėl 1 vietos
81:72
Irsana.lt
ACO.LT dėl 3 vietos
71:66 
KK Alkani
 
2013-2014 Irsana.lt dėl 1 vietos
100:41
Lietuvos geležinkeliai
Kirviai dėl 3 vietos
80:74
ACO.LT
 
2012-2013 Irsana.lt dėl 1 vietos
68:56
BC Versus
Kirviai dėl 3 vietos
75:71
Miražas
 
2011-2012 Kirviai dėl 1 vietos
67:53
Asseco
VKSK dėl 3 vietos
75:74
Sena chebra

 

SKL © 2017

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti