"Ferimstos" atakų banga nuplovė ir marčiulioniukus

Vienintelėse antradienio vakarą vykusiose Plasta-Sostinės A lygos rungtynėse turnyro lentelės lyderė "SK Ferimsta" (6/0) namų arenoje priėmė jaunuosius "Š.Marčiulionio KA-Čili" (1/5) krepšininkus. Šeimininkai tradiciškai akistatą pradėjo kupini energijos ir per tris minutes nutolo 7 taškais (11:4). Nors marčiulioniukai bandė kibti šiame sezone nenugalėtai "Ferimstai" į atlapus (15:17), dar viena Renato Kurilionoko auklėtinių atakų banga nubloškė juos atgal (31:23). Kamuolio vienas kitam negailėję šeimininkai per antrą kėlinį dar labiau nutolo – 52:38.

Po pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir "Ferimsta" susikrovė 19 taškų persvarą (61:42). Nors marčiulioniukai dar bandė spurtuoti (53:65), prieš paskutinį ketvirtį intriga jau buvo išnykusi (74:55). Su pasimėgavimu žaidę R. Kurilionoko auklėtiniai per likusias 10 minučių nė neketino sustoti ir po finalinio teisėjo švilpuko džiaugėsi dar viena triuškinančia pergale – 98:72.

Visus keturis mačo kėlinius laimėjusią "SK Ferimstą" į priekį vedė dvigubu dubliu pasižymėjęs Ignas Juškevičius – aukštaūgio sąskaitoje 25 pelnyti taškai, 12 atkovotų kamuolių ir 33 naudingumo balai. Jam puikiai talkino po 15 taškų įmetę Lukas Bankieta ir Eduard Rogačiov (5/6 trit.), 14 taškų pridėjo Mantas Kibildis.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 17 taškų surinkęs Jokūbas Švambaris, 13 taškų pelnė Arnas Beručka (8 atk. kam.), 10 – Petras Jasiūnas (5 rez. perd.).