Rezultatai

Sezonas
Lyga
Mėnuo
Kovo 27 d. - vakar
 
BC Irsana ACO.LT
Kovo 26 d.
 
Ilgas ir co. LHV bankas
Gealan Vilniaus KM-99-II
BC Dugnas Vilrufas
LiveActive SKM-KPMG
Kovo 24 d.
 
Vichy vandens parkas JBR
Santa.lt Getstyle-Lynx
Š.Marčiulionio KA-Krown Monferenas
Vilniaus KM-2000-II BC Alfa
Patikima praktika A komanda
Kovo 23 d.
 
Aktyvi veikla Miražas
United Telia
Penktukas Infoera
Kirviai Vilniaus aps. VPK
Visi kartu Oaks-2
SK Ardas Krepšinio mėgėjai
Kovo 22 d.
 
Monferenas Š.Marčiulionio KA-Krown
Kuršėnai Kiementas
Society Capital City
Hanse Trailer SKM-99-1
Kovo 21 d.
 
Krepšinio mėgėjai Grigiškės-plasta.lt
Kovo 20 d.
 
Vilniaus aps. VPK Hanse Trailer
Ridikas Society
Kumštis Rumida-LLK
Uniclub Casino BC Irsana
Kovo 19 d.
 
Ilgas ir co. 2Gen - Kaefer
Gealan Penktukas
LiveActive Monferenas
SKM-Agotos gryčia Getstyle-Lynx
Kovo 18 d.
 
Visi kartu VU Fizikai
BC Alfa Š.Marčiulionio KA-Krown
Kovo 17 d.
 
Vichy vandens parkas Patikima praktika
Santa.lt BC KSP
Š.Marčiulionio KA-Krown Vilniaus KM-2000-II
Kiementas JBR
Kovo 16 d.
 
VLI Timber LHV bankas
Aktyvi veikla Society
Nuts Vilniaus KM-2000-II
A komanda Kuršėnai
X komanda Krepšinio mėgėjai
Agmeka United
Kirviai Elektros idėjos
ACO.LT Uniclub Casino
Tornadas Penktukas
Grigiškės-plasta.lt SK Ardas
Kovo 14 d.
 
Telia ACO.LT
SKM-99-1 Kumštis
BC KSP BC Dugnas
Infoera Širvėna
Kovo 13 d.
 
Capital City Ridikas
Kovo 12 d.
 
Ilgas ir co. SkyGym
Gealan Infoera
LPK Liberna-Gervėčių kraštas Uniclub Casino
BC Dugnas SKM-Agotos gryčia
LiveActive Nuts
VU Fizikai Oaks-2
Kovo 11 d.
 
BC Alfa SKM-KPMG
Kovo 10 d.
 
Vilniaus KM-2000-II SKM-KPMG
Patikima praktika Vichy vandens parkas
Kovo 9 d.
 
VLI Timber Tirola
Aktyvi veikla BC Vilkai
Getstyle-Lynx BC Dugnas
Penktukas Tornadas
SK Ardas X komanda
BC KSP Vilrufas
ACO.LT Agmeka
Rumida-LLK SKM-99-1
Miražas Ridikas
Kovo 8 d.
 
Monferenas BC Alfa
Kuršėnai Vichy vandens parkas
Vilrufas BC KSP
Hanse Trailer Kirviai
SkyGym Tirola
Vilniaus KM-99-II Infoera
Š.Marčiulionio KA-Krown LiveActive
Kovo 7 d.
 
Telia Uniclub Casino
Oaks-2 Visi kartu
Kovo 6 d.
 
LHV bankas SkyGym
Capital City Society
Tirola 2Gen - Kaefer
JBR A komanda
BC Irsana LPK Liberna-Gervėčių kraštas
Kovo 5 d.
 
Širvėna Tornadas
2Gen - Kaefer SkyGym
BC Dugnas Getstyle-Lynx
Kovo 4 d.
 
SKM-KPMG Nuts
Kovo 3 d.
 
Santa.lt BC Dugnas
Kiementas A komanda
Elektros idėjos Hanse Trailer
Patikima praktika Kuršėnai
Visi kartu SK Ardas
Kovo 2 d.
 
X komanda Visi kartu
United ACO.LT
Nuts Monferenas
Penktukas Širvėna
Agmeka Uniclub Casino
SK Ardas Oaks-2
Kirviai Kumštis
Grigiškės-plasta.lt VU Fizikai
Tornadas Vilniaus KM-99-II
Kovo 1 d.
 
Kuršėnai JBR
Vilrufas Getstyle-Lynx
Society Miražas
BC Vilkai Capital City
SKL © 2017

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti