Permainingose rungtynėse - sudėtinga "Irsanos" pergalė

Pirmadienio vakarą GEALAN-Sostinės C lygoje įvyko vienintelės rungtynės, tačiau jose intrigos buvo tiek, kad kartais užtektų visam vakarui.

Savo aikštėje žaidęs "BC Irsanos" (10-2) kolektyvas egzaminavo dėl vietos atrankos etape besikaunančią "ACO.LT" (3-8) ekipą.

Nors komandos yra skirtinguose turnyro rikiuotės poliuose, o favoritai žaidė palaikomi savų žiūrovų, tačiau tai negarantavo jiems lengvos kovos.

Svečiai puikiai pradėjo rungtynes ir sužaidus dešimt minučių turėjo apčiuopiamą 7 taškų pranašumą (26:19).

Tiesa, trumpos pertraukėlės metu išvadas padarę "Irsanos" vyrai sužaidė žvėrišką antrąjį kėlinuką ir įpusėjus dvikovai jau talžė varžovus (45:34). Tačiau patys įdomiausi įvykiai buvo dar priešakyje.

Nors po didžiosios pertraukos komandas beveik visą laiką skyrė gana didelis atstumas, tačiau kovingieji svečiai žaidė su ugnele akyse neleisdami aikštės šeimininkams nė sekundei atsipalaiduoti.

Trečiojo ketvirčio viduryje "ACO.LT" atstovai pavojingai priartėjo (47:53), tačiau netrukus "Irsanos" vyrai padidino apsukas, per keletą minučių susigrąžino tai, ką buvo praradę ir per likusią rungtynių dalį jau nebesidairė atgal.

Išskirtinį kovingumą pademonstravę svečiai sugebėjo laimėti lemiamą kėlinuką (19:13), tačiau pergalę rezultatu 81:70 šventė kiek kokybiškesnį krepšinį pademonstravusi aikštės šeimininkų ekipa.

Pasibaigus dvikovai nugalėtojų komandos vadovas Miroslav Šilobrit davė trumpą komentarą: "Smagi pergalė. Nors ir būdami aikštės šeimininkais pavėlavom į rungtynes. Tad didelis ačiū varžovams, kad palaukė."

"O šiaip, visą dvikovos laiką vyko kieta, vyriška kova. Sezonas gana neblogas, nors ir planavom žaisti I divizione. Dabar laukiam atkrintamųjų."

Tuo tarpu "ACO.LT" idėjinis vadas Tadas Kiallo taip pat nedaugžodžiavo: "Galiu tik pagirti varžovus, kurie parodė kietą, vyrišką kovą, ko pas mus labai trūko. Šiandien turim savo šansą, todėl stengsimės jį išnaudoti, kad pratęstume blankų savo sezoną!"

"Irsana": Andrej Kovalevskij (15 atk.kam., 38 naud.balai) 25, Sergej Semaško (13 atk.kam., 11 rez.perd.) 22, Andžej Dolgovič 12.

"ACO.LT": Ramūnas Bagdonas (9 rez.perd.) 23, Paulius Kasiulis (10 atk.kam.) 15.

Iškovojusi dešimtąją pergalę "Irsanos" ekipa užėmė 6 reitingo vietą ir laukia šio vakaro rungtynių baigties, po kurių paaiškės jos varžovė atrankos etape.

Tuo tarpu "ACO.LT" krepšininkai jau šiandien stos į gerokai svarbesnę akistatą su "LPK Libernos-Gervėčių krašto" atstovais.

Jeigu "raudonai-balti" iškovos pergalę didesniu nei 3 tašku skirtumu jie reguliarųjį sezoną baigs būdami ketvirtoje G grupės vietoje ir galės tikėtis sąlyginai lengvesnio varžovo atrankos etape.