Rezultatai
Tvarkaraštis
Lygos rėmėjai
Naujienos
Armandas Plintauskas 18 PTS 33 Augustinas Mikštas
Matas Mikėnas 6 REB 18 Augustinas Mikštas
Augustinas Krūminis 5 AST 14 Justinas Leganovič
KOMENTARAI
Gintautas Regina, „Rytas-MRU“

Varžovai vakar kažką naujo sugalvojo žaidime, pastatė aikštės gynybą, tačiau kai septyniolikos metų žaidėjai nesupranta kaip reikia žaisti prieš tai ir kai nuo pirmos atakos gatvės krepšinis gaunasi, tai net nežinau ką pasakyti.

Kartais atrodo, kad rungtyniaujame ne su varžovais, o su savimi: kas pirmas kažką padarys ar išmes metimą krepšio link. Gynyboje irgi galvoja, kad jei aš neapsiginsiu, tai kažkas kitas tą padarys.

Daugelis trenerių sako, kad krepšinis yra proto ir sprendimų žaidimas. Vadinasi komanda nesugeba įsisavinti informacijos.

Trenerio darbas yra paaiškinti krepšininkams, kaip vienoje ar kitoje situacijoje elgtis, tačiau sprendimus aikštėje turi priimti patys krepšininkai.

Stanislovas Radziulis, „Vilniaus kolegija“

Žaidžiam taip, kaip varžovai leidžia. Tik kartais pas mus problemos su ūgiu yra, nes vienas iš aukštų traumą sunkią patyręs yra.

Tad kai varžovų priekinė linija ne tokia stipri, mes galime žaisti. Jaunimo ekipa nėra silpna ir žaidė neblogai, tačiau mes sėkmingai išvengėme duobių, išlaikėm gana stabilų žaidimą, todėl gana lengvai pavyko pasiekti teigiamą rezultatą.

Jei turėtumėm visuomet visus krepšininkus tikrai ne su trimis taškus būtumėm. Tačiau yra kaip yra.

Vakaris-Vėjas Grauslys 30 PTS 26 Paulius Jasukaitis
Edmundas Doviltis 9 REB 9 Ernestas Monginas
Vakaris-Vėjas Grauslys 5 AST 5 Paulius Jasukaitis
KOMENTARAI
Valdas Jonavičius, „Labaspasauli.lt“

Gavosi labai įdomios rungtynės. Pirmoje pusėje atrodė, kad mes po truputį prarandame galimybę laimėti, nes varžovai vis didino persvarą.

Trečiajame kėlinyje sėkmingai sužaidėme puolime, pajautėme kraujo skonį, įjungėme aukštesnę pavarą gynyboje ir pradėjome žaisti geresnį krepšinį. 

Varžovai buvo išsiderinę, o dėl mūsų gynybos jiems nepavyko pusantro kėlinio sugrįšti į savo žaidimą.

Labai svarbi mums pergalė.

Ignas Cibulskas 34 PTS 14 Matas Klimantavičius
Ignas Cibulskas 14 REB 6 Mindaugas Ralys
Tomas Nekrašas 5 AST 4 Paulius Velutis
KOMENTARAI
Povilas Likša, „A Komanda“

Reikiamais momentais susikoncentravom ir sužaidėm kelias geras atkarpas, kurių ir užteko pergalei. Svarbi pergalė kovojant dėl aukštesnės vietos grupėje.

Dangiras Čėsinas 23 PTS 16 Andrius Fiodorovas
Arvydas Serapinas 8 REB 12 Artūras Besevičius
Justas Urmanavičius 6 AST 5 Povilas Gegužis
KOMENTARAI
Julius Kilsch, „BC LIDL“

Iki pergalės pritrūko daugiau pastangų ir mažiau kalbų. Turėjome progą laimėti rungtynes, tačiau paskutiniame kėlinyje viską iššvaistėme dėka nesąmoningų sprendimų ir lėto žaidimo.

Varžovai puikiai mus skaitė ir gerai apsigynė.

Bandysime iš naujo klijuoti mūsų komandos žaidimą, nes pastaruoju metu nesusižaidžiame, nors puikiai kiekvienas žinome savo užduotis aikštelėje. 

Sveikinu varžovus, žaidė pavyzdingai ir laimėjo pelnytai.

Mateusz Karpinski 20 PTS 18 Vytenis Kunčiūnas
Mateusz Karpinski 12 REB 8 Tadas Jucys
Žilvaras Zinkevičius 4 AST 4 Aurimas Dervinskas
KOMENTARAI
Jonas Veličko, „Gedarta.lt“

Niekada nesinori teisintis, kas kur ir kaip. Šį kartą esame nepavydėtinoje situacijoje, turime susitraumavusius 4 komandos narius, 3 iš jų starto žaidėjai.


Nežiūrint į tai, komandos gynyba pozicinėse atakose atrodė padoriai, nors atkovoti gynyboje kamuolius sekėsi sunkokai, o kai kamuolys buvo 50/50 - pralaimėdavom.

Kas mus žudė šį kartą, tai mes patys. Puolėme tragiškai, sprendimai ir klaidos buvo nesuprantami. Prastas puolimas dažnai buvo varžovų greito puolimo priežastimi.

Šiandien susirinkome į rungtynes ir tiesiog įteikėme pergalę varžovams. Teisėjai šiandien leido tvirtesnį kontaką, deja, tuo pasinaudojo varžovai, o ne mes.

Vaizdo įrašai
Vadim Volodko 25 PTS 19 Tautvydas Jodelis
Vadim Volodko 12 REB 10 Donatas Radžiūnas
Rokas Rakejevas 4 AST 5 Lukas Praskorys
KOMENTARAI
Tomas Purlys, “Danske Bank”

Džiaugiamės pergale prieš lentelės kaimynus, nors žaidime buvo labai daug duobių, jų norėtusi tikrai mažiau.

Gerai išnaudojome pranašumą po krepšiu, kur turime neabejotinai geriausią ir stipriausią centrą mūsų lygoje, bet kažkur prarandame šaltą protą tiek puolime, tiek gynyboje.

O varžovai daug kartų darė tą patį vieną derinį (Spain pick and roll), bet mums sunkiai sekėsi jį stabdyti.

Bet noriu pagirti vyrus už kovą - tikrai šauniai kovėmės, kaip ir beje varžovai!

Justinas Daugėla, „Vedejasrenginiui.lt“

Rungtynes pradėjome puikiai, tačiau jau po pusės kėlinio pradėjome neatlaikyti varžovų padiktuoto tempo bei paleidome juos į priekį. Na, o pavyti tokio meistriškumo žaidėjus turinčią komandą yra labai sudėtinga.

Gynyboje tikrai nuoširdžiai stengėmės ir per rungtynes praleidome 63 taškus, tačiau palaikyti tempą puolime pritrūko jėgų, nes vertėmės be dviejų starto penketo žaidėjų.

Varžovai šiandien buvo, atrodytų, tarsi vienu žingsniu greitesni, staigiau priiminėdavo sprendimus puolime, puikiai išnaudojo savo aukštaūgį vidurio puolėją bei kovojo dėl atšokusių kamuolių.

Tiesa, mūsų žaidėjai šiandien padarė tikrai gerą gynybinį darbą, perėmė nemažai kamuolių, o patys klydo nedaug. Visgi, pralaimėjus kovą po krepšiais tokiu dideliu skirtumu, laimėjimo tikėtis, ko gero, yra neįmanoma.

Sveikiname protingai rungtyniavusius varžovus su pergale, o mes tikimės, kad dar turėsime progą atsirevanšuoti.

Dionizas Diržauskas 13 PTS 16 Kazimieras Motiekaitis
Dionizas Diržauskas 12 REB 8 Domantas Kuras
Vidmantas Dedėla 6 AST 7 Domantas Kuras
KOMENTARAI
Antanas Baliukevičius, „United Sharks“

Turbūt nereikia būti itin geru analitiku ieškant pralaimėjimo priežasčių, kai matai, kad varžovai po mūsų krepšiu nusiima daugiau kamuolių nei po savo (28/20) ir netgi tai yra didesnis skaičius nei mūsų pačių po savo krepšiu atkovoti kamuoliai (27).

Manau antrieji šansai (viso varžovai taip sumetė 19 taškų) buvo viena pagrindinių priežasčių. Taip pat vėl grįžom į klaidų jūrą ir tikriausiai tos 26 klaidos bus šio sezono rekordas.

Kas nesmagu, kad net 11 jų padarėme patys, be varžovų pagalbos. Reikia pasveikinti varžovus, kurie šį kartą buvo stipresni, na o mes ruošimės atkrintamųjų kovoms, kadangi tai buvo paskutinis reguliaraus sezono mačas, kad ir koks jis kartus būtų :) 

Deimantas Pavlovskis 27 PTS 14 Mindaugas Paulavičius
Deimantas Pavlovskis 11 REB 15 Ernestas Abmorševas
Deimantas Pavlovskis 11 AST 5 Rolandas Matulis
KOMENTARAI
Jevgenij Korvel, „Girteka Logistics“

Rungtynės nebuvo patrauklios akiai, daug klaidų ir netaiklių metimų iš abiejų komandų, nepaisant to, rungtynes kontroliavom iki trečiojo kelinio pradžios, kai turėjome 15 tašku pranašumą, ir vyrai patikėjo, kad jau laimėjo.

Tada pasipylė skuboti sprendimai, klaidos gynyboje, nesutarimai tarpusavyje ir komanda subyrėjo, kuo pasinaudoję priešininkai pasivijo ir išsiveržė į priekį, o pergalę nulėmė paskutinis metimas likus 3s iki rungtynių pabaigos.

Ačiū priešininkams už kietą kovą ir sėkmes ateityje!

Gražvydas Mockus 32 PTS 19 Rokas Eimutis
Žilvinas Milaknis 8 REB 9 Romuald Zemlianskij
Domas Simonovičius 6 AST 6 Denisas Oliferas
KOMENTARAI
Darius Eberson, „Kuršėnai“

Puikus mačas, pasibaigęs geriausiu rezultatu, kurį tik galime įsivaizduoti.

Rungtynių pabaigoje buvo visko, ir trys techninės pražangos varžovams, tame tarpe jų trenerio išvarymas nevaldant emocijų, bei galop Deniso Olifero tritaškis iš fantastikos srities lyginant rezultatą, bet pavyko susitvarkyti su įtampa ir pratęsime jau dominuoti.

Ačiū varžovams už gerą kovą, o patys, manau, jau galime džiaugtis istoriniu patekimu į aštuntfinalį, žemiau aštuntos vietos nenukrisim, o pakilti dar potencialo yra :)

Linas Stepanauskas, „Tirola“

Rungtynės buvo intensyvios ir sunkios.

Kelis kartus buvome susikrovę dviženklę persvarą, tačiau galutinai rungtynių perlaužti nepavyko ir priešininkai vis mus pasivydavo.

Lemiamais momentais nesugebėjome susitvarkyti su jų lyderiu. Jis mus auklėja jau kelintose rungtynėse, o mes vis nerandame jam priešnuodžių.

Reikia pripažinti, kad vakar Kuršėnai laimėjo pelnytai, tačiau turime pastabų ir rungtynių teisėjui Simonui, kuris nusprendė, kad varžybos tampa įdomesnės kai likus 40 sek. iki pabaigos ir esant lygiam rezultatui šou ima daryti teisėjai.

Laurius Jablonskis 17 PTS 23 Donatas Kilikevičius
Ainius Ramoška 8 REB 10 Edgaras Gumauskas
Remigijus Mačionis 4 AST 4 Giedrius Ruškys
KOMENTARAI
Edgaras Gumauskas, „Tėveliai“

Po „žiemos“ atostogų tėveliai vakar susirinko į pirmajį sezono egzaminą ir labai džiugu, kad ji išlaikė aukštu 9-tuku. Pasirodo žaidejai jau buvo išsiilgę krepšinio ir labai džiugu, kad tai pavyko išnaudoti. Gera gynyba, laimėta lenta ir geras atakų išpildymas - pagrindinės priežastys lėmusios pergalę.

Linkiu komadai neatsipalaiduoti ir „aukšta nata“ baigti reguliarų sezoną, o Andriui pagaliau pasirodyti rungtgynėse :)

Vytautas Saulis 27 PTS 28 Tomas Gasparavičius
Kipras Davidonis 12 REB 18 Paulius Joneliūnas
Kipras Urbanavičius 6 AST 4 Modestas Gilys
KOMENTARAI
Rimantas Kaminskas, „Vilniaus universitetas“

Laimėjome sunkiai, vienu tašku, bet laimėjome. Pradžią pasileidome į priekį, paskui sugaudėme varžovus. Pabaigoje atrodė, kad turime solidų taškų skirtumą, bet ir vėl jį panaikino MRU ekipa. Tiesiog drama.

Esame jauna, maža ūgio prasme komanda, tad Paulius Joneliūnas jautėsi kaip žuvis vandenyje. Buvome sutarę gynybą prie jį, tačiau ypač pabaigoje ta mūsų strategija neapsiteisino. Varžovų „centras“ rinko kamuolius ir darė taškus.

Žinoma trūksta jaunimo indėlio, nes rungtynes traukė labiausiai patyrę žaidėjai. Norėtųsi iš jaunesnių ženklesnio indėlio, kurio vakar labai pritrūko. Tad sunkiai, bet svarbiausia, kad laimėjome.

Marius Valantiejus 20 PTS 12 Sergejus Kochanenko
Žilvinas Milaknis 12 REB 9 Simas Šnipaitis
Lukas Grėbliauskas 5 AST 6 Modestas Čereškevičius
KOMENTARAI
Marius Valantiejus, „Cognizant“

Labiau už pergalę ir rezultatą tenkina vyrų nusiteikimas ir tai, kad turbūt pirma sykį per kokius du metus surinkome pilną sudėtį, kas ir nulėmė pergalę, nes turėjome alternatyvų tiek puolime, tiek gynyboje, tiek jėgos po krepšiu, tiek galinčių pataikyti iš toli.

Gerai ir aktyviai gynėmės, varžovams nuo pradžių užmetėme tempą, susikrovėme persvarą, davėme visiems daugiau mažiau pasižaisti.

Varžovų prisibijojome, ypač jų gynybos, bet didesnių problemų išvengėme. Reikia pagirti ir „Penktuko“ vyrus, kad kovojo iki galo ir, kai truputį atsipalaidavome, sugebėjo beveik grįžti į rungtynes ketvirto kėlinio viduryje, bet susiėmėme ir rungtynes užbaigėme galingu spurtu, susigrąžindami persvarą.

Liko vienos rungtynės reguliariame sezone, tikiuosi išlaikysime formą ir tokį pat gerą mikroklimatą ir aktyvumą kaip vakar. Gaila, kad kitoje grupėje smarki painiava ir sunku nuspėti, ką galima gauti kitame etape, daug šansų, kad aukštesnė vieta negarantuos silpnesnio varžovo...

Modestas Čereškevičius, „Penktukas“

Rungtynės visiškai kitokios, negu turėjome prieš kelias dienas.

Labai prasta rungtynių pradžia ir tragiškas pataikymas iš vidutinio nuotolio, nors progos metimams buvo pakankamai geros. Tikrai ne mūsų diena vakar buvo.

Manau, kad galime apylygiai žaisti su šia komanda, tačiau vakar to nebuvo.

Liko paskutinės rungtynės, tikimės pergalės.

Priešininkams dėkui už kovą.

Jurijus Ancukevič 28 PTS 22 Tadas Zuzevičius
Gytis Šidlauskas 17 REB 19 Tadas Zuzevičius
Roman Blažko 7 AST 3 Antanas Nacys
KOMENTARAI
Romanas Blažko, „Baldų Arsenalas“

Tikejomės labai kietos kovos. Žinojom, kad varžovas yra kietas riešutėlis, todėl nuo pat rungtynių pirmų miničių pradėjome kietai žaisti. To pasekoje išsiveržėme į priekį.

Šiandien labai gerai gerai vaikščiojo kamuolys, komandoje vyravo darbinga atmosfera, visi žinojome savo vietą ir ką turime daryti aikštėlėje.

Kontroliavome visas rungtynes. Džiugu ir tai, kad trečiame ketvirtyje nesupanikavome kai varžovai prie mūsų priartėjo.

Trenerį pavaduojantis E. Tauras nubražė derinių ir reikiamu metu grąžino mums pasitikėjimą savo jėgomis.

Džiugu laimėti. „Vikingams“ palinkėsiu sėkmės kitose kovose.

Vaidas Liubinas 12 PTS 29 Edgaras Ivanovas
Vytautas Vainorius 9 REB 10 Vilius Balčikonis
Elvis Žilionis 1 AST 4 Vilius Balčikonis
KOMENTARAI
Jonas Mikalkėnas, „1ClickFactory“

„1ClickFactory“ šioms rungtynėms surinko optimalią sudėtį - galėjo prisijungti net tie, kuriems retai pavyksta ištrūkti. Tuo tarpu pas varžovus padėtis buvo kur kas prastesnė - jei būtų turėję ilgesnį suoliuką ir trūkstamus savo patyrusius žaidėjus, gal rungtynės ir būtų įdomesnės. O dabar „Kulkos“ priešinosi tik pirmo kėlinio pradžioje, kai pataikė kelis pirmus metimus ir privertė mus vytis.

Po to įsibėgėjom, pagerinom gynybą ir pasinaudojom varžovų lėtumu bei nuovargiu - mūsų jaunimas tiesiog lakstė ir rinko taškus, o persvara vis didėjo.

Esam labai patenkinti tiek šita pergale, tiek turnyrine padėtimi ir laukiam ateinančių sunkesnių rungtynių su aukščiau už mus esančiomis komandomis.

Algirdas-Povilas Vaškelis 11 PTS 18 Martynas Šikšnys
Algirdas-Povilas Vaškelis 9 REB 19 Edgaras Matusevičius
Algirdas-Povilas Vaškelis 4 AST 4 Vytis Nevedomskis
KOMENTARAI
Jonas, „Didėja“

Kadangi varžovai parinko rungtynėms ekstremalų laiką (21:40 - ar lyga tikrai nemano, kad toks vėlyvas laikas darbo dieną turėtų būti ateity uždraustas, nes pasipiktinimą girdžiu ir iš kitų komandų?) ir nerodė jokio noro tartis dėl alternatyvų, tai šiek tiek užpykom ir susirinkom 100% - visi 11 šiemet aktyvių „Didėjos“ žaidėjų. Užsivedimas ir nusiteikimas buvo toks, kad varžovams tiesiog nepasisekė ir nunešėm juos didele persvara.

Komanda pademonstravo neįtikėtiną pataikymą nuo baudų linijos (6/26...), bet net šie padovanoti 20 taškų varžovams nepadėjo, nes suveikė paprastas krepšinio dėsnis - trys yra daugiau negu du ar vienas. Vien mūsų snaiperis Marčius pataikė 6 tritaškius iš 11, bet komanda vistiek galvoja, kad galėjo pataikyti dar daugiau ir jokiu būdu nemesti to vieno dvitaškio, kuris vistiek neįkrito.

O dabar laukiam paskutinių nukeltų rungtynių su „Vilniaus Paukštynu“, po kurių paaiškės galutinė vieta reguliariame - patekimą į pagrindines atkrintamasias šita pergale kaip ir užsitikrinome, bet dabar komandos nuo 2 iki 7 vietos visos turi po 10 laimėjimų ir pasidalinsim galutines vietas tik paskutinėmis rungtynėmis, situacija grupėje tikrai linksma.

Vytautas Milius 25 PTS 21 Jonas Gutauskas
Vytautas Milius 16 REB 13 Vilius Vaitkus
Deividas Alubickas 4 AST 5 Aistis Lemežis
KOMENTARAI
Jonas Gutauskas, „Lietuvos medikų krepšinio asociacija“

Pelnyta ir labai svarbi pergalė, kurią lėmė kovingumas ir gera mūsų komandos emocija: parodėmę charakterį ir po 2 kelinių turėdami minus 10 taškų sugebėjome iš aikštelės išeiti pakeltomis galvomis.

Lukas Šukutis 30 PTS 20 Gediminas Idzelis
Liudvikas Aukštikalnis 14 REB 11 Edgardas Rinkevičius
Dainius Austynas 7 AST 4 Agnius Savičiūnas
KOMENTARAI
Liudvikas Aukštikalnis, „Danske Bank“

Nors „Teltonikos“ komanda turi šiokių tokių netekčių dėl traumų, tačiau žinome kokie jie gali būti pavojingi net ir nebūdami pajėgiausios sudėties.

Tikėjomės sunkių ir atkaklių rungtynių, išėjome į aikštę susikaupę ir kupini noro laimėti. Gan gerai gynemės, bei protingai puolėme. Labai didelis indėli į pergalę buvo mūsų šiuo metu traumuoto Gedimino, kuris rimtai ir atsakingai pažiūrėjo į trenerio pareigas ir tai atliko labai profesionaliai, didelis ačiū jam.

Taip pat malonu buvo matyti įkrentančius tritaškius, ko pastarosiose rungtynėse mums ypač trūkdavo.

Andrius Montvydas 23 PTS 30 Rimvydas Vyšniauskas
Remigijus Indrašius 9 REB 10 Eligijus Debesiūnas
Paulius Jonušas 5 AST 7 Eligijus Debesiūnas
KOMENTARAI
Paulius Kapšys, JBR

Tą vakarą galvojau, kad dievas apsirengęs mėlynais marškinėliais, kaip priešininkai. Nes prametėm labai daug baudų, labai daug metimų iš po krepšio.

Sužaidėm antrąjį kėlinį prastai, tada teko vytis varžovus visą likusį laiką.

Pabaigoj pramestos vėl dvi baudos iš eilės. Bet lemiamų baudų metimų Andrius Montvydas jau neprametė ir likus 6 sek. turėjome +1. Per tą laiką varžovai neužpuolė ir džiaugiamės labai saldžia pergale.

Varžovai dar galėjo imt minutės pertraukėlę, bet matyt, patirties stoka pakišo jiems koją.

Ačiū SRP už gerą kovą, ir kviečiu atvykti į svečius - Taikos progimnaziją, jų atstovą, kuris paliko juodus termo apšilimo marškinėlius po rungtynių.

Ričardas Taraila, SRP

Tikrai atkaklios rungtynės, tiek mes, tiek varžovai bandėme susikrauti apčiuopiamą pranašumą, tačiau nei vieniems nepavyko, tad turėjome trilerį rungtynių pabaigoje.

Na, šį kartą fortūna šypsojosi varžovams, su tuo juos ir sveikinam.

Manau, jog tai buvo gražiausios rungtynės šiais metais.

Gražvydas Mockus 27 PTS 22 Deimantas Valavičius
Žilvinas Rubliauskas 10 REB 6 Ernestas Stulgis
Gražvydas Mockus 5 AST 7 Ernestas Stulgis
KOMENTARAI
Ervinas Stankevič, „Mad Lamb“

Sveikinu komandą su pergale. Po tokių rungtynių išryškėjo labai daug komandos minusiukų. Puolime mes žaidžiam neblogai - su geru greičiu ir energija, bet gynyboje turime problemų.

Šį sezoną tai mano trečiosios rungtynės su šia komanda ir per visas trejas rungtynes mes labai prastai atrodome gynyboje. Tam tikromis atkarpomi tikrai noriu pagirti vyrus - jie stengiasi, kovoja, padaro tai, ko reikalauju, bet yra daugybė momentų, kai mus lengvai ištampo gynyboje, todėl dirbti ties gynyba turime labai stipriai, bet aš tikiu šia komanda, kitu atveju nebūčiau sutikęs jos treniruoti. 

O kalbant apie varžovus - komanda tikrai labai įdomi, talentinga bei energinga, su geriausiu jaunimo treneriu Lietuvoje, o gal ne tik Lietuvoje bet ir Europoje - Tomu Purliu.

Ačiū varžovams už kovą bei teisėjams ir sekretoriatui už gerą darbą.  

Mindaugas Šliumpa 12 PTS 22 Rolandas Matulis
Mindaugas Šliumpa 11 REB 14 Justinas Luneckas
Nerijus Patlabys 3 AST 7 Justinas Luneckas
KOMENTARAI
Julius Gustys, MKK

Visuomet sunku žaisti prieš fiziškai stiprią, aukštą ir brandžią komandą. Pralošėme trečią kėlinį, kuris ir lėmė rungtynių rezultatą.

Stipriai šį sezoną šlubuoja tritaškių pataikymas, ir kai nekrenta, tai sunku laimėti prieš tokias komandas,kaip „JEPU“.

Savo komandai palinkėsiu daugiau vienas kito palaikymo ir didesnio atsidavimo krepšinio aikštelėje, nes kartais atrodo, jog trūksta tiesiog noro.

Grupė buvo smagi, visi varžovai lygūs, laukiam kas klius sekantys.

Giedrius Mikaila 20 PTS 20 Rokas Kondrotas
Giedrius Mikaila 11 REB 8 Regimantas Šeštokas
Marius Dubininkas 3 AST 8 Regimantas Šeštokas
KOMENTARAI
Regimantas Šeštokas, „Ridikas“

Nors susirinkome tik 7 , tačiau varžovus apibėgome, buvome šviežesni antroje rungtynių pusėje.

„Kumštis“ laikosi ant trijų savo pagrindinių žaidėjų, nors vienam neatvykus, jie tampa pažeidžiami. Taip nutiko ir vakar.

Šiaip pagaliau pradedam dirbti gynyboje, padėti vienas kitam, smagu.

Šaunuoliai vyrukai, gerai sukovojom. Linkėjimai Kiprui, lauksim sugrįžtant traumuotų žaidėjų į aikštelę!

Na, o kitą savaitę bandysim kibti į „Gesto“ ekipą!

Tomaš Karnecki 20 PTS 31 Aurimas Gadeikis
Paulius Jurgutis 7 REB 13 Raimondas Jacunskas
Vytautas Lelys 3 AST 3 Nerijus Bielčius
KOMENTARAI
Justas Ložinskas, „BC onetwoBall“

Rungtynes pradėjom puikiai, neblogai veikė gynyba, priešingai nei pirmose rungtynėse - pataikėm savo metimus.

3 kėlinio pabaigoje dar turėjom 18 taškų persvarą, bet pražangų dėka varžovai pradėjo po truputį vytis.

Ketvirtame kėlinyje vyko įtempta kova, per skubėjimą paprastose vietose praradom kamuolius, bet minimalią persvarą vis dar turėjome jau nuaidėjus ketvirto kėlinio švilpukui.

Deja, varžovai vėl stojo mesti baudų, jų rankos nedrebėjo ir paleidom jau laimėtas rungtynes.

Sveikinimai nugalėtojams, o mūsų vyrams AČIŪ už kovą!

Rolandas Krikščiukas , Vilniaus miesto savivaldybė-2

Pirmiausiai noriu padėkoti Aurimui, kuris ėmesi iniciatyvos ketvirtame kėlinyje ir ardė priešininkų gynybą bei išplėšė pergalę (per mano vadovavimo istorija pirmą kartą taip laimėjome).

O tokio vargo priežastis - tai, kad komanda pirmus du kėlinius žaidė anti-krepšinį, o varžovai labai norėjo laimėti, todėl jiems viskas sekėsi - ir metimai krito, ir kovojo pasiaukodami, bet, kažkokiu būdu, antroje žaidimo pusėje mano komandai atsirado noras laimėti ir ji išplėšė dramatiška pergalę.

Nors pergalė buvo skausminga, nes traumą gavo mūsų centras, beje ir priešininkų žaidėjas gavo traumą.

Linkiu priešininkams ir toliau taip kovoti, jie dar gali bet kam pagadinti nuotaiką.

Adomas Gricius 26 PTS 16 Vytautas Repečka
Adomas Gricius 14 REB 14 Vytautas Repečka
Donatas Gurauskis 5 AST 5 Mindaugas Sutkus
KOMENTARAI
Ernestas Pliuška, „Akcija-KREPŠINIS“

Nugalėti tokiose rungtynėse yra ne tik gera, bet ir neįtikėtina. Iki pat rungtynių dienos nebuvome tikri ar komanda susirinks į jas - komandos kapitonas Mantas B. šiuo metu reabilituojasi po atliktos operacijos, treneris Žygimantas V. negali žaisti dėl nugaros skausmų, aš - dėl lūžusio ir dar nepagijusio riešo, komandos "variklis" Paulius U. - dėl keistos, sunkiai gyjančios blauzdos traumos.Negana to, net trys komandos nariai šiuo metu atostogauja ir siunčia nervinančias nuotraukas iš kalnų.

Vis dėlto, sugebėjome mobilizuotis, nors į dvikovą teko kviesti ir visus "luošius".

O „Vilko Brolijai“ iki pergalės tikriausiai pritrūko to, ko turėjo trūkti mums - atsarginių žaidėjų suolo.

Liko vienerios varžybos grupėje, tikėkimės, kad visi pasveiksim ir prieš prasidedant svarbiausioms sezono kovoms būsime pilnos sudėties ir jėgų.

Ignas Vilkelis, „Vilko Brolija“

Gaila - vėl turėjom problemų su lankomumu, kas manau ir nulėmė pralaimėjimą, nes pačias rungtynes iš mūsų komandos pusės vertinčiau pozityviai.

Nesusitvarkėm tik su vienu faktoriumi - varžovų 1 nr., kurio komandą būdamas pats aikštelėje ne kartą įveikiau kovose dėl medalių.Adomo dydis ir protingas žaidimas suteikė varžovams pranašumą.

Apmaudu, kad paleidome iš rankų garantuotą antrą vietą grupėje, bet sunkiau gali būti ir geriau. Matysim. Ačiū susirinkusiems Vilkams, ačiū už vyrišką žaidimą.

Artūras Leščinskas 30 PTS 10 Albertas Jonas Bareišis
Mindaugas Tutinas 21 REB 10 Daroslav Bernat
Artūras Leščinskas 3 AST 4 Daroslav Bernat
KOMENTARAI
Helmutas Brakis, „Patikima Praktika“

Priešininkai atėjo į rungtynes atsipūtę - penkiese, vėliau prisijungė ir šeštas. Mums irgi teko šventinę dieną iš pakampių traukti žaidėjus, ryte turėjom vos keturis su puse :)

Rungtynėse turėjom persvarą, bet niekaip nepavykdavo atitrūkti, klydome atsitverdami kovojant dėl kamuolio nors ir turėjom ūgio persvarą. Tad ir ta pergalė gan sunkiai išvargta.

Gerai, kad pas varžovus kamuolį laikydavo vienas žaidėjas, jis niekaip nenorėjo juo dalintis su komandos draugais :) Aišku, pataikė daug metimų iš fantastikos srities, bet mačo pabaigoje tai išėjo mums į naudą: jį pavyko pristabdyti, o kiti priešininkų žaidėjai, neatakavę visų rungtynių metu, nepataikė ir lemiamu momentu.

Karolis Bielskis 23 PTS 26 Edvinas Ruzgas
Kšyštofas Songin 10 REB 7 Aurimas Pocius
Lukas Buitkus 3 AST 11 Linas Valatkevičius
KOMENTARAI
Marius Pavlovski, „ISM universitetas“

Pirma norėčiau pasveikinti „Ferimstos“ ekipą patekus į A.Makulavičiaus taurės finalą. Vakar jie buvo tikrai  vertesni pergalės. Nors jų lyderis Eduardas Rogačiovas yra apsirgęs, tačiau tai nepakišo kojos varžovams.

Labai nepatiko mano komandos nusiteikimas. Kaip pradėjom 0:10, taip ir visą dvikovos laiką tokiu skirtumu ir atsilikinėjom. Kaip padavė varžovai tempą, taip ir nesugebėjome nieko pakeisti.

Puolime gal ir neatrodėme prastai, tačiau gynyba buvo visiškai „kiaura“, vyrams visiškai nesisekė apsiginti. Labai prastai metėme iš tolimos distancijos, labai prastai metėme baudas, tad tokie niuansai ir parodo žaidimo kokybę.

Aišku, Karolis Ražukas buvo susirgęs, kuris yra vienas pagrindinių mūsų „centrų“, tad viskas į tokias smulkmenas ir susideda.

Be to, norėčiau vieną pastebėjimą paminėti. Atėjo trys teisėjai į rungtynes ir baigėm pusvalandžiu vėliau. Aš kartais kaip jaunas treneris, dirbantis per dvi sporto mokyklas, net nežinau, kaip mokyti vaikus ar vyrus gintis.

Nes atrodo už tam tikrus „trapus“, už kojų ar rankų padėtis, duoda baudas. Ar abi komandos kažkaip keistai gynėsi ar mes čia gintis nemokame, kad tiek baudų per abi komandas gauta buvo.

O šiaip, kaip sako Kurtinaitis: „Krepšinis – ne seksas, abiems gerai nebus“.

Gintaras Plytnikas, „Ferimsta“

Visuomet sunku žaisti prieš komandą, kuri turi mažiau talento, bet turi tvirtą charakterį ir norą laimėti. Rungtynes pradėjome nuostabiai ir greitai pabėgome į priekį, tačiau vėliau teisėjai leido žaisti grubiau, ties pražangos riba ir, svarbiausia, kad tuo pačiu atsakėme ir mes, nesiveldami į bereikalingas kalbas su arbitrais.

Taip pat, dar vienas svarbus momentas, pas mus buvo pakankamai gera gynyba. Nors ir praleidome 89 taškus, tačiau varžovai įmetė net 21 baudą, o tai – yra daug.

Jeigu atsirinktume, kada reikia bauduoti, o kada – ne. Rezultatas butu dar geresnis. Bet iš esmės didžiuojuosi visų komandos žaidėjų charakteriais ir patekimu į finalą, kuriame ruošiamės ne tik sudalyvauti, bet ir mesti varžovams rimtą iššūkį.

Gimtadieniai
Draugai