Rezultatai
Tvarkaraštis
Lygos rėmėjai
Naujienos
Augustinas Krūminis 9 PTS 27 Darjuš Lavrinovič
Augustinas Krūminis 7 REB 14 Darjuš Lavrinovič
Augustinas Krūminis 3 AST 5 Mindaugas Šeduikis
RUNGTYNIŲ FAKTAI

Tai buvo didžiausias „Ryto-MRU“ komandos pralaimėjimas šiame sezone

Nė vienas jaunimo krepšininkas nepelnė dviženklio taškų skaičiaus

Aikštės šeimininkai „iš žaidimo“ atakavo vos 22,9% (17/74 met.) taiklumu

KOMENTARAI
Gintautas Regina, „Rytas-MRU“

Panašu, kad šiandien jaunimas tiesiog neatlaikė įtampos. Buvo sukeltas didžiulis ažiotažas: tiesioginė transliacija, fotografas, broliai Lavrinovičiai, daug žiūrovų.

Kol dar skirtumas buvo nedidelis - kovojome, tačiau paskui nusviro rankos ir viskas.

Kita vertus, labai gerai, kad taip įvyko. Jaunimas turi pamatyti, kokiame lygyje dabar yra, kad suprastų, jog griežtas trenerio tonas, reikalavimas dirbti daugiau ir spaudimas treniruočių metu nėra daromi tam, kad jam taip patinka.

O dėl įtampos, jeigu vyrai nori tapti profesionaliais krepšininkais - privalo išmokti susitvarkyti su tokiomis situacijomis, tad nepaisant didžiausio pralaimėjimo šiame sezone šiandien gavome daugybę itin naudingų pamokų.

Paulius Paškevičius 18 PTS 15 Ramūnas Gudeikis
Paulius Paškevičius 7 REB 14 Lukas Petkevičius
Paulius Paškevičius 5 AST 7 Ramūnas Gudeikis
KOMENTARAI
Antanas Baliukevičius, „United Sharks“

Kalbant apie vakar dienos rungtynes tenka pripažinti, kad nebuvome pilnai susikaupę. Įmesti tik 9 baudas iš 21 reikia neeilinių sugebėjimų, gaila, bet tai pademonstravome.

Rungtynių metu  buvo akivaizdu, kad varžovai stengsis mesti iš toliau ir dviems jų žaidėjams visai tai sekėsi puikiai daryti. Kita vertus, vien tritaškius mėtydamas turbūt nelaimėsi, todėl, manau, platesnis mūsų komandos puolimo arsenalas bei aktyvi kova dėl atšokusių kamuolių (po varžovų krepšiu jų atkovojome 17) leido mūsų komandai pasiekti pergalę rungtynėse. Ačiū varžovams už kovą, sėkmės ateities kovose.

Povilas Gancevičius 21 PTS 27 Andrius Bardauskas
Povilas Gancevičius 10 REB 14 Darius Dūdėnas
Gediminas Bražionis 6 AST 9 Darius Dūdėnas
KOMENTARAI
Aurimas Sirvydis, „LKA-Karys.lt“

Rungtynės buvo atkaklios. Nepavyko mums pabėgti į priekį didesniu skirtumu. Varžovai visada alsavo į nugarą ir net keletą kartų buvo persverę rezultatą. Ketvirtame kėlinyje pavyko apsiginti ir surengti keletą greitų kontratakų ir pelnyti lengvų taškų. Kas ir lėmė pergalę.

Mūsų komanda, kaip jau tapo įprasta, vėl susirinko ne pilnos sudėties ir vėl rungtynių metu, komandos lyderis kariūnas Bardauskas gavo traumą. Labai tikimės, kad ji nebus rimta ir jis greit grįš bei vėl galės mums padėti.

Sveikinu savo žaidėjus su pergale, o priešininkams ačiū už kovingumą.

Tadas Zuzevičius 12 PTS 20 Remigijus Indrašius
Tadas Zuzevičius 13 REB 20 Mindaugas Vilutis
Antanas Nacys 7 AST 5 Mindaugas Vilutis
KOMENTARAI
Paulius Kapšys, JBR

Rungtynės nebuvo labai sunkios, bet smagiai pasilakstėm su Vikingais. Šiai dienai esam stipresni už juos, nors jų komanda ir neblogai sustyguota, turinti judrius ir greitus gynėjus, bei seną "alkūninį" veleną Andrių Steponavičių. Trūksta jiems tik geresnio susižaidimo ir tikslesnio pataikymo.

Smagu, kad surinkus vos 7 žaidėjus pasiekėme pergalę. Šią pergalę gimtadienio proga skiriame mūsų komandos nariui Andriui Montvydui, kuris pagal individualią programą stažuojasi Zanzibare :)

Linas Stripinis 12 PTS 26 Paulius Liutikas
Linas Stripinis 6 REB 7 Armandas Budvytis
Paulius Kamaitis 5 AST 6 Armandas Budvytis
KOMENTARAI
Dovydas Girgalionis, „Tornadas“

Rungtynes pradėjome aktyviai, žaidėm neblogai - tiek puolėme, tiek dirbom gynyboj, tačiau antrame ketvirtyje pametėme kontrolę. Buvo momentas, kai nesusikalbėjome gynyboje, todėl varžovai pakankamai greitai išlygino rezultatą. Rungtynės vyko mums jau įprastu tapusiu scenarijumi, kai atrodo, jog bendras vaizdas lyg ir nėra blogas, bet viską sugadina prastai sužaista atkarpa ir neužtikrinta pabaiga. Dar nemokam tinkamai uždaryti rungtynių, daugelį pralaimėjimų patyrėme būtent pralaimėdami paskutines minutes. Na, bet džiugu, jog vyrai kovėsi iki pabaigos.

Šiandien iš esmės trūko krepšinio pagrindų išpildymo: kažkur neatsitvėrėme kovoje dėl kamuolio, kažkur užmigom gindamiesi, kažkur laiku neprasižengėm. Nesinori kažko kaltinti, nes patys padarėm ne viską, ką turėjom, bet teisėjai ir vėl buvo kažkur šalia rungtynių. Vienas kertinių epizodų buvo varžybų pabaigoje, kuomet po netaiklaus priešininkų baudos metimo, vienas iš varžovų neleistinai į nugarą nustūmė mūsų aukštaūgį ir netrukdomas pakartojo metimą. Tokių klaidų neturėtų būti bent jau lemiamų minučių metu.

Kaip bebūtų, sveikinam varžovus su pelnyta pergale ir koncentruojamės į antrojo etapo kovas, kur tikimės, kad pavyks iškovoti daugiau pergalių.

Vaizdo įrašai
Vytautas Saulis 28 PTS 18 Lukas Pivoriūnas
Žilvinas Kubilius 9 REB 14 Gediminas Povilauskas
Vytautas Saulis 4 AST 5 Vaidotas Jatulevičius
KOMENTARAI
Rimantas Kaminskas, „Vilniaus universitetas“

Vakar žaidėme su jaunimu ir keliais labiau patyrusiais. Padarėme klaidų lygioje vietoje. Be to, šiuo metu traumuotas parindinis komandos „centras“ Jan Zeman, tad turime bėdų kovojant dėl atšokusių kamuolių. Aišku, tam pačiam jaunimui reikia labai pasitempti dar. Nežiūrint į tai lemiamame kėlinuke parodėme charakterį, tačiau neįkrito paskutinis metimas.

Šiandien labai prastai antrą ir trečią kėlinukus sužaidėme. Tiesiog, mūsų situacija dabar ne pati geriausia, vyksta intensyvūs atsiskaitymai, sutriko treniruočių ritmas ir šiai dienai sunkai renkamės į rungtynes.

Vos 10 žaidėjų surinkau ir tai ne pačių stipriausių. Nėra taip skaudu, tačiau pralaimėti visada nesmagu. Atėjo nedėkingas laikotarpis ir reikia iki sausio pabaigos kažkaip išgyventi.

2019-12-11Vaidas Indriliūnas90

Autsaiderių akistatoje - lengva „Losritos“ pergalė

2019.12.11 Vaidas Indriliūnas 90

Antradienio vakarą GEALAN-Sostinės A lygoje įvyko vienerios rungtynėse, kuriose susigrūmė apatinėje turnyro rikiuotės dalyje esančios „Losritos“ (3-7) ir „Tegros“ (1-9) komandos,...

Dovydas Sakalnikas 27 PTS 17 Steponas Markus
Dovydas Sakalnikas 12 REB 8 Vitalij Lukša
Simonas Lekys 7 AST 4 Vitalij Lukša
KOMENTARAI
Genadijus Kuliominas, „Losrita“

Panašu, kad po truputį gerėja mūsų forma. Aišku, gynyboje mes galime ir turime dirbti daug geriau. Daug kur vėluojame, paskui neišnaudojame situacijų iki bonuso.

Džiugu, kad jau kelias rungtynes sužaidėme neblogame lygyje, tačiau kitos rungtynės parodys ar mūsų žaidimas ir forma iš tikrųjų eina geryn.

Tadas Brazys 18 PTS 16 Rolandas Matulis
Andrius Giedraitis 10 REB 13 Rolandas Matulis
Tadas Brazys 7 AST 3 Justinas Luneckas
KOMENTARAI
Žydrūnas Prakapavičius, „HOME REPORT-Būsto patikra“

Varžovai buvo susirinkę stipriausia sudėtimi ir pademonstravo labai kokybišką krepšinį. Tuo tarpu mes, kaip jau įprasta šį sezoną, renkamės 60% pajėgumo.

Vis tik, nepaisant to pavyko neblogai pasipriešinti, nors ir neturėjome lygiaverčių keitimų mūsų starto penketui. Viską įvertinus - buvo gan smagus vakaras.

Rapolas Raižys 24 PTS 22 Paulius Joneliūnas
Karolis Ražukas 16 REB 15 Paulius Joneliūnas
Rokas Balbierius 6 AST 6 Modestas Gilys
KOMENTARAI
Marius Pavlovski, „ISM universitetas“

Aišku pergalė yra pergalė, nieko nesinori labai minėti, svarbiausia būtų ją pasiekti. Tačiau žiūrint į žaidimą, tai 90% buvo tragiškas.

Pats nusiteikimas krepšininkai buvo netinkamas. Pamatė, kad atėjo šešiese MRU ir galvoja, kad viskas bus paprasta. Jei varžovai būtų turėję Dominyką Zupkauską ar Roką Jukonį tikras viskas būtų buvę kitaip.

Tačiau po karo niekas lazdom nemojuoja, iškovojome pergalę, net ir demonstruodami ne patį gražiausią krepšinį. Visgi, mes su treneriu Gintaru Pociumi tikimės, kad jau į kitą treniruotę ateisime su kitu noru, kitu nusiteikimu ir kitai dvikovai žymiai geriau pasiruošime.

 

Vytautas Poteliūnas, MRU

Pas mus vis tos pačios įsisenėjusios bėdos. Vakar turėjome turėti savo pastiprinimą, tačiau taip išėjo, kad abu NKL žaidėjai smulkias traumas turėjo, tad nerizikavome jų sveikata.

Kurį laiką laikėmės, tačiau paskui - pritrūkom kvapo, pradėjome nepataikyti, tuo tarpu varžovai padidino tempą, įjungė savo toliašaudę artileriją ir pabėgo. Padarėme viską, ką galėjome, o traumų - neišvengsi. Labai neliūdime ir laukiame revanšo.

Darjuš Lavrinovič 22 PTS 20 Vytautas Saulis
Darjuš Lavrinovič 15 REB 5 Žilvinas Kubilius
Darjuš Lavrinovič 5 AST 5 Kipras Urbanavičius
RUNGTYNIŲ FAKTAI

Aikštės šeimininkai iš dviejų taškų zonos atakavo stulbinamu 70% (21/30 dvit.) taiklumu

„Sporto namai“ kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 48-26 ir surinko kone trigubai daugiau naudingumo balų 104-71

Šioje dvikovoje „Vilniaus universitetas“ padarė vos 6 klaidas

Tai buvo jau 14 studentų pergalė prieš „Sporto namų“ klubą per 25 tarpusavio dvikovas

D.Lavrinovičius atliko jau 7 dvigubą dublį iš eilės

KOMENTARAI
Kšystof Lavrinovič, „Sporto namai“

Šiandien nevisai pilna sudėtis mūsų buvo, dar aišku susižaidimo trūksta labai, dėl to ir pralaimėjome. Kita vertus, labai fainos rungtynės gavosi, viskas gerai.

Gaila, kad dvikovos pabaigą nulėmė keli keisti teisėjų švilpukai, tačiau visko pasitaiko. Reikia pripažinti, kad labai stipri VU komanda yra, gerai žaidė studentai, daug tritaškių pataikė, tad tikrai pelnytai laimėjo.

Kelis kartus buvome stipriai atsiplėšę nuo varžovų, tačiau tuomet pradėjom kitaip žaisti, gal per anksti patikėjome, kad pasieksime pergalę. Pradėjome skubotus metimus daryti, gynyboje atsipalaidavome biški, o varžovas tą pajautė, tad teko kankintis paskui. O nugalėtoją nulėmė visiškos smulkmenos.

Galiu pagirti ir VU trenerį, nes pamačiau gerus derinius su neblogu jų išpildymu. O mes dar susižaisime ir viskas bus gerai, turime pakankamai talento tam, kad pasiektumėm aukštus rezultatus. Tačiau pirmiausia reikia patekti į finalo ketvertą.

Rimantas Kaminskas, „Vilniaus universitetas“

Antradienį ruošdamiesi rungtynėms kalbėjom, kokius pranašumus mes turime prieš varžovą ir kokius turi jie. Mes savo privalumais pasinaudojome ir pasiekėme pergalę.

Nors pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių, tačiau neįprastai, jaunai komandai, padarėm tik 6 klaidas. Buvom greitesni, nuoširdžiai daug dirbome gynyboje, ypač ketvirtame kėlinuke, o rungtynių pabaigoje savo šaltus nervus pademonstravo Kipras Urbanavičius, kuris įmetė svarbias baudas ir nulėmė dvikovos pabaigą.

Pagrindinis mūsų ginklas – energija ir noras laimėti. O „Sporto namai“ su broliais šiame sezone be jokių abejonių yra absoliutūs favoritai laimėti A lygą. Mes Lavrinovičių nesustabdėme, bet pristabdėm ir to užteko tam, kad laimėtumėm rungtynes.

Edvinas Ruzgas 26 PTS 21 Nojus Vaikšnoras
Julius Ščipokas 6 REB 10 Domantas Pipiras
Julius Ščipokas 9 AST 5 Tautvydas Pipiras
KOMENTARAI
Gintaras Plytnikas, „Ferimsta“

Nors ir diktavome susitikimo tempą, tačiau dvikova nebuvo lengva. Gal kiek ir aš buvau kaltas dėl to, nes norėjau duoti pažaisti visiems, o dėl to vis leisdavome sugrįžti varžovams į rungtynes.

Noriu pasidžiaugti mūsų komandos gynyba ketvirtų kėlinukų pabaigose, nes suprasdami, kad pergalės gali išslysti iš rankų, sugebame įjungti aukštesnę pavarą.

Kalbant apie varžovą, tai komanda turinti geresnę sudėtį nei vietą turnyrinėje lentelėje. Palinkėsiu „Losritos“ ekipai pagaliau įgauti formą ir kiek didesnį norą kovoti dėl pergalių, nes šiose rungtynėse atrodėme jaunesni ir labiau alkani.

Genadijus Kuliominas, „Losrita“

Mes kaip tikri „amerikietiški kalneliai“ - vienas rungtynes geriau sužaidžiame, kitose - jau neaišku išvis ką darome. Norėtųsi pastovumo ir judėti į priekį.

Vakar momentais mes neblogai atrodėme, o paskui - tiesiog pradėjome daryti vaikiškas klaidas ir dovanoti varžovams lengvus taškus. Apskritai, neramina pernelyg didelis neišprovokuotų klaidų skaičius.

Teigiamas dalykas yra tas, jog pamažu atsiranda pataikymas iš toli, bet iš po krepšio dar nesugebame susimesti elementarių metimų. Žiūrėsim, kas bus kitose rungtynėse.

2019-12-03SKL320

Lapkričio mėnesio geriausieji

2019.12.03 SKL 320

Mėnesio pradžia, tai ne tik toks metas, kai buhalterija dirba daugiau nei priklauso, bet ir kuomet daugelis sportininkų laukia savo asmeninių įvertinimų.

Gimtadieniai
Draugai