Lyderių dvikovoje įtikinama "SK Ferimstos" pergalė (video)

Pirmadienio vakarą Plasta-Sostinės A lygos įvyko dviejų turnyro lentelės viršuje esančių komandų akistata, kurioje ginklus surėmė savo aikštėje žaidusi "SK Ferimsta" (16-3) bei "Volfas Engelman" (10-5) atstovai. Nors daugelis krepšinio mėgėjų šiose rungtynėse laukė intrgios, tačiau aikštės šeimininkai be didesnio vargo įrodė savo pranašumą.

Susitikimo pradžioje aikštėje buvo tikrai karšta - abi ekipos žengė koja kojon, o rungtynių svarstyklės nuolat svyravo tai į vieną tai į kitą pusę.

Sužaidus kiek daugiau nei 11 minučių "Volfas Engelman" atstovai įgijo didžiausią rungtynėse šešių taškų persvarą (26:20), tačiau  "aludarių" džiaugsmas truko neilgai. Jau netrukus Renato Kurilionoko treniruojama "SK Ferimstos" komanda laimėjo atkarpą rezultatu 12:0 bei perėmė iniciatyvą į savo rankas (32:26).

Pasikeitus jėgų pusiausvyrai intriga neišblėso ir iki pat didžiosios pertraukos komandas skyrė vos keli taškai. Visgi trečiajame kėlinuke aikštės šeimininkai pademonstravo aukštąjį pilotažą, laimėjo dešimties minučių atkarpą net 28:15 bei įgijo triuškinamą pranašumą (67:53).

Į nokdauną pasiųsti svečiai pakilo ant kojų, tačiau dvikovą baigė žaisdami be ugnelės akyse bei stebėdami sulig kiekviena minute tolstantį varžovų traukinį. Nuaidėjusi finalinė sirena paskelbė įtikinamą "SK Ferimstos" pergalę rezultatu 90:65 kuri leido R.Kurilionoko auklėtiniams pakilti į pirmąją turnyro rikiuotės poziciją.

Kadangi ši dvikova turėjo "Savaitės rungtynių" statusą tradiciškai parengėme apie ją Rūtos Vėderytės įgarsintą vaizdo reportažą:

Nugalėtojų komandą į pergalę atvedė Eduard Rogačiov, pelnęs 17 taškų ir perėmęs 5 kamuolius, Lukas Bankieta pridėjo 16, o Ignas Juškevičius (12 atk.kam.) į savo sąskaitą įsirašė 14 taškų.

"Volfas Engelman" ekipoje išsiskyrė Deimantas Pavlovskis surinkęs 17 taškų, jam neblogai talkino Augustinas Venckus pridėjęs 12 taškų.

Tai buvo jau penktoji iš eilės "SK Ferimstos" klubo pergalė A lygoje ir septintoji  iš tiek pat galimų tarpusavio akistatose prieš "Volfas Engelman" vyrus.