Rezultatai
Tvarkaraštis
Lygos rėmėjai
Naujienos
Deividas Taparauskas 20 PTS 14 Donatas Krasickas
Darius Kuliešius 9 REB 11 Martynas Impolis
Arūnas Švelnys 6 AST 4 Martynas Impolis
KOMENTARAI
Arūnas Švelnys, „Atėjau pažaisti"

Nors vakar buvo pasiekta pirma pergalė, nuotaikos visgi dvejopos. Iš vienos pusės - mes parodėme charakterį ir ketvirto kėlinio viduryje, atsilikdami dešimčia taškų, sugrįžome į rungtynes ir pasiekėme pergalę. Tas džiugina.

Iš kitos pusės, persilaužimas pasiektas daugiausiai individualiomis kelių žaidėjų pastangomis, o komandinis žaidimas nesiklijuoja. Nėra laiko treniruotėms, trūksta susižaidimo.

Teisybės dėlei reiktų pasakyti, kad priešininkai žaidė ne stipriausios sudėties ir mes tuo pasinaudojome. Tiesa, mūsų rotacija buvo dar mažesnė nei priešininkų, bet gal tai, kad žaidėme tik aštuoniese mus tik dar labiau sutelkė. Bet kuriuo atveju į ateitį šiandien žvelgiame pozityviau nei užvakar.

Gvidas Laurinaitis 18 PTS 22 Justinas Šlopšnys
Gytis Auruškevičius 11 REB 15 Justinas Šlopšnys
Jokūbas Fominas 5 AST 8 Rokas Klabis
KOMENTARAI
Algirdas Milonas, „SKM-Langų sistemos"

Vakar, po pralaimėtų rungtynių, vaikinams pasakiau, kad tai yra kaip maža pergalė. Nedažnai treneriai būna patenkinti nelaimėję, tačiau vakar buvo kitaip.

Mes kovojome, mes pataikėme rekordinį savo komandai tritaškių metimų skaičių, tik sunkiau sekėsi grumtis baudos aikštelėje ir stabdyti varžovų lyderį. Rungtynių pabaigoje dominavo fiziškumas, kuris nebuvo mūsų pusėje. Padarėme neleistinų klaidų kamuolio perdavime ir neįvykdėme užduočių po min. pertraukėlės.

Visumoje esu patenkintas, kad vėl pavyko gerai rotuoti žaidėjus ir leisti "kaupti" patirtį visiems. Čia yra pagrindinis šių metų mūsų tikslas.

Edvinas Slapšys 21 PTS 20 Paulius Borkys
Marius Tenikaitis 10 REB 12 Laimis Silimavičius
Edvinas Slapšys 9 AST 6 Paulius Borkys
KOMENTARAI
Artūras Minevičius, „Naresta"

Šventinis laikotarpis jau prasidėjo ir mūsų komandai. Akropolis ir Ozas turbūt lankomesnis nei komanda, bet tiek to nesiplėsiu.

Smagu, kad varžovai vis neleidžia pasijausti per daug geriems (ačiū „Vaikinų" komandai, kurie visą žaidimo laiką buvo nuspaudę  gazo pedalą ir neleido atsipalaiduoti. Kalėdinių saldainių ne tik nedalino, bet ir puikiai atiminėjo. Turėjom ir mes kozirių.:)

Kai Rolandų duetas aikštėje ir tribūnose veikia užtikrintai, žaisti visiems malonumas.

Mindaugas Kraujalis, „Vaikinai"

Apmaudu, kad labai negausiai susirinkome, traumos ir ligos išretino šiai dienai mūsų gretas. Reikia stiprinti imunitetą. :)

Smagu, kad prieš tokią komandą nepasidavėme, tarpusavyje nesipykome ir žaidime išlikome visas 40 minučių. Varžovai labai pajėgūs, viso potencialo tikrai neparodė.

Kęstutis Juškevičius 22 PTS 17 Paulius Jasukaitis
Arvydas Serapinas 9 REB 9 Simonas Norkūnas
Gražvydas Girniukaitis 5 AST 4 Žygimantas Dagys
KOMENTARAI
Kęstutis Juškevičius, „Western Union"

Į rungtynes susirinkome pilnos sudėties, o komandinis žaidimas, kaip ir kiekvieną kartą, tiek puolime, tiek gynyboje leido džiaugtis pergale. :)

Valdas Jonavičius, „LabasPasauli.lt

Varžovai pradėjo rungtynes labai energingai ir su užsidegimu. Visose vietose buvo geresni. Mes lėtesni, vangesni. Tai nei apsigynėme nei užpuolėme. Neparodėme savo žaidimo.

Šiuo metu esame duobėje. Sezoną pradėjome gerai, laimėdami prieš pirmuosius oponentus kelių taškų skirtumu. Po to sekė keli skausmingi pralaimėjimai „Inter Pabradei" ir „Gestui" keliais taškais. Ir panašu, kad komanda subyrėjo, nebepasitiki vienas kitu, ginčijasi dėl smulkmenų ir nebemato vizijos, kaip laimėti.

Darjuš Lavrinovič 22 PTS 20 Vytautas Saulis
Darjuš Lavrinovič 15 REB 5 Žilvinas Kubilius
Darjuš Lavrinovič 5 AST 5 Kipras Urbanavičius
RUNGTYNIŲ FAKTAI

Aikštės šeimininkai iš dviejų taškų zonos atakavo stulbinamu 70% (21/30 dvit.) taiklumu

„Sporto namai“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 48-26 ir surinko kone trigubai daugiau naudingumo balų 104-71

Šioje dvikovoje „Vilniaus universitetas“ padarė vos 6 klaidas

Tai buvo jau 14 studentų pergalė prieš „Sporto namų“ klubą per 25 tarpusavio dvikovas

D.Lavrinovičius atliko jau 7 dvigubą dublį iš eilės

KOMENTARAI
Kšystof Lavrinovič, „Sporto namai“

Šiandien nevisai pilna sudėtis mūsų buvo, dar aišku susižaidimo trūksta labai, dėl to ir pralaimėjome. Kita vertus, labai fainos rungtynės gavosi, viskas gerai.

Gaila, kad dvikovos pabaigą nulėmė keli keisti teisėjų švilpukai, tačiau visko pasitaiko. Reikia pripažinti, kad labai stipri VU komanda yra, gerai žaidė studentai, daug tritaškių pataikė, tad tikrai pelnytai laimėjo.

Kelis kartus buvome stipriai atsiplėšę nuo varžovų, tačiau tuomet pradėjom kitaip žaisti, gal per anksti patikėjome, kad pasieksime pergalę. Pradėjome skubotus metimus daryti, gynyboje atsipalaidavome biški, o varžovas tą pajautė, tad teko kankintis paskui. O nugalėtoją nulėmė visiškos smulkmenos.

Galiu pagirti ir VU trenerį, nes pamačiau gerus derinius su neblogu jų išpildymu. O mes dar susižaisime ir viskas bus gerai, turime pakankamai talento tam, kad pasiektumėm aukštus rezultatus. Tačiau pirmiausia reikia patekti į finalo ketvertą.

Rimantas Kaminskas, „Vilniaus universitetas“

Antradienį ruošdamiesi rungtynėms kalbėjom, kokius pranašumus mes turime prieš varžovą ir kokius turi jie. Mes savo privalumais pasinaudojome ir pasiekėme pergalę.

Nors pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau neįprastai, jaunai komandai, padarėm tik 6 klaidas. Buvom greitesni, nuoširdžiai daug dirbome gynyboje, ypač ketvirtame kėlinuke, o rungtynių pabaigoje savo šaltus nervus pademonstravo Kipras Urbanavičius, kuris įmetė svarbias baudas ir nulėmė dvikovos pabaigą.

Pagrindinis mūsų ginklas – energija ir noras laimėti. O „Sporto namai“ su broliais šiame sezone be jokių abejonių yra absoliutūs favoritai laimėti A lygą. Mes Lavrinovičių nesustabdėme, bet pristabdėm ir to užteko tam, kad laimėtumėm rungtynes.

Vaizdo įrašai
Edvinas Ruzgas 26 PTS 21 Nojus Vaikšnoras
Julius Ščipokas 6 REB 10 Domantas Pipiras
Julius Ščipokas 9 AST 5 Tautvydas Pipiras
KOMENTARAI
Gintaras Plytnikas, „Ferimsta“

Nors ir diktavome susitikimo tempą, tačiau dvikova nebuvo lengva. Gal kiek ir aš buvau kaltas dėl to, nes norėjau duoti pažaisti visiems, o dėl to vis leisdavome sugrįžti varžovams į rungtynes.

Noriu pasidžiaugti mūsų komandos gynyba ketvirtų kėlinukų pabaigose, nes suprasdami, kad pergalės gali išslysti iš rankų, sugebame įjungti aukštesnę pavarą.

Kalbant apie varžovą, tai komanda turinti geresnę sudėtį nei vietą turnyrinėje lentelėje. Palinkėsiu „Losritos“ ekipai pagaliau įgauti formą ir kiek didesnį norą kovoti dėl pergalių, nes šiose rungtynėse atrodėme jaunesni ir labiau alkani.

Genadijus Kuliominas, „Losrita“

Mes kaip tikri „amerikietiški kalneliai“ - vienas rungtynes geriau sužaidžiame, kitose - jau neaišku išvis ką darome. Norėtųsi pastovumo ir judėti į priekį.

Vakar momentais mes neblogai atrodėme, o paskui - tiesiog pradėjome daryti vaikiškas klaidas ir dovanoti varžovams lengvus taškus. Apskritai, neramina pernelyg didelis neišprovokuotų klaidų skaičius.

Teigiamas dalykas yra tas, jog pamažu atsiranda pataikymas iš toli, bet iš po krepšio dar nesugebame susimesti elementarių metimų. Žiūrėsim, kas bus kitose rungtynėse.

2019-12-03SKL261

Lapkričio mėnesio geriausieji

2019.12.03 SKL 261

Mėnesio pradžia, tai ne tik toks metas, kai buhalterija dirba daugiau nei priklauso, bet ir kuomet daugelis sportininkų laukia savo asmeninių įvertinimų.

Aras Valenta 12 PTS 27 Ignas Juškevičius
Lukas Valantinas 4 REB 16 Ignas Juškevičius
Mykolas Abrutis 5 AST 8 Linas Valatkevičius
RUNGTYNIŲ FAKTAI

I.Juškevičius surinko 54 naudingumo balus ir pakartojo prieš keletą dienų pasiektą D.Lavrinovičiaus sezono rekordą

E.Ruzgas šioje dvikovoje pataikė 6 tolimus metimus iš 7

L.Valatkevičius nepelnė nė taško, tačiau atliko net 8 rezultatyvius perdavimus ir gavo 2 pražangas. Abi technines

KOMENTARAI
Gintautas Regina, „Rytas-MRU“

Daug taškų praleidome baudos aikštelėje, kuomet mus baudė varžovų vidurio puolėjas Ignas Juškevičius. Kita vertus, mes nebuvome akcentavę prieš rungtynes, kad jį reikia dvigubinti.

Bėda buvo kitur. Šiandien „Ferimstos“ snaiperis Edvinas Ruzgas pelnė daug taškų atakuodamas nuo trijų taškų zonos, nors žaidėjams buvo sakyta, kad jį prižiūrėti reikia itin atidžiai.

Tačiau jaunystė daro savo. Dėl patirties stokos maniškiai nesugeba pilnai įvykdyti jiems skirtų užduočių ir įsivaizduoja, kad tokio lygio krepšininką galima uždengti dirbant gynyboje ne maksimaliai susikoncentravus.

Tiesiog šiuo metu svarbiausia, kad jaunimas pats suprastų, kokiam lygmenį jis yra. Norint kovoti kaip lygūs su lygiais su tokiom komandom reikia išeiti iš komforto zonos ir padaryti kažką geriau nei darei iki šiol. Tik taip gali išlikti kovoje.

Pirmus du kėlinukus tai vyko ir mes laikėmės, tačiau paskui atsirado nuovargis, tad mastymas sulėtėjo, padaugėjo blogų sprendimų, o tai iškart atsispindėjo rezultate.

Tokios rungtynės yra geras mokomasis procesas, kuriame gali pamatyti, kaip reikia išlaikyti koncentraciją nepaisant nuo to, kiek turi jėgų ir kokia dvikovos stadija. Šiandien buvo daug atvejų, kai žaidėjai nesugebėdavo susiorientuoti ir priimti teisingo sprendimo tam tikrose situacijose, ypač gynyboje.

Gintaras Plytnikas, „Ferimsta“

Palinkėsiu FIBA kategorijos teisėjams stengtis megėjų krepšinyje švilpti taip, kaip stengiasi žaisti Gintauto Reginos treniruojama „Ryto-MRU“ komanda.

Mindaugas Markevičius 18 PTS 22 Šarūnas Putna
Žilvinas Rubliauskas 11 REB 11 Aurimas Butkus
Tadas Brazys 5 AST 5 Šarūnas Putna
RUNGTYNIŲ FAKTAI

Tai buvo vos antroji šių komandų tarpusavio akistata. Pirmąją, vykusią dar 2012 m. Giedraičiuose laimėjo „Teltonikos“ ekipa

„Kiementas“ pataikė net 10 tritaškių tą darydamas įspūdingu 43,4% taiklumu

Tai buvo jau trečioji iš eilės „Kiemento“ atstovų pergalė

KOMENTARAI
Mykolas Mankevičius, „Teltonika"

Didžiausia pagarba varžovams, kurie atėjo ir įkrėtė mums į kailį. Galėjo laimėt ir 50 taškų, bet matyt, iš pagarbos, pasigailėjo.
Šįkart neatpažinau komandoje nei vieno. Visi lyg svetimi ir nematyti - pradedant treneriu, baigiant sirgalėmis.

Visgi išlikom stabilūs ir vieningi, po dvikovos nesiskirstėme ir nuėjome į barą. Bent jau už aikštelės ribų sutariame dėl esminių gyvenimo dalykų - geros kompanijos ir nuotaikos.

Lieka tik perkelti šią emociją į aikštelę ir viskas bus gerai!

Laurynas Putna, „Kiementas"

Sužaidėme kol kas geriausias sezono rungtynes. Neblėsusi koncentracija, kantrybė ir šaltas protas lėmė, kad rungtynėse išvengėme duobių, laimėjome kiekvieną kėlinį ir susikrovėme solidžią persvarą. Vokiška tvarka.

Nėra ką daug kalbėti - startavome ir vienodu tempu judėjome iki finalinio švilpuko. Darius, iškritęs iš rikiuotės, savo statistiką šiandien tikrai susirinko būdamas trenerio pozicijoje.

Rokas Jurgėlas 26 PTS 27 Modestas Gilys
Edvinas Lebeckas 17 REB 17 Paulius Joneliūnas
Edvinas Lebeckas 8 AST 11 Dominykas Zupkauskas
KOMENTARAI
Stanislovas Radziulis, „Vilniaus kolegija“

Manau, kad tikrai neblogai sužaidėme, tik truputėlį sėkmės pritrūko. Vienu metu galėjome pabėgti į priekį, tačiau sužaidėme prastą atkarpą ir varžovai pasivijo mus. Vėliau teko žaisti pratęsimą, bet ir ten „tampėmės“ visą laiką, o galiausiai - pralaimėjome. Nieko nepadarysi, lauksime savo progos.

Šiandien abi komandos pakankamai neblogai žaidė, agresyviai, tiksliai, nebuvo daug klaidų ar kito broko, o dvikovos nugalėtoją nulėmė patirtis. Žodžiu viskas kaip ir tvarkoje apart to, kad neiškovojome pergalės.

Vytautas Poteliūnas, MRU

Puolimo rungtynės gavosi. Truputėlį „pasisvaidėm“ tiek dvitaškiais, tiek tritaškiais. Ir visą laiką bangavome. Tai jie, tai mes ir nebuvo aišku kas laimės.

Nieko nenustebinsiu pasakydamas, kad šiandien buvo lygių komandų dvikova. Turėjome šansą per pagrindinį rungtynių laiką laimėti, tačiau varžovai buvo gerai nusiteikę ir išplėšė pratęsimą.

Papildomų penkių minučių atkarpos pradžioje buvau pesimistiškai nusiteikęs, bet svarbiausia, kad viskas baigėsi gerai.

Gediminas Povilauskas 30 PTS 24 Martynas Rakauskas
Gediminas Povilauskas 19 REB 11 Martynas Rakauskas
Dominykas Gružinskas 10 AST 4 Aivaras Kuzmickas
KOMENTARAI
Mindaugas Lapėnas, „Rivile-Stekas“

Šios rungtynės su „Legionu“ mums buvo tiek reikalingos, kaip šuniui penkta koja. Taip jau kartais nutinka. Didžioji dalis ekipos pagrindinių žaidėjų jas praleido dėl įvairiausių priežasčių, plius turim sveikatos problemų.

Kadangi koncentruojamės į RKL kovas savaitgaliais, tenka aukoti kai kuriuos dalykus A lygoje. Šiemet „Legionas“ transformuojasi, tampa rimtesne kompanija, o jei dar ir aprangas nusipirktų išvis butų liuks.

Apie rungtynes nelabai turiu ką pasakyti, nes mums reikėjo tiesiog jas atžaisti. Vos susirinkom ir pažaidėm, šiek tiek padrikai, su prastu pataikymu, su bangavimais, bet čia nebuvo ko per daug ir prašyti vyrukų, kai vienas sergantis, kitas su trauma, trečias nežaidęs ir t.t. Būna tokių momentų, bet tikimės, kad jų bus ne per daugiausiai.

Raimundas Kalesnykas, „Legionas“

Vakar išsigelbėjo „Rivile-Stekas“ komanda, pasisekė jiems. Visą dvikovą atrodėm labai neblogai, tik labai neprotingai dvikovos pabaigą sužaidėm.

Aišku trečiajame kėlinuke buvome įkritę į duobę, nes varžovai išnaudojo patirtį keičiant gynybos sistemas, tuomet mes atkarpą 0:10 pralaimėjome. Bet paskui pakilome ant kojų bei buvome netoli nuo pergalės ir tik patirties stoka pakišo mums koją.

Žaidimo kokybė tikrai gerėja, juolab, kad kovėmės prieš tikrai pajėgią komandą. Pernai pirmajame rate nuo „Rivilei-Stekui“  nusileidome 100 taškų, o šiemet to tikrai nebus nei su šiuo, nei su kitais varžovais. Einame į priekį, dar turėsime keletą žaidėjų, tad manau sezono eigoje iškovosime dar ne vieną pergalę.

Turime treniruotes, jaunimas klauso trenerio nurodymų, todėl ir rezultatai visai neblogi. Dar turime ties gynyba padirbti ir viskas bus gerai.

Lukas Pivoriūnas 26 PTS 24 Ričardas Bistrickas
Edgaras Kordiukovas 9 REB 11 Mantas Juočepys
Martynas Striūkas 7 AST 5 Ignas Jackūnas
Ignas Bilinskas 21 PTS 25 Darjuš Lavrinovič
Ignas Bilinskas 7 REB 17 Darjuš Lavrinovič
Evaldas Rastenis 3 AST 8 Darjuš Lavrinovič
KOMENTARAI
Gintaras Šerkšnas, VGTU

Ši dvikova tik parodė, kad mūsų vieta turnyrinėje rikiuotėje ne ta, kokios esame verti. Viskas kitaip atrodytų, jei komandos sužaistų pilną ratą ir būdamos pilnų sudėčių.

Kita vertus, nebuvo viskas taip blogai. Galima buvo ir geriau pasirodyti, bet nesugebėjome rezultatyviau sužaisti. Metėme daug skubotų metimų labai, aišku prie to varžovas ir jo turima patirtis labai prisidėjo.

Aš sakiau vyrams, kad norint laimėti reikia bent 80 taškų sumesti. Deja, to nepavyjo padaryti. Tiesiog, šiai dienai „Sporto namai“ su broliais yra akivaizdųs A lygos favoritai, nes jie puikiai atstovi tiek puolime, tiek gynyboje.

Apskritai, veteranai žino, prieš ką reikia aktyviai dengtis, o prieš ką galima net rankos nekelti. Čia ne futbolas, kur daug erdvės, vien greičiu nesusikursi pranašumo, tad jei turi galvą kaip „Sporto namų“ veteranai gali tikslą pasiekti vadovaudamasis protu.

Dėl nesėkmės tikrai neliūdžiu. Gavo vyrai daug nemokamų pamokų, o šiais laikais net gatvėje „į galvą“ niekas nemokamai neduoda (juokiasi, - aut.past.)

Gerai, nes kaip sako liaudies išmintis: „Už vieną muštą, dešimt nemuštų duoda“, vadinasi po tokios nesėkmės išsaugo mūsų vertė.

Jonas Elvikis, „Sporto namai“

Pirmiausia pradėkime nuo to, kad rezultatas neatspindi kovos, vykusios aikštėje. Trečiajame kėlinuke varžovai buvo labai priartėję ir trūko nedaug, kad VGTU ekipa pakreiptų įvykių tėkmę sau naudinga linkme.

Žinojome, kad studentai greiti, labai agresyvūs, ypač gerai žaidža „pikenrolo“ situaijose. Tad prieš rungtynes aptardami rungtynių planą akcentavome šias varžovų savybes.

Be to, šiandien visų nusiteikimas geras buvo, komanda tiesiog degė noru laimėti rungtynes. Apskritai, žaisti visas rungtynes su brolių pagalba, o ypač dirbti gynyboje - kažkas neįtikėtina.

Lyginant su ankstesnėmis rungtynėmis šįkart gynyba labai gera buvo, o tai, mano manymu, ir tapo pagrindines pergalės priežastimi.
Broliai gal ir lėti, tačiau kuomet gynyboje stovi du po 212 cm ir tą daro ten, kur reikia, skylės momentaliai užsikamšo.

Turėdama stiprų užnugarį visa komanda jaučia saugumo jausmaą, tad visiems yra lengviau žaisti. Kita vertus, tai nereiškia, jog kiti nieko nedaro ir žiūri į brolius. Anaiptol, pastaruoju metu pasitempę visi, lankumumas žymiai didesnis, o tai yra labai svarbu „cementuojant“ kolektyvą.

Gimtadieniai
Draugai