Rezultatai
Tvarkaraštis
Lygos rėmėjai
Naujienos
Laurynas Kirlys 24 PTS 26 Mantas Vavilovas
Darjuš Lavrinovič 14 REB 9 Tadas Kvederavičius
Darjuš Lavrinovič 8 AST 5 Evaldas Rastenis
KOMENTARAI
Gintaras Šerkšnas, VGTU

Pirmoje rungtynių dalyje jautėsi, kad varžovai žaidžia nerimtai, todėl mes jautėmės laisvai, pataikėme savo metimus ir įgijome solidžią persvarą.

Tačiau po didžiosios pertraukos „Sporto namai“ įjungė aukštesnę pavarą ir viskas apsivertė aukštyn kojom.

Juolab, mes patys esame labai priklausomi nuo to ar pataikys Rastenis su Juknevičiumi. Vakar jiems nekrito, todėl rungtynių pabaigoje mūsų puolimas užstrigo ir patyrėme apmaudžią nesėkmę.

Eiminas Savickas 19 PTS 24 Liutauras Jūras
Vytautas Bolys 14 REB 9 Liutauras Jūras
Deividas Rukas 3 AST 2 Simas Girnius
KOMENTARAI
Evaldas Šerkšnas, „Brexit“

Vakarykštėse rungtynėse mus tempė mūsų aukštaūgiai, nors ir šiaip po krepšiu esame aukštesni, stengėmės varžovus kiekvienoje atakoje versti keistis žaisdami 2 prieš 2, o po to jau belikdavo versti iš po krepšio, klausimas buvo tik kiek pataikysime.

Taip pat iškart sutarėme jog leisime varžovams mesti iš toli, jie mus kažkiek baudė pirmoje rungtynių pusėje, tačiau tai buvo labiau išimtis ir antroje pusėje jie mums įmetė vieną ar du tritaškius kuomet mes visai nekilome prie jų.

Galiausiai jau esame patyrę ir rungtynių pabaigoje stengėmės žaisti aštriai bei veržtis vietoj žaidimo 2 prieš 2, kadangi dažniausiai tai leidžia mesti baudas, manau, jog tai kertiniai dalykai, leidę laimėti.

 

Algirdas Macijauskas 19 PTS 12 Mindaugas Šliumpa
Dionizas Diržauskas 15 REB 10 Mindaugas Šliumpa
Marius Ditkevičius 6 AST 4 Audrius Gustys
KOMENTARAI
Julius Gustys, MKK

Varžovas fiziškai stiprus, ką apkalbėjome prieš rungtynes, to neįvykdėme.

Išsimušėme iš vėžių, nepataikėme savo metimų ir per anksti nuleidome rankas. Šį kartą jie buvo pranašesni.

Remigijus Sugintas 34 PTS 36 Lukas Poniškaitis
Marius Tenikaitis 15 REB 10 Edvinas Šaltenis
Deividas Aukštuolis 12 AST 10 Lukas Poniškaitis
KOMENTARAI
Artūras Minevičius, „Naresta“

Turnyrinėje lentelėje jau jokios įtakos mūsų komandai neturinčiose rungtynėse, žaidėme gal kiek per daug atsipalaidavę.

Su itin greitais ir jaunais varžovais, kai kuriems pagal amžių galėtume būti ir tėvais :) , įsivėlėme į rungtynes „bėk ir mesk“ , kurios mums niekaip neleido atitolti didesniu skirtumu.

Kita vertus, kaip varžovui leidi, taip jis ir žaidžia, o jeigu dar puldamas klysti, tai automatiškai suteiki  varžovams pelnyti greitus taškus, kurie nuolat pasileisdavo į greitas atakas.

Per daug klaidų nesureikšmindami žengiame su geromis nuotaikomis į atkrentamasias ir ten, manau, komanda parodys  žymiai didesnį susikaupimą. Varžovams taip pat linkiu sėkmės atkrintamosiose ir kas žino, gal dar kartą šiame sezone teks pasitikrinti  jėgas.

Rokas Mažeika, „2Gen-Kaefer“

Šešiese be gynybos prieš stipriausią C (B) lygos komandą nelaimėsime.

Maniau, kad mums šios rungtynės buvo tikrai svarbios kovojant dėl vietos, bet pastaruoju metu atrodo, kad tik aš vienas taip ir galvoju, nes jau trečias rungtynes paleidžiame dėl nesugebėjimo susirinkti.

Vytautas Ubartas 20 PTS 19 Jonas Gutauskas
Vytautas Ubartas 16 REB 8 Jonas Gutauskas
Vytautas Ubartas 6 AST 4 Jonas Gutauskas
KOMENTARAI
Jonas Gutauskas, Lietuvos medikų krepšinio asociacija

Buvo  labai rimta ir permaininga kova ir smagus velyvas vakaras, tačiau varžovai tikrai parodė, jog buvo stipresni šiai dienai.

Pagarba varžovui ir ačiū už smagią kovą!

Mantas Grigaitis 17 PTS 35 Vilius Aleksandravičius
Mindaugas Kikis 16 REB 10 Adomas Gricius
Roman Blažko 10 AST 5 Adomas Gricius
KOMENTARAI
Romanas Blažko, „Baldų arsenalas“

Pirmas rungtynes pralaimėjome. Stiprus varžovas, turintis potencialo, ką ir parodė pirmoje tarpusavio akistatoje.

Džiugu, kad šiandien visi buvome gerai nusiteikę mačui. Žaidėme labai komandiškai, dėl ko pavykdavo dažnai atakuoti laisviems iš po krepšio. Pasiteisino šiandien taip pat mūsų greitas puolimas. Žaidėjai iš suolo davė labai daug. Visi žaidėjai kurie pasirodydavo aikštelėje įnešdavo savo indelį į žaidimą.

Trečiame kėlinyje šiek tiek perleidome kontrolę varžovui. Dėka taiklių tritaškių jiems pavyko priartėti 3 taškais. Bet ketvirtame kėlinyje pavyko susikaupti ir sėkmingai užbaigti dvikovą.

Ačiū varžovams už gerą kovą, linkiu sėkmės tolimesnėse kovose.

Viktoras Azarkovas 24 PTS 35 Žilvinas Rubliauskas
Vytautas Saulevičius 7 REB 12 Žilvinas Rubliauskas
Viktoras Azarkovas 5 AST 2 Šarūnas Putna
KOMENTARAI
Ignas Pagalys, „SK Oaks-Tirola“

Sveikiname varžovus su pergale. Atrodė geriau taktiškai pasiruošę ir pelnytai iškovojo pergalę.

Mums tai buvo labai gera treniruotė. Įsivertinom save prieš stiprų varžovą, pamatėm klaidas ir vietas kur reikia tobulėti.

Stengsimės dirbti ir tobulėti bei laimėti kitose rungtynėse.

Ervinas Stankevič, „Mad Lamb“

Sveikinu komandą su pergale. Rungtynės buvo tikrai neblogos, žiūrint iš gynybos pusės. Prasileidome 84 taškus, bet treneris drąsiai gali nurašyti 20 taškų ant savęs, nes kai kuriais momentais buvo priėmes blogus sprendimus gynybos sistemoje.

Noriu padėkoti komandos žaidėjams, kurie susirinko į rungtynes, nes šiuo metu turime problemų su traumom, bet tikiuosi, jog iki svarbiausių kovų visi būsime sveiki ir atrodysime geriau nei vakar.

Edgaras Ivanovas 28 PTS 21 Domantas Darius Ridikas
Edgaras Ivanovas 14 REB 12 Jonas Aukštikalnis
Vilius Balčikonis 8 AST 5 Kiril Ševcov
KOMENTARAI
Jonas Mikalkėnas, „1ClickFactory“

Vėl kažkiek pasisekė, kad varžovai nebuvo pilnesnės sudėties - rungtynes pradėjo vos penkiese, šeštasis pasirodė jau prasidėjus trečiam kėliniui. Bet lengva tikrai nebuvo, nes jų penketas pasirodė puikiai fiziškai pasirengęs ir labai greitai bėgantis - pirmus du kėlinius buvo labai sunku ir gynyboje turėjom nemažų problemų.

Visgi po pertraukos pradėjom po truputį perimti rungtynes į savo rankas, o ketvirtame kėlinyje jau matėsi ir varžovų nuovargis. Nors ir bandė pasivyti bei palaikė intrigą iki pat paskutinių minučių, bet rungtynių nebepaleidome. Galim tik spėlioti, kaip būtų, jei būtų pasirodę dar keli žmonės, ypač iš jų galingos priekinės linijos, bet iš esamos situacijos išspaudėme maksimumą.

Galim tik pasidžiaugti, kad nenuvylėm savo abiejų sirgalių ir pratęsėm pergalių seriją.

Justinas Jurkus, BKK „Vėjas“

Visai neprastos varžybos gavosi. Gaila, mesti daug tritaškių - nepasiteisino, "nesukrito".

Reikės vėl iš naujo įrodinėti kad esam verti pirmos vietos grupėje.

Arnoldas Sireika 17 PTS 16 Vytautas Saulevičius
Vytautas Malinauskas 8 REB 9 Rokas Urbelis
Martynas Girnius 5 AST 5 Marius Taparauskas
KOMENTARAI
Julius Kilsch, „BC Lidl“

Iš tikrųjų nesitikėjome laimėti, nes varžovai stiprūs ir susirinko pilna sudėtimi, tačiau neturint ką prarasti ir žaidžiant prieš stipresnę komandą mūsų žaidimas gavosi kokybiškesnis.

Nenorėjome nusileisti ir buvo noras įkąsti, kažkaip pavyko :) 

Valdas Paukštas, „Oaks-2-Tirola“

Sveikinu varžovus su pergale, kurie labiau norėjo, labiau kovojo ir pelnytai laimėjo.

Na, o mes sužaidėm labai prastai, puolime nepataikėm nei iš arti, nei iš toli, prametėm 12 baudų, turbūt nelabai yra daugiau ką ir pasakyti apie pataikymą.

Gynyboj mes visur vėlavom, o varžovai tuo puikiai pasinaudojo. Toks jausmas, kad nebuvom rungtynėse, atėjom, kad tik ateiti. Gal po geros atkarpos ir pergalių neįvertinom varžovo, o gal tiesiog buvo bloga diena visiems.

Na o dabar belieka sužinoti varžovą atkrintamosiose, pasiruošti ir ateiti daug labiau motyvuotiems.

Gediminas Juozapavičius 26 PTS 39 Rokas Kasparavičius
Gediminas Juozapavičius 11 REB 12 Egidijus Steiblys
Dainius Austynas 9 AST 3 Rokas Kasparavičius
KOMENTARAI
Karolis Daujotas, „Danske Bank“

Vos tik prasidėjus „play-off'ams“ praradome aikštės pranašumą. Rungtynių eigoje nesugebėjome pasinaudoti tuo, kad vienas varžovų lyderių - Nedas, greitai susirinko 5 asmenines pražangas. Nepajėgėme perimti iniciatyvos ir perlaužti rungtynių...

Pats mačas buvo labai emocingas, su daug kontakto - ką parodo abiejų komandų pražangų skaičiai.

Neabejoju, kad galime sužaisti daug geriau, nei tai padarėme praeitame mače. Tik sekantį kartą tai reikės įrodyti varžovų aikštelėje.

Andrius Bardauskas 32 PTS 32 Karolis Šilinskas
Edvinas Žukauskas 9 REB 11 Povilas Gancevičius
Darius Dūdėnas 8 AST 3 Kasparas Sideravičius
KOMENTARAI
Aurimas Sirvydis, „LKA-karys.lt“

Po tokių rungtynių nelabai norisi ką ir komentuoti. Tikrai liūdna, kai likus mažiau nei 2 minutėms laiminėji 9-10 taškų, o paskui prasideda nesportinės pražangos, techninės pražangos, išvaromas vienas, antras, trečias žaidėjai ir rungtynes pralaimim 6 taškais. Nesusapnuočiau tokio scenarijaus net baisiausiam sapne.

Na, bet patys kalti, kad užkibome ant varžovų provokacijų ir gavosi taip kaip gavosi. Prisiimu kalte, nes nežaidžiau ir nesuvaldžiau komandos. Apie teisėjų darbą niekada neigiamai nekomentavau. Apie juos arba gerai arba nieko, taigi šį kartą nieko.

Visus su artėjančia kovo 11 d. Būkit patriotiški, mylėkit krepšinį ir tėvynę.

Gediminas Bražionis, Vytauto Didžiojo Universitetas

Sužaidėme pakankamai neblogai, kareiviai davė labai didelį fizinį kontaktą, nors ir prie kontakto mes esam pratę, bet atsilaikyti buvo pakankamai sudėtinga, ypač jauniems žaidėjams, jiems buvo sudėtinga sustabdyti varžovų įžaidėją. Taip pat tvarkytis su Darium Dūdėnu, kuris demonstruoja tikrai pakankamai gerą sportinę formą.

Rungtynių galas priklausė mažiems žaidejams, kurie tikrai atliko labai gerą darbą gynyboje, ypatingai Kasparas Sideravičius, kuris perėmė keletą labai svarbių kamuolių ir kontraatakuodamas leido mūsų komandai sugrįšti į žaidimą. 

Buvo keli momentai, kada kareiviai galėjo perlaužti rungtynes ir nutolti, būtų buvę sunku juos pasivyti, bet Karolio Šilinsko bei Povilo Gancevičiuas taiklūs tritaškiai metimai leido nenutolti ir laikytis iki pat rungtynių galo.

O rungtynių galas buvo intriguojantis, ir manau, kad teisėjai gerai suvaldė situacijas ir sprendimai buvo pakankamai adekvatūs. 

Paulius Daukantas 19 PTS 25 Aurimas Gadeikis
Remigijus Indrašius 13 REB 10 Evaldas Čiplys
Paulius Kapšys 5 AST 4 Aurimas Gadeikis
KOMENTARAI
Paulius Kapšys, JBR

Kadangi susirinkom vos 6-iese, traumos, darbai ir kitos priežastys lėmė negausų mūsų susirinkimą.

Pritrūko atsarginių žaidėjų ant suolo, ir sveiko proto 4-am kėliny. Sakoma, jog nuvarytus arklius nušauna, tai savivaldybė taip su mumis ir pasielgė ketvirtam kėlinyje.

Tikiuosi iki atkrintamųjų išsilaižysime žaizdas, ir sezono tikslą pasieksime.

Ačiū priešininkams už pamokas ir sėkmės atkrintamosiose.

Rolandas Krikščiukas , Vilniaus miesto savivaldybė-2

Kaip visada - priešininkai nesusirenka, o maniškiai jau mintyse dėlioja pergalę 30 taškų skirtumu, bet kaip realybėje jau ne kartą buvo - pergalei pasiekti reikia įdėti labai daug pastangų.


Todėl šį kartą taip ir buvo, išėjome į aikštelę pasimetę ir nežinodami ką daryti (nepataiko laisvi iš po krepšio, prarasti kamuoliai lygioje vietoje ir.t.t.), o priešininkai nors ir susirinkę 6 parodė stiprų laimėtojo charakterį ir nutolo nuo mūsų, bet matyt pas juos pasireiškė nuovargis, todėl 4 kėlinuke jie pradėjo prarasti kamuolius, bei nepataikyti.

O dar teisėjai leido žaisti kaip rankinyje, to pasekoje mes įmetėm kelis metimus, taip persverdami rezultatą savo naudai.

Jau antrą kartą su šiais priešininkais mums sunku žaisti, jie verti finalo ketverto, jeigu susirinks daugiau negu 6 žaidėjai, kaip sakoma pagyvensime - pamatysime.

Rapolas Raižys 14 PTS 16 Dovydas Sakalnikas
Karolis Ražukas 11 REB 12 Domantas Pipiras
Rapolas Raižys 4 AST 4 Tautvydas Pipiras
KOMENTARAI
Marius Pavlovski, „ISM universitetas“

Vėl gavome apmaudų pralaimėjimą. Didžiąją dalį rungtynių kontroliavome, tačiau jų pabaigoje, varžovai įjungė aukštesnę pavarą ir vietoje pozicinio žaidimo, pradėjo žaisti greitą puolimą.

Tam mes buvome nepasiruošę, tad varžovai perėmė iniciatyvą, gana greitai atitrūko nuo mūsų ir laimėjo rungtynes.

Pirmadienį laukia „Vilniaus kolegijos“ komanda, tad reikia pasiimti tas paskutines pergales, paskutinius taškus, kad užsitikrinti geresnę poziciją prieš atkrintamųjų startą.

Aš tikrai su treneriu Gintaru Pociumi tikiu savo vyrais ir manom, kad galime pirmąjį varžybų etapą baigti pergalingai ir atkrintamosioms būti pilnai pasiruošę.

Genadijus Kuliominas, „Losrita“

Abi komandos atėjo pasižaisti krepšinį, o teisėjai atėjo matyt į regbio varžybas teisėjauti. Tai varžovai iškart prisitaikė prie tokio žaidimo, tad mums reikėjo laiko suprasti, kad čia gali daužyti belenkiek.

Tad antroje dvikovos pusėje mes irgi pradėjome luptis. Bet teisėjavimas visas rungtynes buvo įdomus. Jei žaidėjas šoka dėti, o varžovas jį abiem rankomis tempia žemyn ir čia paprasta bauda, tai ką žinau, kas pagal juos yra nesportinė. Nulis žaidimo į kamuolį.

Toliau greitam puolime, ties viduriu, žaidėjas pabėga ir iš galo bauduoja be žaidimo į kamuolį ir vėlgi paprasta bauda. Gal LKL yra kitoks taisyklių traktavimas.

Aišku, puolimas pirmoje pusėje blogai funkcionavo, daug klaidų buvo, paskui begalė pramestų metimų iš po krepšio. Bet antroje pusėje daugiau idėjome jėgų gynyboje ir puolime tapo lengviau, o kai dar keli laisvi tritaškiai įkrenta, tai dar lengviau pasidaro žaisti.

Svarbus taškas išlaikant 6 vietą. Liko visai nedaug iki reguliaraus sezono pabaigos ir svarbu toliau kryptingai gerinti savo zaidimą ir į atkrintamąsias ateiti su geriausia forma sezone.

Adomas Gricius 25 PTS 15 Justas Ložinskas
Adomas Gricius 9 REB 10 Simonas Ladauskas
Aurimas Gudavičius 8 AST 3 Adomas Aleksandravičius
KOMENTARAI
Stasys Karbauskas, „BC onetwoBall“

Pritrūko Karbausko ir Oleinikovo indelių.

Ernestas Jonkus 22 PTS 21 Andrius Fiodorovas
Kasparas Mikalajūnas 10 REB 10 Artūras Besevičius
Ernestas Jonkus 8 AST 4 Gytis Gedeika
KOMENTARAI
Julius Kilsch, „BC Lidl“

Pergalę lėmė mūsų žaidėjų nusiteikimas, kovingumas, noras laimėti. Komanda suprato, jog nebėra kur trauktis, norint išeiti toliau į atkrintamasias. 

Varžovai buvo jauni, agresyvūs, gerai sužaidė, tačiau sugebėjome nuo pat pradžių diktuoti savo sąlygas ir iki pat galo nepaleisti pergalės iš rankų.

Teisėjavimas buvo geras ir teisėjai nedarė jokių nuolaidų jaunimui. Apskritai, esu ne kartą išsakęs pastebėjimą, jog teisėjai dažnai švilpia į vieną pusę, ypač jaunimo naudai. O to pasekoje gaunasi, kad sugadiname perspektyvius žaidėjus, nes jie nebesupranta, kaip žaisti vyriškai ir be baudų. Gali sau leisti pažeidinėti įvairas taisykles, galvodami, kad jau žaidžia NBA :) 

Simas Šnipaitis 21 PTS 21 Tomas Tradišauskas
Rolandas Svilainis 13 REB 4 Tomas Tradišauskas
Modestas Čereškevičius 5 AST 5 Tomas Tradišauskas
KOMENTARAI
Modestas Čereškevičius, „Penktukas“

Rungtynes pradėjome kiek silpnai. Trūko koncentracijos, agresyvumo, o labiausiai ramybės žaidime. Trečias kėlinys buvo visai kitoks, aktyvi gynyba, įvairiapusis puolimas leido įgyti persvarą. Ketvirtajame kėlinyje turbūt per anksti patikėjome pergale, o priešininkai tuo pasinaudojo ir priartėjo. Gerai kad išlaikėme pranašumą ir pasiekėme pergalę.

Priešininkai nustebino, tikėjomės žymiai silpnesnės komandos, o čia susirinko jauni, tvirti vyrukai ir su dideliu noru laimėti. Linkime jiems sėkmės, tikiu kad ateityje jie įveiks ne vieną stiprią komandą.

Kiril Ševcov 20 PTS 18 Edvinas Slabaševičius
Kiril Ševcov 11 REB 14 Edvinas Slabaševičius
Kiril Ševcov 5 AST 5 Jonas Paulauskas
KOMENTARAI
Justinas Jurkus, BKK „Vėjas“

Varžovams leidom susikrauti persvarą kad įdomiau būtų užbaigti rungtynes... :) 

O jeigu rimtai, tai pradėjom tragiškai, nieks nekrito, nei iš po krepšio, nei vidutiniai, nei tritaškiai. Greitose atakose, tiesiog pamesdavom kamuolį.

O tuo tarpu varžovai tvarkingai rinko taškelius...

Ir ką tu darai, kai po trečio kėlinio atsilieki 22 taškais? Nuleidi rankas ir atbegioji likusi ketvirtį...? Ne!! Tu susiėmi, neprarandi tikėjimo savimi ir komandos draugais.

Dar truputis sėkmės, laimi ketvirtą kėlinį 28-2 ir išplėši pergalę!

Gimtadieniai
Draugai