"VSC-Elteros projektai" nepasigailėjo "VLI Timber" vyrų

Sekmadienio vakarą įvyko vienerios SKL Rudens taurės rungtynėse, kuriose savo aikštėje žaidusi "VSC-Elteros projektų" komanda sutriuškino "VLI Timber" vyrus ir iškovojusi antrąją pergale iš tiek pat galimų tapo vienvalde turnyro lydere.

27:0

Galingai dvikovą pradėję aikštės šeimininkai vos per keletą minučių susikrovė dviženklį pranašumą (10:0). Nors svečiai sugebėjo atsigauti ir iki pirmojo kėlinuko pabaigos bandė priešintis varžovams, tačiau antrojo ketvirčio pradžia sudėliojo visus taškus ant "i".

Aukščiausią pavarą įjungę "VSC-Elteros projektų" vyrai devynių su puse minutės atkarpą laimėjo net 27:0 ir prieš pat didžiąją pertrauką jau mėgavosi triuškinamą persvara (46:9).

Antroje susitikimo dalyje aikštės šeimininkų puolimo mašina sumažino apsukas, tačiau tai nesutrukdė jiems pasiekti solidžios pergalės. Galutinis rezultatas - 88:36 "VSC-Elteros projektų" naudai.

"VSC-Elteros projektai": Edvinas Šaltenis 13, Šarūnas Belevičius 11, Valdemar Lodziato (16 atk.kam.), Justas Urmanavičius ir Dominykas Narkūnas po 8.

"VLI Timber": Edgaras Bartaševičius 10, Justas Misiūnas 7.

Įdomūs faktai:

- Valdemar Lodziato puolime atkovojo beveik tiek pat kamuolių, kiek per visas rungtynes susirinko "VLI Timbet" atstovai (14-15);

- Nepaisant net kelis kartus patirto šalto dušo "VLI Timbet" susitikimo pabaigoje sugebėjo sužaisti idealią atkarpą ir laimėti ją rezultatu 8:0;