"Teltonika-Oaks" iškovojo itin svarbią pergalę

Savaitgalį įvyko dvejos GEALAN-Sostinės B lygos rungtynės. Itin svarbią pergalę iškovojo ir turnyrinėje lentelėje poziciją pasigerino "Teltonikos-Oaks" ekipa. Tuo tarpu "LKA-karys.lt" rezultatyvioje dvikovoje pratęsė pergalių seriją.

Pradžiugino ekipos vadovą

Fantastiškas rungtynes sužaidę "Teltonikos-Oaks" (5-5) krepšininkai nenuvylė ekipos vadovo Vaido Indriliūno. Po pergalės praėjusiame ture jis daug kalbėjo apie šios dvikovos svarbą ir atrodo, kad ekipos nariai įsiklausė į jo žodžius. Savoje aikštėje rungtyniavę "ąžuolai" po atkaklios kovos 75:67 palaužė "SK Nemenčinės" (5-7) krepšininkus.

Traumų išretinta "SK Nemenčinės" ekipa sėkmingai pradėjo rungtynes ir vienu metu pirmavo 11 taškų skirtumu, tačiau išlaikyti tokį žaidimo lygį viso mačo metu jiems nepavyko.

Antroje mačo dalyje įsižaidė nepailstantis "ąžuolų" ekipos lyderis Žilvinas Aleksandravičius, savo taikiklius suderino Robertas Vainickas ir aikštelės šeimininkai sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas.

Svarbiausia mačo atkarpa, kuri nulėmė dvikovos nugalėtoją, buvo paskutinės penkios mačo minutės. Per jas "ąžuolai" įgijo pergalingą pranašumą ir antrą kartą šiame sezone pranoko savo konkurentus, kuriems tai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės.

Nugalėtojų komandos vadovas Vaidas Indriliūnas džiaugėsi pergale, tačiau nepuolė į euforiją: "Iškovojome nepaprastai svarbų tašką, tad panašu, jog tikslą minimum - atkrintamąsias mums pavyks pasiekti."

"Kita vertus, žaidėme su traumų išretinta komanda ir tikrai neparodėme gero žaidimo. Tad jeigu norime pagalvoti apie aukštesnius tikslus - pats metas susiimti."

Nugalėtojams Žilvinas Aleksandravičius ir Robertas Vainickas pelnė atitinkamai 21 ir 19 taškų.

Svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 21 tašką pelnęs Eligijus Ročys.

Metė iššūkį

Savo aikštėje žaidusi "Vilniaus KM-99" (2-9) antrą kartą šiame sezone metė rimtą iššūkį grupės lyderiams "LKA-karys.lt" (10-1) krepšininkams. Jaunieji sportininkai tik po atkaklios ir itin rezultatyvios kovos nusileido vieniems turnyro favoritų rezultatu 93:101.

Kęstučio Kairio treniruojama ekipa į rungtynes delegavo vos šešis žaidėjus, tačiau tai nesutrukdė svečiams galingai pradėti susitikimą. Po pirmojo kėlinio kariškiai turėjo dviženklį pranašumą. Vis tik pernelyg lengva pradžia tarsi užmigdė dvikovos favoritus.

Antrajame kėlinyje aikštelės šeimininkai itin pagerino žaidimą puolime - per 10 minučių atkarpą surinko 30 taškų ir panaikino turėtą deficitą.

Vis tik pateikti staigmenos jauniesiems krepšininkams nepavyko. Svečiai po pertraukos padidino savo pranašumą iki 6-8 taškų ribos ir išlaikė šį atstumą iki pat rungtynių pabaigos. Nors VKM jaunimas alsavo priešininkams į nugaras, tačiau itin skylėta gynyba neleido jiems perlaužti mačo eigos ir iškovoti pergalės.

Nugalėtojų gretose nesulaikomai rungtyniavo Edvinas Ruzgas ir Rimvydas Sasnauskas, surinkę atitinkamai 46 ir 31 tašką. R.Sasnauskas po krepšiais taip pat dar atkovojo 19 kamuolių.

Aikštelės šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Tautvydas Rėkašius ir Gelvis Ramanauskas, atitinkamai surinkę 27 ir 19 taškų.