Tadas Jucys 11 REB 12 Egidijus Steiblys
Aurimas Dervinskas 11 AST 5 Rokas Kasparavičius
KOMENTARAI
Sigitas Martinonis, „Teodorai“

Buvo puiki lygiaverčių varžovų kova. Gaila, kad nepavyko pratęsti šaunios laimėjimų serijos.  Rungtynių lūžis įvyko  trečio kėlinio pabaigoje, kai jau atrodė, kad pavyks  labiau atitrūkti.  Mes turėjome  gal 8 taškų persvarą ir likus porai minučių  iki kėlinuko pabaigos pralošėm atkarpą sausai - 0:14.

Koncentracijos stoka ir klaidos išmušė iš pusiausvyros ir vėliau perimti iniciatyvos taip ir nepavyko, varžovai išlaikė 5-7 taškų skirtumą.

Gynyba pirmame kėlinuke buvo labai prasta, leidom įsimėtyt  jų lyderiui  Rokui, pajusti metimus, nesugaudem jų du prieš du situacijų.  Varžovas nuo pradžių pajuto, kad  gali laimėti - vienu pabėgo į dviženklį skirtumą. Vėliau susiėmėme, grįžome ir išėjome į priekį.  Varžybų pradžia parodė kiek tai kainuoja, ir  matyt išnaudojom daug jėgų tai persvarai susikraut, kurią labai lengvai ir atidavėm. Koncentracijos išalaikymas yra meistriškumo požymis, jo mums ir pritrūko.  Ketvirtame kėlinuke jau pritrūko sprendimų šaltakraujiškumo, momentais ir tikslių metimų, kurie  leistų užsikabinti, kaip tai pavyko varžybų viduryje.

Įtakos turėjo ir tai, kad vertėmės be centrų.  Lemiamu momentu kai  nebekrito tolimi metimai, būtume galėję labiau „laužti  varžovą“ per baudos aikštelę.

Žilvinas Rubliauskas 24 PTS 12 Rokas Kondrotas
Žilvinas Rubliauskas 15 REB 12 Regimantas Šeštokas
Tadas Brazys 7 AST 3 Regimantas Šeštokas
KOMENTARAI
Mykolas Mankevičius, „Teltonika“

Pirmiausia norėčiau padėkoti gausiai susirinkusiems sirgaliams. Žinojome, kad tai išgyvenimo dvikova ir jautėme stiprų palaikymą. Tokiu užnugariu žaidžiant tiesiog privalėjome 40 minučių atiduoti visas savo jėgas.

Pirmame kėlinuke iškart startavome ne nuo atbulinio bėgio ir visų varžybų metu kontroliavome jų eigą. Noras laimėti atsispindi ir 20 puolime atkovotų kamuolių,  kas iki šiol „Teltonikai“ buvo sunku. Žaidėjai akivaizdžiai dalinosi kamuoliu netgi tuomet, kuomet galėjo mesti laisvi.

Daug apie varžybas pasakyt negalėčiau, žaidėm labai gerai. Manau, „Ridikas“ neįvertino,kad mums tai buvo mirk/gyvenk rungtynės.

Tikiuosi, kad Ridikas papuls į kitą etapą, būtų gaila tokios stiprios ekipos jame nepamatyti. Sėkmės!

Jokimas Jancevičius 22 PTS 13 Rimvydas Vyšniauskas
Arnas Barišauskas 14 REB 6 Eligijus Debesiūnas
Jokimas Jancevičius 4 AST 4 Audrius Taraila
KOMENTARAI
Rolandas Krikščiukas, „Vilniaus miesto savivaldybė-2“

Noriu padėkoti savo komandai, kad sužaidė labai gerai (ypač Arnas), nepaisant didelio klaidų kiekio, net 28.

Pačios rungtynės nebuvo tokios lengvos kaip rodo statistika, nes pirmus du kėlinius priešininkai kibo į atlapus, tiesiogine to žodžio prasme, o teisėjai leido tokį žaidimą, bet kai priešininkai gavo dvi technines už vaidybą, žaisti pasidarė lengviau ir pergalę pasiėmėm lengvai.

Pirmos rungtynės šiame sezone, kai pataikymo procentas didesnis nei 50 proc., bet reikėtų dar sumažinti vaikiškų klaidų kiekį ir priešininkams prieš mus bus sunku žaisti, nors sezonas tik prasidėjo.

Ričardas Taraila, SRP

Susitikimą pradėjome labai vangiai, kas ir buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastis.

Varžovas buvo ir fiziškai galingesnis bei aukštesnis, tad vienintelis raktas į pergalę galejo būti agresyvi gynyba ir greitas kamuolio judėjimas puolime. Tą ir parodeme po ilgosios pertraukos, kai pradėjome apsiginti ir laisvi pataikyti tolimus metimus -  persvara kaipmat ištirpo beveik iki nulio. Bet nuovargis ir techninės pražangos padarė savo ir varžovai pabėgo perdideliu skirtumu.