2012-2013: C lygoje pasiekė 1/16 finalo etapą;
2014-2015: C lygoje pasiekė 1/16 finalo etapą;
2015-2016: C lygoje pasiekė 1/16 finalo etapą;
2016-2017: Iškrito 3-ajame A.Makulavičiaus taurės etape;
2016-2017: C lygoje pasiekė 1/16 finalo etapą.

Komandos nuotrauka

2011.11.24, Vaidas Indriliunas

Vakar gausiausioje miesto lygoje buvo gana tylu. Ne tik todėl, jog vyko neįprastai mažai, vos keturios dvikovos, tačiau ir todėl, kad visos rungtynės pasibaigė gana dideliu, vidutiniškai 26 taškų skirtumu. Visgi emocijų krepšinio aikštelėse tikrai netrūko, nes per vieną vakarą buvo skirtos net trys techninės bei viena diskvalifikacinė pražanga.

Atkakliausios

Bene atkakliausiai susiklostė "Lynx" (1/3) ir "MB-nuoma.lt" (3/3) komandų akistata. Savo aikštėje žaidusios "lūšys" neketino pasiduoti ir anksčiau laiko kelti baltos vėliavos bei jau susitikimo pradžioje užkūrė varžovams tikrą pirtį. Tiesa, per pirmąsias dešimt minučių svečiai sugebėjo atlaikyti varžovų spaudimą ir įgyti trapią persvarą (17:14), visgi po trumpos pertraukėlės lyderių vaidmeniu jau mėgavosi aikštės šeimininkai. Antrajame kėlinuke "Lynx" krepšininkai pradėjo kibiau gintis, pataikė kelis sudėtingus metimus, o tai leido komandai ne tik pavyti varžovus, bet ir dvikovos pusiaukelėje atsidurti priekyje (33:31).

Visgi po didžiosios pertraukos aikštės šeimininkų ryžtas nebebuvo toks didelis ir padėtį aikštėje ėmė kontroliuoti "nuomininkų" ekipa. Svečiai geriau išnaudojo savo priekinę liniją, pradėjo pataikyti sudėtingus metimus ir žingsnis po žingsnio ėmė didinti savo pranašumą. Intriga aikštelėje dar kurį laiką laikėsi, tačiau lemiamame ketvirtyje "MB-nuoma.lt" komanda surengė spurtą po kurio atsakymai į svarbiausius dvikovos klausimus tapo visiškai aiškūs. Galutinis rungtynių rezultatas - 70:58 svečių komandos naudai.

"MB-nuoma.lt" vadovas Miroslav Šilobrit buvo patenkintas rungtynėmis: "Pirmoje susitikimo dalyje kaupėm jėgas antrajai. Buvome tik šešiese, todėl nenorėjome visko parodyti dar iki didžiosios pertraukos. Be to, komanda į rungtynes atvyko vėlai, nespėjo padaryti tinkamo apšilimo, tad natūralu, jog dvikovos pradžioje vyrai atrodė blankiai. Kalbant apie varžovus - jie buvo gana stiprūs, tik labai nelaikė nervų todėl ir patyrė pralaimėjimą. Teisėjai buvo gana geri, švilpė į abi puses bei leido kietą kovą", - arbitrams jokių priekaištų neturėjo M.Šilobrit.

"Didžiuojuosi savo komanda. Vyrai buvo susikaupę, neturėjo priekaištų vienas kitam ir tiesiog darė savo darbą. Visa tai, manau, tapo pagrindine pergalės priežastimi. Tai buvo vienas geriausių sezono rungtynių, neskaitant pirmosios dvikovos su "MRU-Magistrais". Jei taip bus visada - manau pasieksime dar ne vieną gražią pergalę", - vylėsi "MB-nuoma.lt" komandos vadovas M.Šilobrit.

Tuo tarpu Lynx" ekipos idėjinis vadas žėrė priekaištus vienam iš teisėjų: "Iki didžiosios pertraukos dar viskas buvo gerai. Rungtynės vyko pagal planą, o mes turėjome trapią persvarą. Nors emocijų netrūko ir per pirmąsias dvidešimt minučių, tačiau komanda dar laikėsi. Visgi po didžiosios pertraukos jaunasis arbitras pademonstravo savo sugebėjimus ir parodė, jog teisėjų mokyklėlėje išmoko skirti visokiausio pobūdžio pražangas. Tai visiškai išbalansavo komandą ir galiausiai mes patyrėme nesėkmę", - drąsius arbitro sprendimus kritikavo "Lynx" komandos vadovas D.Lesnik.

Nugalėtojų komandoje rezultatyviausiai žaidė Valdemar Narkevič įmetęs 29 taškus bei atkovojęs 12 atšokusių kamuolių, Artur Dolgovič pridėjo 16 taškų ir 5 rezultatyvius perdavimus, o Andžej Dolgovič į savo sąskaitą įsirašė 12 taškų.

"Lynx" ekipoje siautėjo Vilmantas Vainauskas, pelnęs 23 taškus, jam neblogai talkino Julius Beniušis pridėjęs 10 taškų.