ISM smuko iš pirmos į šeštą vietą

Plasta-Sostinės B lygos sezoną trimis pergalėmis pradėjęs ISM universitetas, panašu, pabudo iš gražaus sapno. Po trijų iš eilės pergalių studentai krito į duobę ir savaitgalį patyrė jau trečią pralaimėjimą iš eilės. Šįkart teko pripažinti "ReBalt-Autošalnos" pranašumą.

Šių dviejų A grupės komandų akistata baigėsi nedideliu skirtumu - 68:66, tačiau pažvelgus į rungtynių eigą, akivaizdžiai matosi šeimininkų pranašumas. Savo aikštėje rungtyniavę "rebaltai" pirmavo viso susitikimo metu, o susitikimo pusiaukelėje pasiekė didžiausią savo pranašumą - 16 taškų. Mačas daugiau spalvų įgavo ketvirtajame ketvirtyje. Jo metu studentai pamėgino perlaužti susitikimo eigą į savo pusę. Likus 30 sekundžių Arnas Arlauskas taikliu tritaškiu sumažino ISM deficitą iki minimalaus - 67:66.

Toliau buvo dar įdomiau. svečiai ėmėsi pražangų taktikos ir dukart iš eilės prasižengę galiausiai pasiuntė "ReBalt" atstovą Kęstutį Bagdanavičių prie baudų metimų linijos. Tik viena bauda buvo taikli, o paskutinei ISM atakai dar buvo likusios 7 sekundės. Per minutės pertraukėlę sudėliotas lemiamas išpuolis visgi buvo nesėkmingas - Lino Bieliūno metimas skriejo pro šalį.

"ReBalt-Autošalnos" komandoje rezultatyviausias buvo Viktoras Azarkovas, pelnęs 15 taškų. Marius Taparauskas pridėjo 12, Eimantas Leipus - 11.

ISM gretose Tadas Bulotas pelnė 13, L.Bieliūnas - 12, Juozas Petkus - 11.

"ReBalt-Autošalnos" komandos vadovas Valdas Jonavičius: "Į varžybas  susirinkome tinkamai nusiteikę ir pasiruošę. Kadangi įkrito pirmieji metimai, mūsų energija pasiteisino ir pulti buvo lengviau, o tuo pačiu ir dominuoti aikštelėje. Pirmame kėlinyje stebuklus išdarinėjo Viktoras, pataikęs visus metimus. Antrame kėlinyje nemažinome energijos, nes žinojome, jog ISM jaunimas tuo pasinaudos. Taigi pirmą pusę pavyko pasiimti.

Po ilgosios pertraukos, laiminėdami 14 taškų išėjome nepasiruošę, o galbūt ir dėl rotacijos stokos taupydami energiją pradėjome laukti pabaigos. Todėl žaidimo iniciatyva perėmė ISM. Po dviejų kėlinių jų treneris pasidarė kelias korekcijas gynyboje ir puolime. Mes savo ruoštu būdami be trenerio nieko naujo į žaidimą nebeįvedėme, ko rezultate gavosi dviejų lygiaverčių komandų kova. Varžybas laimėjome mes, nes tokių varžybų pabaigoje reikia šalto proto ir patirties".

Istorinė diena išaušo ir "SKM-Agotos gryčios" komandai. Po 6 pralaimėjimų iš eilės pagaliau iškovota pergalė. Penktadienį (11-20) Sostinės krepšinio mokyklos darbuotojų kolektyvas po sunkios kovos įveikė Š.Marčiulionio KA-Himėja-Caparol rezultatu 84:75

ŠMKA treneris Gintautas Vileita ir vėl pasirodė aikštėje su savo auklėtiniais ir pademonstravo tikrai neblogą pavyzdį. Marčiulioniukai puikiai pradėjo rungtynes ir pirmą kėlinuką laimėjo 20:10. Tačiau po pirmos pertraukėlės SKM kiek pristabdė varžovų dominavimą, tačiau išlyginti rungtynių eigą pavyko tik po ilgosios pertraukos. Trečio ketvirčio viduryje svečiai surengė spurtą 9:0 ir šis momentas galutinai susprogdino ŠMKA viltis iškovoti antrą pergalę.

Prie pirmos SKM pergalės daugiausiai prisidėjo Ovidijus Trukšinas - 25 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai. Justina Daugėla pridėjo 16 taškų.

ŠMKA-Himėja-Caparol ekipą pirmyn vedė pats G.Vileita, pelnęs 27 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių. Šarūnas Tamkevičius ir Deimantas Bartaška įmetė po 9.