"ISM universitetas" ir toliau žygiuoja be pralaimėjimų

Praėjusiame sezone B lygos finale žaidęs "ISM universitetas" tęsia pergalių seriją. Ketvirtadienio vakarą svečiuose žaidę Šarūno Cipario auklėtiniai palaužė "Duonpelnys Basket" atstovus ir iškovojo jau dešimtąją pergalę šiame sezone.

Jei reikėtų rinktis, "Duonpelnys Basket" (2-8) ko gero mažiausiai norėtų dar kartą šiame sezone susitikti su "ISM universiteto" (10-0) ekipa. Vakar dienos rungtynėse aikštelės šeimininkai patyrė pralaimėjimą 63:93, o dviejų susitikimų bendras deifictas siekia net 82 tašką!

Vis tik galutinis vakar dienos susitikimo rezultatas neatspindi visų įvykių, kurie vyko aikštėje pirmoje mačo dalyje. Patikėję, kad varžovus galima nugalėti rungtyniaujant ne pilnu pajėgumu, Š.Cipario auklėtiniai pusantro kėlinio turėjo nemažai vargo - 35-ą minutę Manto Mudėno auklėtiniai buvo priekyje 32:31. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutinis kartas, kai aikštelės šeimininkai pirmavo susitikime.

Nuo tos akimirkos vaizdas kardinaliai pasikeitė. Aikštėje ėmė dominuoti lygos favoritai, kurie dar iki ilgosios pertraukos sugebėjo įgyti dviženklį pranašumą. Po pertraukos studentai savo pranašumą tik dar labiau padidino, tad likęs mačo laikas tebuvo formalumas.

Pralaimėjusių treneris Mantas Mudėnas galėjo pasidžiaugti tik pirmąja mačo dalimi: "Pirmi du kėliniai buvo turbūt geriausi šiame sezone, o tai leido kaip lygus su lygiais kovoti su stipriausia grupės komanda."

"Tačiau antroje susitikimo dalyje koją ir vėl pakišo nuovargis, ko pasekoje nebespėdavome gynyboje ir tai leido varžovams atlikti laisvus metimus, atakas kartoti po kelis kartus."

Nugalėtojams Jurgis Čėsna ir Karolis Bielskis pelnė po 18 taškų.

Aikštelės šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Tomas Šilingis ir Mindaugas Nižauskas, pelnę atitinkamai 18 ir 17 taškų.