G.Vileitos vedamas ŠMKA jaunimas krito tik po pratęsimo

Ketvirtadienio vakarą Plasta-Sostinės B lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės. Namuose rungtyniavusiai "KK Žaibo" ekipai susitikime su Gintauto Vileitos treniruojamais jaunaisiais krepšininkais prireikė papildomo laiko, įrodant savo pranašumą.

Žaidžiantysis "Š.Marčiulionio KA-Himėja-Caparol" (2-13) treneris Gintautas Vileita pelnė net 38 taškus ir pataikė lemiamą dvitaškį, leidusi komandai išplėšti pratęsimą. Tačiau net ir tokių jo pastangų neužteko kovoje su "Žaibo" (10-4) atstovais. Eilinį kartą rezultatyviose aikštelės šeimininkų rungtynėse, Justino Karoso treniruojama ekipa šventė pergalę 105:99.

Susitikime likus žaisti dvi sekundes, aikštelės šeimininkų atstovas Edvinas Kundelis dvitaškiu metimu išvedė savo komandą į priekį 91:89 ir atrodė, kad "Žaibo" atstovai jau gali džiaugtis pergale. Tačiau jau po kelių akimirkų džiaugsmo šūksniai buvo girdėti ant jaunųjų "marčiulioniukų" suolelio. Patyręs G.Vileita su sirena pataikė dvitaškį metimą ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Vis tik pratęsimo metu geriau atrodė aikštelės šeimininkai. Daugiausia Andriaus Mikštos pastangomis, kuris per papildomą laiką pelnė 6 taškus, "Žaibo" ekipa atstovai įgijo keturių taškų pranašumą ir pergalingai finišavo įtemptoje kovoje.

Ši aikštelės šeimininkų pergalė ir kiek anksčiau šią savaitę patirtas "Rybvaldos" pralaimėjimas įnešė tikrą sumaištį šioje grupėje dėl pirmosios vietos. Šiuo metu į grupės viršūnę pretenduoja net trys komandos.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo  30 taškų pelnęs ir 19 kamuolių atkovojęs Žygimantas Gurevičius. Mindaugo Želnio sąskaitoje 25 taškai.

Svečių komandoje G.Vileita pelnė net 38 taškus. Lukas Oželis pridėjo 15 taškų.