Rezultatai
Tvarkaraštis
Lygos rėmėjai
Naujienos
Vytautas Saulis 28 PTS 18 Lukas Pivoriūnas
Žilvinas Kubilius 9 REB 14 Gediminas Povilauskas
Vytautas Saulis 4 AST 5 Vaidotas Jatulevičius
KOMENTARAI
Rimantas Kaminskas, „Vilniaus universitetas“

Vakar žaidėme su jaunimu ir keliais labiau patyrusiais. Padarėme klaidų lygioje vietoje. Be to, šiuo metu traumuotas parindinis komandos „centras“ Jan Zeman, tad turime bėdų kovojant dėl atšokusių kamuolių. Aišku, tam pačiam jaunimui reikia labai pasitempti dar. Nežiūrint į tai lemiamame kėlinuke parodėme charakterį, tačiau neįkrito paskutinis metimas.

Šiandien labai prastai antrą ir trečią kėlinukus sužaidėme. Tiesiog, mūsų situacija dabar ne pati geriausia, vyksta intensyvūs atsiskaitymai, sutriko treniruočių ritmas ir šiai dienai sunkai renkamės į rungtynes.

Vos 10 žaidėjų surinkau ir tai ne pačių stipriausių. Nėra taip skaudu, tačiau pralaimėti visada nesmagu. Atėjo nedėkingas laikotarpis ir reikia iki sausio pabaigos kažkaip išgyventi.

Vytenis Kunčiūnas 17 PTS 31 Rokas Kasparavičius
Tadas Jucys 11 REB 12 Egidijus Steiblys
Aurimas Dervinskas 11 AST 5 Rokas Kasparavičius
KOMENTARAI
Sigitas Martinonis, „Teodorai“

Buvo puiki lygiaverčių varžovų kova. Gaila, kad nepavyko pratęsti šaunios laimėjimų serijos.  Rungtynių lūžis įvyko  trečio kėlinio pabaigoje, kai jau atrodė, kad pavyks  labiau atitrūkti.  Mes turėjome  gal 8 taškų persvarą ir likus porai minučių  iki kėlinuko pabaigos pralošėm atkarpą sausai - 0:14.

Koncentracijos stoka ir klaidos išmušė iš pusiausvyros ir vėliau perimti iniciatyvos taip ir nepavyko, varžovai išlaikė 5-7 taškų skirtumą.

Gynyba pirmame kėlinuke buvo labai prasta, leidom įsimėtyt  jų lyderiui  Rokui, pajusti metimus, nesugaudem jų du prieš du situacijų.  Varžovas nuo pradžių pajuto, kad  gali laimėti - vienu pabėgo į dviženklį skirtumą. Vėliau susiėmėme, grįžome ir išėjome į priekį.  Varžybų pradžia parodė kiek tai kainuoja, ir  matyt išnaudojom daug jėgų tai persvarai susikraut, kurią labai lengvai ir atidavėm. Koncentracijos išalaikymas yra meistriškumo požymis, jo mums ir pritrūko.  Ketvirtame kėlinuke jau pritrūko sprendimų šaltakraujiškumo, momentais ir tikslių metimų, kurie  leistų užsikabinti, kaip tai pavyko varžybų viduryje.

Įtakos turėjo ir tai, kad vertėmės be centrų.  Lemiamu momentu kai  nebekrito tolimi metimai, būtume galėję labiau „laužti  varžovą“ per baudos aikštelę.

Žilvinas Rubliauskas 24 PTS 12 Rokas Kondrotas
Žilvinas Rubliauskas 15 REB 12 Regimantas Šeštokas
Tadas Brazys 7 AST 3 Regimantas Šeštokas
KOMENTARAI
Mykolas Mankevičius, „Teltonika“

Pirmiausia norėčiau padėkoti gausiai susirinkusiems sirgaliams. Žinojome, kad tai išgyvenimo dvikova ir jautėme stiprų palaikymą. Tokiu užnugariu žaidžiant tiesiog privalėjome 40 minučių atiduoti visas savo jėgas.

Pirmame kėlinuke iškart startavome ne nuo atbulinio bėgio ir visų varžybų metu kontroliavome jų eigą. Noras laimėti atsispindi ir 20 puolime atkovotų kamuolių,  kas iki šiol „Teltonikai“ buvo sunku. Žaidėjai akivaizdžiai dalinosi kamuoliu netgi tuomet, kuomet galėjo mesti laisvi.

Daug apie varžybas pasakyt negalėčiau, žaidėm labai gerai. Manau, „Ridikas“ neįvertino,kad mums tai buvo mirk/gyvenk rungtynės.

Tikiuosi, kad Ridikas papuls į kitą etapą, būtų gaila tokios stiprios ekipos jame nepamatyti. Sėkmės!

Jokimas Jancevičius 22 PTS 13 Rimvydas Vyšniauskas
Arnas Barišauskas 14 REB 6 Eligijus Debesiūnas
Jokimas Jancevičius 4 AST 4 Audrius Taraila
KOMENTARAI
Rolandas Krikščiukas, „Vilniaus miesto savivaldybė-2“

Noriu padėkoti savo komandai, kad sužaidė labai gerai (ypač Arnas), nepaisant didelio klaidų kiekio, net 28.

Pačios rungtynės nebuvo tokios lengvos kaip rodo statistika, nes pirmus du kėlinius priešininkai kibo į atlapus, tiesiogine to žodžio prasme, o teisėjai leido tokį žaidimą, bet kai priešininkai gavo dvi technines už vaidybą, žaisti pasidarė lengviau ir pergalę pasiėmėm lengvai.

Pirmos rungtynės šiame sezone, kai pataikymo procentas didesnis nei 50 proc., bet reikėtų dar sumažinti vaikiškų klaidų kiekį ir priešininkams prieš mus bus sunku žaisti, nors sezonas tik prasidėjo.

Ričardas Taraila, SRP

Susitikimą pradėjome labai vangiai, kas ir buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastis.

Varžovas buvo ir fiziškai galingesnis bei aukštesnis, tad vienintelis raktas į pergalę galejo būti agresyvi gynyba ir greitas kamuolio judėjimas puolime. Tą ir parodeme po ilgosios pertraukos, kai pradėjome apsiginti ir laisvi pataikyti tolimus metimus -  persvara kaipmat ištirpo beveik iki nulio. Bet nuovargis ir techninės pražangos padarė savo ir varžovai pabėgo perdideliu skirtumu.

Vaizdo įrašai
2019-12-11Vaidas Indriliūnas86

Autsaiderių akistatoje - lengva „Losritos“ pergalė

2019.12.11 Vaidas Indriliūnas 86

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynėse, kuriose susigrūmė apatinėje turnyro rikiuotės dalyje esančios „Losritos“ (3-7) ir „Tegros“ (1-9) komandos,...

Dovydas Sakalnikas 27 PTS 17 Steponas Markus
Dovydas Sakalnikas 12 REB 8 Vitalij Lukša
Simonas Lekys 7 AST 4 Vitalij Lukša
KOMENTARAI
Genadijus Kuliominas, „Losrita“

Panašu, kad po truputį gerėja mūsų forma. Aišku, gynyboje mes galime ir turime dirbti daug geriau. Daug kur vėluojame, paskui neišnaudojame situacijų iki bonuso.

Džiugu, kad jau kelias rungtynes sužaidėme neblogame lygyje, tačiau kitos rungtynės parodys ar mūsų žaidimas ir forma iš tikrųjų eina geryn.

Tadas Brazys 18 PTS 16 Rolandas Matulis
Andrius Giedraitis 10 REB 13 Rolandas Matulis
Tadas Brazys 7 AST 3 Justinas Luneckas
KOMENTARAI
Žydrūnas Prakapavičius, „HOME REPORT-Būsto patikra“

Varžovai buvo susirinkę stipriausia sudėtimi ir pademonstravo labai kokybišką krepšinį. Tuo tarpu mes, kaip jau įprasta šį sezoną, renkamės 60% pajėgumo.

Vis tik, nepaisant to pavyko neblogai pasipriešinti, nors ir neturėjome lygiaverčių keitimų mūsų starto penketui. Viską įvertinus - buvo gan smagus vakaras.

Rapolas Raižys 24 PTS 22 Paulius Joneliūnas
Karolis Ražukas 16 REB 15 Paulius Joneliūnas
Rokas Balbierius 6 AST 6 Modestas Gilys
KOMENTARAI
Marius Pavlovski, „ISM universitetas“

Aišku pergalė yra pergalė, nieko nesinori labai minėti, svarbiausia būtų ją pasiekti. Tačiau žiūrint į žaidimą, tai 90% buvo tragiškas.

Pats nusiteikimas krepšininkai buvo netinkamas. Pamatė, kad atėjo šešiese MRU ir galvoja, kad viskas bus paprasta. Jei varžovai būtų turėję Dominyką Zupkauską ar Roką Jukonį tikras viskas būtų buvę kitaip.

Tačiau po karo niekas lazdom nemojuoja, iškovojome pergalę, net ir demonstruodami ne patį gražiausią krepšinį. Visgi, mes su treneriu Gintaru Pociumi tikimės, kad jau į kitą treniruotę ateisime su kitu noru, kitu nusiteikimu ir kitai dvikovai žymiai geriau pasiruošime.

 

Vytautas Poteliūnas, MRU

Pas mus vis tos pačios įsisenėjusios bėdos. Vakar turėjome turėti savo pastiprinimą, tačiau taip išėjo, kad abu NKL žaidėjai smulkias traumas turėjo, tad nerizikavome jų sveikata.

Kurį laiką laikėmės, tačiau paskui - pritrūkom kvapo, pradėjome nepataikyti, tuo tarpu varžovai padidino tempą, įjungė savo toliašaudę artileriją ir pabėgo. Padarėme viską, ką galėjome, o traumų - neišvengsi. Labai neliūdime ir laukiame revanšo.

Darjuš Lavrinovič 22 PTS 20 Vytautas Saulis
Darjuš Lavrinovič 15 REB 5 Žilvinas Kubilius
Darjuš Lavrinovič 5 AST 5 Kipras Urbanavičius
RUNGTYNIŲ FAKTAI

Aikštės šeimininkai iš dviejų taškų zonos atakavo stulbinamu 70% (21/30 dvit.) taiklumu

„Sporto namai“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 48-26 ir surinko kone trigubai daugiau naudingumo balų 104-71

Šioje dvikovoje „Vilniaus universitetas“ padarė vos 6 klaidas

Tai buvo jau 14 studentų pergalė prieš „Sporto namų“ klubą per 25 tarpusavio dvikovas

D.Lavrinovičius atliko jau 7 dvigubą dublį iš eilės

KOMENTARAI
Kšystof Lavrinovič, „Sporto namai“

Šiandien nevisai pilna sudėtis mūsų buvo, dar aišku susižaidimo trūksta labai, dėl to ir pralaimėjome. Kita vertus, labai fainos rungtynės gavosi, viskas gerai.

Gaila, kad dvikovos pabaigą nulėmė keli keisti teisėjų švilpukai, tačiau visko pasitaiko. Reikia pripažinti, kad labai stipri VU komanda yra, gerai žaidė studentai, daug tritaškių pataikė, tad tikrai pelnytai laimėjo.

Kelis kartus buvome stipriai atsiplėšę nuo varžovų, tačiau tuomet pradėjom kitaip žaisti, gal per anksti patikėjome, kad pasieksime pergalę. Pradėjome skubotus metimus daryti, gynyboje atsipalaidavome biški, o varžovas tą pajautė, tad teko kankintis paskui. O nugalėtoją nulėmė visiškos smulkmenos.

Galiu pagirti ir VU trenerį, nes pamačiau gerus derinius su neblogu jų išpildymu. O mes dar susižaisime ir viskas bus gerai, turime pakankamai talento tam, kad pasiektumėm aukštus rezultatus. Tačiau pirmiausia reikia patekti į finalo ketvertą.

Rimantas Kaminskas, „Vilniaus universitetas“

Antradienį ruošdamiesi rungtynėms kalbėjom, kokius pranašumus mes turime prieš varžovą ir kokius turi jie. Mes savo privalumais pasinaudojome ir pasiekėme pergalę.

Nors pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau neįprastai, jaunai komandai, padarėm tik 6 klaidas. Buvom greitesni, nuoširdžiai daug dirbome gynyboje, ypač ketvirtame kėlinuke, o rungtynių pabaigoje savo šaltus nervus pademonstravo Kipras Urbanavičius, kuris įmetė svarbias baudas ir nulėmė dvikovos pabaigą.

Pagrindinis mūsų ginklas – energija ir noras laimėti. O „Sporto namai“ su broliais šiame sezone be jokių abejonių yra absoliutūs favoritai laimėti A lygą. Mes Lavrinovičių nesustabdėme, bet pristabdėm ir to užteko tam, kad laimėtumėm rungtynes.

Edvinas Ruzgas 26 PTS 21 Nojus Vaikšnoras
Julius Ščipokas 6 REB 10 Domantas Pipiras
Julius Ščipokas 9 AST 5 Tautvydas Pipiras
KOMENTARAI
Gintaras Plytnikas, „Ferimsta“

Nors ir diktavome susitikimo tempą, tačiau dvikova nebuvo lengva. Gal kiek ir aš buvau kaltas dėl to, nes norėjau duoti pažaisti visiems, o dėl to vis leisdavome sugrįžti varžovams į rungtynes.

Noriu pasidžiaugti mūsų komandos gynyba ketvirtų kėlinukų pabaigose, nes suprasdami, kad pergalės gali išslysti iš rankų, sugebame įjungti aukštesnę pavarą.

Kalbant apie varžovą, tai komanda turinti geresnę sudėtį nei vietą turnyrinėje lentelėje. Palinkėsiu „Losritos“ ekipai pagaliau įgauti formą ir kiek didesnį norą kovoti dėl pergalių, nes šiose rungtynėse atrodėme jaunesni ir labiau alkani.

Genadijus Kuliominas, „Losrita“

Mes kaip tikri „amerikietiški kalneliai“ - vienas rungtynes geriau sužaidžiame, kitose - jau neaišku išvis ką darome. Norėtųsi pastovumo ir judėti į priekį.

Vakar momentais mes neblogai atrodėme, o paskui - tiesiog pradėjome daryti vaikiškas klaidas ir dovanoti varžovams lengvus taškus. Apskritai, neramina pernelyg didelis neišprovokuotų klaidų skaičius.

Teigiamas dalykas yra tas, jog pamažu atsiranda pataikymas iš toli, bet iš po krepšio dar nesugebame susimesti elementarių metimų. Žiūrėsim, kas bus kitose rungtynėse.

2019-12-03SKL302

Lapkričio mėnesio geriausieji

2019.12.03 SKL 302

Mėnesio pradžia, tai ne tik toks metas, kai buhalterija dirba daugiau nei priklauso, bet ir kuomet daugelis sportininkų laukia savo asmeninių įvertinimų.

Gimtadieniai
Draugai