Rezultatai
Tvarkaraštis
Lygos rėmėjai
Naujienos
Andrius Juknevičius 19 PTS 13 Tautvilas Tubelis
Andrius Juknevičius 8 REB 8 Ilja Dubrovin
Evaldas Rastenis 7 AST 3 Aras Valenta
KOMENTARAI
Gintaras Šerkšnas, VGTU

Esame vyresni, šiek tiek stipresni fiziškai, žaidėme savo aikštėje todėl pelnytai nugalėjome.

Turime su priekine linija bėdų. Gerai, kad iškovotas taškas ir tiek. O kitą savaitę laukia nauja dvikova ir nauja istorija, o ji – visokia gali būti.

Gintautas Regina, „Rytas-MRU“

Iš tikrųjų šiek tiek esu nusivylęs savo komanda, nes vyrai žaisdami su gerai pažįstamu varžovu neturi to mentaliteto revanšuotis.

Tokiuose metuose jaunimas turi be trenerio pagalbos pažinti varžovą ir žinoti jų trūkumus, tačiau to nėra.

Tačiau šioje komandoje, gavome daug tolimų metimų „į veidą“, tai reiškia, kad žaisdami krepšininkai nesugeba pamatyti marškinėlių numerio ir greitai suvokti prieš ką reikia geriau gintis. O kai po visko paklausi, jis atsako, kad žinau, jog jis geras.

Tai rodo tai, kad žaidėjų gebėjimai dar neatitinka reikiamo lygmens. Čia vienas pastebėjimas.

Kitas, kad kol kas labai silpnai jaunimas ginasi vienas prieš vieną. Jei pasakai, kaip reikia dengtis, jie supranta taip, kad uždengiu vieną, o kitoje – be atsakomybės laukiu pagalbos iš kitų. Tad šis iškreiptas supratimas, kas yra pagalba ir komandinis žaidimas nėra geras.

Trečia, labai jaučiasi nugalėtojo dvasios stoka. Turėtų tiek suolo, tiek aikštelėje esantys žaidėjai palaikyti vienas kitą ypač gynyboje, nes ten yra sunkiausias darbas. Turėtų vyrai užvedinėti vienas kitą, o aš to pasigendu, tos vienybės komandoje ir tas man labai keista.

Aš kalbuosi su jais apie tai, jau praėjo pusė sezono, chemija turėtų geresnė būti, bet ji dar ne ta, kurią norėčiau turėti. Ir idėjai patys turi prie to prisidėti. Kartais net atrodo, kad trenerių štabas nori labiau laimėti nei patys krepšininkai.

Čia yra labai blogai, kai man krepšinis ar rungtynės yra maloniausias dalykas gyvenime, o aš ten ateinu kaip į kokią prievolę ir tas pasitaiko labai dažnai.

Paulius Daukantas 14 PTS 12 Dominykas Vanagas
Edgaras Matusevičius 13 REB 16 Julius Jankauskas
Vladas Jucevičius 3 AST 5 Ramūnas Bagdonas
KOMENTARAI
Edgaras Matusevičius, „Didėja“

Šiandien susitiko dvi apylygės komandos, kurių pagrindą sudaro vyresni žaidėjai. Kova buvo tikrai vyriška ir daugiau gynybinio plano. Bet to ir reikėjo laukti, nes pernai tarpusavio kovos buvo taip pat vyriškos.

Turbūt pirmą kartą šį sezoną sužaidėm kaip tikra komanda, nes nebuvo vieno lyderio puolime, kas labai apsunkino varžovams gynybą. Neveltui net 4 žaidėjai įmetė daugiau nei 10 taškų. Pradžioje tempė misteris +9 ir Paulius, antrą pusę Vladas.

Visgi rungtynių lūžis įvyko 4 kėlinyje, kai mes gynybos sistemą 2-3 pakeitėm į 1-3-1. Toks vaizdas, jog varžovai ne tik, kad nesuprato, bet patys apsunkino sau gyvenimą darydami tą patį išvedimą.

Sėkmės jiems, nes tikrai malonu ateiti ir pakovoti vyriškai su tikrais vyrais.

P. S. Komanda siunčia linkėjimus Indrei iš „OAKS“ komandos!

Arvydas Šiurna 19 PTS 18 Mateusz Karpinski
Darius Kuliešius 12 REB 13 Mateusz Karpinski
Arūnas Švelnys 5 AST 4 Vytenis Vainušis
KOMENTARAI
Jonas Veličko, „Gedarta.lt“

Liūdna, bet užpraeitose varžybose (prieš KGC) mūsų komandos narys Vainius R. susilaužė pėdą ar pėdos dalį kažkurią, tiksliai nežinau, todėl mums jo trūks kiekvienose rungtynėse. Linkim jam greičiau atsistot ant kojų ir grįžt stipresniu.


Apie rungtynes irgi galiu pradėt žodžiu „liūdna“. Liūdna, kad sugebam vertinti varžovus prieš rungtynes, o tai galėjo pakišti mums koja. Net ir laimėjus, nematau daug pozityvo, kai kalbam apie sąlyginai silpnesnius varžovus. Turim eit, kautis ir "muštis" prieš kiekvieną varžovą, nesvarbu kas jie tokie, ar senesnio amžiaus dėdulės susirinkę šiaip pažaist, ar jaunimas pretenduojantis į medalius.

Varžovai turėjo neblogą centrą, taip pat davė mums fizinės kovos. Pakankamai smagu buvo žaist, o to mėgėjų krepšinyje ir reikia. Taip pat esam patenkinti teisėjų darbu, nors atrodė, kad keli švilpukai galėjo būti ir kitokie, bet bendrai tai viskas buvo gerai.

Antanas Nacys 21 PTS 21 Rimvydas Vyšniauskas
Laurynas Mulionis 12 REB 12 Eligijus Debesiūnas
Antanas Nacys 6 AST 4 Ričardas Taraila
KOMENTARAI
Ričardas Taraila, SRP

Na, rungtynės buvo nelengvos, bent jau mūsų komandai.

Džiaugiuosi dėl pirmųjų trijų kėlinių, nes atsilaikeme, tačiau sunku žaisti, kai aukščiausias komandos narys nesieke 190 cm ir neturėjo keitimo, bet parodėme kovą bent tris kėlinius, už tai ir džiaugiamės.

Na, o varžovus sveikiname su pergale. 

Rokas Jankūnas 16 PTS 25 Daumantas Kraujalis
Rokas Jankūnas 13 REB 11 Marius Kazlauskas
Karolis Šilinskas 6 AST 8 Šarūnas Jurgutis
KOMENTARAI
Gediminas Bražionis , Vytauto Didžiojo Universitetas

Noriu pasidžiaugti, kad šį sezoną turėjome pakankamai daug sudėtingų rungtynių, tačiau daugumą jų pasisekė laimėti, tad galime manyti, kad komanda ugdosi lyderio mentalitetą ir antroje sezono pusėje startavome geriau, nes nugalėjome „Danske Bank“ ekipą.

Rungtynės buvo pakankamai klampios , turėjome joms duoti didesnį tonusą, bet aikštės gynyba sujaukė mūsų planą susikurti pranašumą jau nuo rungytnių pradžios. Startavome ne taip kaip norėjome, bet gerai, kad ir su prastu, pasyviu žaidimu, pavyko pasiekti rezultatų. 

Šiose rungtynėse neblogai pavyko sumesti tritaškius metimus, tai rodo, jog perimetro žaidėjai atsigauna, ir manau, kad prie intensyvesnių, geresnių mačų rezultatas būtų dar geresnis. O dabar lauksime sekančių varžovų.

Liudvikas Aukštikalnis, „Danske Bank“

Sveikinu varžovus su pergale. Jie jos norėjo labiau nei mes.

Turbūt reiktų pasidžiaugti tik vienu dalyku - kad su tokiu žaidimu sugebėjome išplėšti pratęsimą. Sakoma, jog pasiekus „dugną“ iš jo išlipti lengviau, nes yra nuo ko atsispirti. Manau, kad šiandien buvo blogiausią, ką mes, kaip komanda, galime pademonstruoti. 

Vakarykštėse rungtynėse prieš „Mad Lamb“ komandą, antroje rungtynių pusėje sugebėjome susitelkti, o šiose - visas 45 minutes buvome kažkur kitur. Vienintelė „come back'o“ atkarpa 4 kėlinio gale atrodė kažkas panašaus į krepšinį. Manau, svarbiausia pasidaryti išvadas visiems - tiek buvusiems aikštelėje, tiek neatėjusiems į rungtynes, tiek man, kaip komandos vadovui, kuris neužtikrino poilsio dienos tarp rungtynių.

Žaisti 6-iese 45 minutes, po rungtynių su „Mad Lamb“ ekipa buvo per sunku. Kas manęs dar neramina - apeliavimas į mikrodvikovas, teisėjai abiems komandoms leido žaisti kietą krepšinį, tad tiek mes, tiek varžovai žaidėme agresyviai, tačiau replikos ir prasivardžiavimai, kurie buvo adresuoti mums, buvo labai nemalonios. Esame mėgėjų krepšinio bendruomenė, turime gerbti vienas kitą, o ne bauda / ne bauda, peržengtos ribos / ne peržengtos ribos, šiuos sprendimus turime palikti teisėjams. Laukiu kitų rungtynių, kur galėsime pasitikrinti, ar pasimokėme iš klaidų, kurias padarėme šiandien. 

Vaizdo įrašai
Andrej Tichonov 13 PTS 19 Tautvydas Pipiras
Gediminas Povilauskas 20 REB 12 Domantas Pipiras
Andrej Tichonov 3 AST 10 Nojus Vaikšnoras
KOMENTARAI
Mindaugas Lapėnas, „Rivile-Stekas“

Susitikimą pradėjom itin prastai ir tai uždavė toną visom rungtynėms. Nebegalime nei įmesti laisvi, nei surasti gero sprendimo puolime, nei pasistumdyti po krepšiu. Vienas kitas žaidėjas traukia visą vežimą, o kur dingo kiti man sunku paaiškinti. Gal atsimušam į galimybių ribas, gal trūksta fizinio pasirengimo, gal trūksta IQ, gal treneriai blogi, o gal visko po truputį. Nors, tiku, kad vienos kitos geros rungtynės ir - viskas gali kardinaliai apsiversti aukštyn kojom.

Kas pasikeitė nuo to momento kai „Losritą“ suvalgėm ant 30 taškų? Akivaizdžiai galiu pasakyti, kad komandos emocija. Jos nebėra, akys nebedega, neturim nė vieno emocinio lyderio, o kiekvieną kartą vis skirtingą rotaciją ir bandymą prisitaikyti prie varžovo, kai sąlygas galėtume diktuoti mes. Daug išsidarkymo šiuo metu, daug nesusipratimų tad gerai, kad komandos vadovas laiku užpirko antigripino ir savaitgalį bandysim gydytis.

Genadijus Kuliominas, „Losrita“

Vyrai sakė, kad po Naujų pradės žaisti. Ir panašu, kad nemelavo. Aišku, kai 2-3 savaites nesimatai ir nesportuoji, tai negali žinoti ko tikėtis. Bet pirmoje pusėje gynyboje neblogai atstovėjome, antroje pusėje pritrūko jėgų.

Vos 60 praleistų taškų turbūt geriausias mūsų rezultatas. Puolime toliau ieškome optimalaus derinio, kad Domantas pataikytų iš po krepšio. Kitą savaitę žaidžiame prieš lygos lyderius ir pasimatys kur mes esame.

Edgaras Matusevičius 34 PTS 21 Paulius Liutikas
Edgaras Matusevičius 21 REB 12 Tomas Laurinavičius
Vladas Jucevičius 5 AST 6 Arnoldas Norgėla
KOMENTARAI
Edgaras Matusevičius, „Didėja“

Per apšilimą komanda pamatė, jog pas varžovus yra labai graži žaidėja, todėl nusprendė parodyti viską ką gali. Visi kaip kokie povai, išskleidė sparnus ir komanda tiesiog nuskrido į priekį.

O jeigu dar rimčiau - laukėm labai rimtos kovos, bet varžovai nesusirinko, todėl jos negalėjo duoti.

Darysim viską, kad perviliotumėme varžovų 11 nr. į mūsų komandą. Rėmėjai sakė, jog finansai leidžia įsigyti dar vieną jauną ir gražų naujoką.


Sėkmės varžovams ateities kovose.

Vaidas Indriliūnas, „Oaks-3-Tirola“

Varžovų komandos atstovą spaudai iškart galiu nuraminti, kad nors komandos naujokė gauna nedidelę algą, tačiau išpirkos suma - gana solidi, tad jei yra noras persivilioti „Oaks“ komandos narę reikės atiduoti daug.

Jei rimtai, pastaruoju metu mūsų komanda yra ištikusi moralinė krizė. Vyrai prisimena, kad negali dalyvauti rungtynėse likus kelioms valandoms iki jų, tad vadovui ir aktyviausiems ekipos nariams tuomet tenka gerokai sukti galvą.

Ryte turėjau tik keturis žmones, kurie galėtų padėti, todėl teko į šį reikalą pažiūrėti kūrybiškai. Idėja pilnai pasiteisino. Mūsų naujokė Indrė ne tik pateko į SKL istoriją, bet ir puikiai pasirodė.

Be to, per savo desperatiškus ieškojimus atradau dar du komandos narius iš dublerių komandos, kuriems tobulėjimas D1 lygoje bus įdomus ir , svarbiausia, išvengėme techninio pralaimėjimo.

Pirmoje sezono dalyje daugiausiai žaidėme su apatinėje turnyro lentelės dalyje esančiamios ekipomis. Tuo tarpu po švenčių - laukia tikrų išbandymų metas. Suprantame, kad laukia nepaprastai sudėtingi varžovai, tačiau turime ko siekti, turime potencialo, tad tikiuosi, jog viskas bus gerai.

Andrius Juknevičius 19 PTS 12 Matas Mikėnas
Rytis Petrulis 13 REB 14 Ilja Dubrovin
Evaldas Rastenis 5 AST 3 Mykolas Abrutis
KOMENTARAI
Gintaras Šerkšnas, VGTU

Treniruočių procesas sutrikęs, kadangi mokslai, atostogos, išvažiavę žmonės, ligos, traumos, kitos bėdos. Tai išvis gerai, kad laimėjome. Apskritai, neaišku ar grįšime į tą formą, kur buvome prieš Naujus metus.

Smagu, kad pasiekėme pergalę, o daugiau nelabai yra ką pasakyt.

Gintautas Regina, „Rytas-MRU“

Jeigu rungtynės pralaimėtos ne triuškinamu rezultatu, vadinasi galima buvo kabintis. Tačiau norint tą padaryti reikia nedaryti vaikiškų klaidų, o mūsų gynėjai tokias darė. Jaunimas greitame puolime klydo, dažnai perduodavo kamuolį neteisingai.

Plius gynyboje nebuvo gero skaitymo, vyrai kažkodėl nežinodavo kas pas varžovus yra lyderis, o prieš kurį galima rizikuoti. Tai detalės, kurios nulemia viską.

Buvo akimirkų, kai varžovai po klaidų pelno lengvus taškus ir tokios situacijos labai skaudžiai baudžia. Be to, man nesuvokiamas faktas, kad būdami aukštesni už varžovus pralaimime lentą. Tai rodo, kad vyrai dar  nesusivokia, kaip atsitverti reikia.

Suprasčiau, jei varžovų „centrai“ imtų kamuolius, bet dabar Evaldas Rastenis daug kamuolių pasiėmė. Viena vertus, jaunimas eina į priekį, kita vertus – jis dar nepajėgus, kad pasiektų pergalę prieš turnyro rikiuotės lyderius.

Taip mes tobulėjame, o kai kurie krepšininkai labai maloniai stebina. Tačiau vakar nuvylė mažiukai – Valenta, Plintauskas, Abrutis, Krūminis. Jie turėjo organizuoti žaidimą, bet su užduotimis nesusitvarkė.

Nors kraštai gerai sužaidė, tačiau iš didelių Piluckis silpnai pasirodė, minusinis buvo. Prieš tokią komandą kaip VGTU turi visi gerai žaisti, o ne po vieną.

Mantas Grigaitis 16 PTS 25 Rimvydas Vyšniauskas
Mindaugas Kikis 13 REB 11 Rimvydas Vyšniauskas
Roman Blažko 8 AST 9 Eligijus Debesiūnas
RUNGTYNIŲ FAKTAI

Net 6 iš 7 „Baldų Arsenalo“ žaidėjų pelnė dviženklį taškų skaičių

Aikštės šeimininkai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėjo net 48-34

„Baldų Arsenalo“ gynėjas Mindaugas Kikis pasiekė karjeros atkovotų kamuolių (13) rekordą

KOMENTARAI
Ričardas Taraila, SRP

Rungtynes pradėjome su energija, pataikėme metimus, privertėme varžovus pakeisti aikštės gynybą į asmeninę. Tai buvo jų rizika, nes varžovai buvo tik septyniese, tačiau ši jų rizika pasiteisino, kas matėsi jau antrajame kėlinyje.

Vėliau varžovus, manau, paveikė nuovargis ir mes atradome kelią link krepšio, tačiau niekaip neatsikovojome kamuolių ir, žinoma, prisidėjo nuovargis - nepataikėme net iš po krepšio, priešingai nei rungtynių pradžioje.

Karolis Raginis 14 PTS 28 Lukas Šukutis
Audrius Drabavičius 6 REB 16 Vadim Volodko
Justinas Kalinauskas 5 AST 5 Vadim Volodko
KOMENTARAI
Ignas Pagalys, SK „Oaks-Tirola“

Sveikiname „Danske Bank“ komandą su pergalę. Ji buvo iškovota pelningai ir Danske ekipos žaidėjai buvo verti pergalės.

Ši ekipa turi puikiai sukomplektuotą sudėtį, su stipriu treneriu, ir pajėgiu įžaidėju, kuris gerai organizuoja žaidimą, gerą priekinę liniją.

Na, o mums iki pergalės pritrūko kelių svarbių žaidėjų. Žaidėme neblogai, bet prieš tokią stiprią komandą reikia pilnos sudeties, geresnio pataikymo iš toli.

Nenusiminame, dirbame toliau ir žiūrime į sekančias rungtynes.

Edvinas Ruzgas 19 PTS 23 Rokas Jukonis
Lukas Bankieta 8 REB 16 Rokas Jukonis
Eduard Rogačiov 9 AST 8 Dominykas Zupkauskas
KOMENTARAI
Gintaras Plytnikas, „Ferimsta“

Labai smagu pradėti metus pergale ir ypatingai smagu ją iškovoti prieš komandą, kuri nepelnytai yra per žemai turnyrinėje lentelėje ir manau yra TOP4 klubas Vilniuje.

Ruošėme žaidimo planą ir žinojome prieš ką galime rizikuoti ir prieš ką - ne. Visgi, P.Joneliuno trauma kiek sumaišė planus ir palengvino darbą.

Tačiau apie nuostolius nekalbėsiu, nes pilnos sudėties „Ferimsta“ šiemet irgi dar nežaidė. Noriu pasveikinti savo komandą su puikiu darbu gynyboje ir padėkoti fanams, kurie su dviračiais ir kitom transporto priemonėmis atvyko palaikyti komandą net iš provincijos. Pirmas žingsnis žengtas. Liko dar du.

Vytautas Poteliūnas, MRU

Viskas būtų kitaip, bet šiandien neturėjome Modesto Gylio, o antrajame kėlinuke vienintelis mūsų aukštas žmogus gavo traumą. Atsivėrė skylė centro pozicijoje ir viskas.

Nors bandėme laikytis, tačiau likus kelioms minutėms pamačiau, kad nieko nebus, tad išėmiau savo lyderius. Būtų buvęs Paulius Joneliūnas tikrai dar būtume kabinęsi, nes beveik visą laiką laikėme kovinį atstumą. O neturėdami jo ir savo pagrindinio metiko negalėjome duoti pilnavertės kovos

Kita vertus, varžovai šiandien žaidė gražiai, pataikė ir pelnytai laimėjo.

Gimtadieniai
Draugai