Net 6 šio sezono klubo rekordus pagerinusi SK "Ferimsta" nušlavė "Vilniaus kolegijos" studentus

Antradienio vakarą įvyko vos vienerios GEALAN-Sostinės A lygos rungtynės, kuriose savo aikštėje žaidusi SK "Ferimstos" (9-4) komanda be didesnio gailesčio sutriuškino "Vilniaus kolegijos" (2-11) ekipą bei vėl pakilo į antrąją turnyro lentelės poziciją.

Aikštės šeimininkai atitrūko dar pirmajame kėlinuke, o sužaidus dešimt minučių jau turėjo dviženklę persvarą (29:15).

Žaidimo ritmą pagavę Edvino Justos auklėtiniai nemažino apsukų ir negailestingomis smūgių serijomis tapžė varžovus, tad įpusėjus dvikovai komandas skyrė jau 25 taškų persvara (60:35).

Nors trečiajame kėlinuke Stanislovo Radziulio auklėtiniai pakilo į kovą dėl garbės ir per dešimt minučių pelnė daugiau taškų nei per visą pirmąją susitikimo dalį (36), tačiau "Ferimstos" gvardija į tai atsakė įmesdama ne ką mažiau - 32, tad likus vienam ketvirčiui skirtumas tarp komandų vis dar buvo milžiniškas (92:71).

Lemiamame kėlinuke abi komandos žaidė atvirą, treniruotės pobūdžio krepšinį, tvarkė formalumus ir ramiai laukė finalinės sirenos, kuri paskelbė įspūdingą "Ferimstos" pergalę rezultatu 121:87.

Šiose rungtynėse E.Justos vadovaujamas kolektyvas pasiekė net 6 šio sezono klubo rekordus - pelnė daugiausiai taškų (121), taikliausiai metė dvitaškius bei tritaškius, atliko daugiausia rezultatyvių perdavimų (29), blokavo daugiausia metimų (7) ir surinko daugiausiai naudingumo balų (167). Beje, pastarasis rodiklis apkritai yra naujas šio sezono GEALAN-Sostinės A lygos rekordas.

SK "Ferimsta": Eduard Rogačiov (5/6 trit., 5 rez.perd., 36 naud.balai) 29, Liudvikas Rukšėnas 23, Ignas Juškevičius (13 atk.kam.) 20.

"Vilniaus kolegija": Kipras Atkočiūnas 22, Tomaš Romanovskij (9 rez.perd.) 20.

Tai buvo jau ketvirtoji "Ferimstos" pergalė iš eilės, tuo tarpu "Vilniaus kolegijos" ekipa patyrę jau šeštą nesėkmę paeiliui.