Kviečiame registruotis į Summer‘20 turnyrą

Vakar prasidėjo visų ilgai laukta vasara, vakar buvo sušvelninti karantino apribojimai, leidžiantys krepšinio mėgėjams sportuoti ne tik lauke, bet ir krepšinio arenose, tad visus...

Darjuš Lavrinovič 14 REB 9 Tadas Kvederavičius
Darjuš Lavrinovič 8 AST 5 Evaldas Rastenis
KOMENTARAI
Gintaras Šerkšnas, VGTU

Pirmoje rungtynių dalyje jautėsi, kad varžovai žaidžia nerimtai, todėl mes jautėmės laisvai, pataikėme savo metimus ir įgijome solidžią persvarą.

Tačiau po didžiosios pertraukos „Sporto namai“ įjungė aukštesnę pavarą ir viskas apsivertė aukštyn kojom.

Juolab, mes patys esame labai priklausomi nuo to ar pataikys Rastenis su Juknevičiumi. Vakar jiems nekrito, todėl rungtynių pabaigoje mūsų puolimas užstrigo ir patyrėme apmaudžią nesėkmę.

Eiminas Savickas 19 PTS 24 Liutauras Jūras
Vytautas Bolys 14 REB 9 Liutauras Jūras
Deividas Rukas 3 AST 2 Simas Girnius
KOMENTARAI
Evaldas Šerkšnas, „Brexit“

Vakarykštėse rungtynėse mus tempė mūsų aukštaūgiai, nors ir šiaip po krepšiu esame aukštesni, stengėmės varžovus kiekvienoje atakoje versti keistis žaisdami 2 prieš 2, o po to jau belikdavo versti iš po krepšio, klausimas buvo tik kiek pataikysime.

Taip pat iškart sutarėme jog leisime varžovams mesti iš toli, jie mus kažkiek baudė pirmoje rungtynių pusėje, tačiau tai buvo labiau išimtis ir antroje pusėje jie mums įmetė vieną ar du tritaškius kuomet mes visai nekilome prie jų.

Galiausiai jau esame patyrę ir rungtynių pabaigoje stengėmės žaisti aštriai bei veržtis vietoj žaidimo 2 prieš 2, kadangi dažniausiai tai leidžia mesti baudas, manau, jog tai kertiniai dalykai, leidę laimėti.

Algirdas Macijauskas 19 PTS 12 Mindaugas Šliumpa
Dionizas Diržauskas 15 REB 10 Mindaugas Šliumpa
Marius Ditkevičius 6 AST 4 Audrius Gustys
KOMENTARAI
Julius Gustys, MKK

Varžovas fiziškai stiprus, ką apkalbėjome prieš rungtynes, to neįvykdėme.

Išsimušėme iš vėžių, nepataikėme savo metimų ir per anksti nuleidome rankas. Šį kartą jie buvo pranašesni.

Remigijus Sugintas 34 PTS 36 Lukas Poniškaitis
Marius Tenikaitis 15 REB 10 Edvinas Šaltenis
Deividas Aukštuolis 12 AST 10 Lukas Poniškaitis
KOMENTARAI
Artūras Minevičius, „Naresta“

Turnyrinėje lentelėje jau jokios įtakos mūsų komandai neturinčiose rungtynėse, žaidėme gal kiek per daug atsipalaidavę.

Su itin greitais ir jaunais varžovais, kai kuriems pagal amžių galėtume būti ir tėvais :) , įsivėlėme į rungtynes „bėk ir mesk“ , kurios mums niekaip neleido atitolti didesniu skirtumu.

Kita vertus, kaip varžovui leidi, taip jis ir žaidžia, o jeigu dar puldamas klysti, tai automatiškai suteiki  varžovams pelnyti greitus taškus, kurie nuolat pasileisdavo į greitas atakas.

Per daug klaidų nesureikšmindami žengiame su geromis nuotaikomis į atkrentamasias ir ten, manau, komanda parodys  žymiai didesnį susikaupimą. Varžovams taip pat linkiu sėkmės atkrintamosiose ir kas žino, gal dar kartą šiame sezone teks pasitikrinti  jėgas.

Rokas Mažeika, „2Gen-Kaefer“

Šešiese be gynybos prieš stipriausią C (B) lygos komandą nelaimėsime.

Maniau, kad mums šios rungtynės buvo tikrai svarbios kovojant dėl vietos, bet pastaruoju metu atrodo, kad tik aš vienas taip ir galvoju, nes jau trečias rungtynes paleidžiame dėl nesugebėjimo susirinkti.

Vytautas Ubartas 20 PTS 19 Jonas Gutauskas
Vytautas Ubartas 16 REB 8 Jonas Gutauskas
Vytautas Ubartas 6 AST 4 Jonas Gutauskas
KOMENTARAI
Jonas Gutauskas, Lietuvos medikų krepšinio asociacija

Buvo  labai rimta ir permaininga kova ir smagus velyvas vakaras, tačiau varžovai tikrai parodė, jog buvo stipresni šiai dienai.

Pagarba varžovui ir ačiū už smagią kovą!

Mantas Grigaitis 17 PTS 35 Vilius Aleksandravičius
Mindaugas Kikis 16 REB 10 Adomas Gricius
Roman Blažko 10 AST 5 Adomas Gricius
KOMENTARAI
Romanas Blažko, „Baldų arsenalas“

Pirmas rungtynes pralaimėjome. Stiprus varžovas, turintis potencialo, ką ir parodė pirmoje tarpusavio akistatoje.

Džiugu, kad šiandien visi buvome gerai nusiteikę mačui. Žaidėme labai komandiškai, dėl ko pavykdavo dažnai atakuoti laisviems iš po krepšio. Pasiteisino šiandien taip pat mūsų greitas puolimas. Žaidėjai iš suolo davė labai daug. Visi žaidėjai kurie pasirodydavo aikštelėje įnešdavo savo indelį į žaidimą.

Trečiame kėlinyje šiek tiek perleidome kontrolę varžovui. Dėka taiklių tritaškių jiems pavyko priartėti 3 taškais. Bet ketvirtame kėlinyje pavyko susikaupti ir sėkmingai užbaigti dvikovą.

Ačiū varžovams už gerą kovą, linkiu sėkmės tolimesnėse kovose.

Viktoras Azarkovas 24 PTS 35 Žilvinas Rubliauskas
Vytautas Saulevičius 7 REB 12 Žilvinas Rubliauskas
Viktoras Azarkovas 5 AST 2 Šarūnas Putna
KOMENTARAI
Ignas Pagalys, „SK Oaks-Tirola“

Sveikiname varžovus su pergale. Atrodė geriau taktiškai pasiruošę ir pelnytai iškovojo pergalę.

Mums tai buvo labai gera treniruotė. Įsivertinom save prieš stiprų varžovą, pamatėm klaidas ir vietas kur reikia tobulėti.

Stengsimės dirbti ir tobulėti bei laimėti kitose rungtynėse.

Ervinas Stankevič, „Mad Lamb“

Sveikinu komandą su pergale. Rungtynės buvo tikrai neblogos, žiūrint iš gynybos pusės. Prasileidome 84 taškus, bet treneris drąsiai gali nurašyti 20 taškų ant savęs, nes kai kuriais momentais buvo priėmes blogus sprendimus gynybos sistemoje.

Noriu padėkoti komandos žaidėjams, kurie susirinko į rungtynes, nes šiuo metu turime problemų su traumom, bet tikiuosi, jog iki svarbiausių kovų visi būsime sveiki ir atrodysime geriau nei vakar.

Edgaras Ivanovas 28 PTS 21 Domantas Darius Ridikas
Edgaras Ivanovas 14 REB 12 Jonas Aukštikalnis
Vilius Balčikonis 8 AST 5 Kiril Ševcov
KOMENTARAI
Jonas Mikalkėnas, „1ClickFactory“

Vėl kažkiek pasisekė, kad varžovai nebuvo pilnesnės sudėties - rungtynes pradėjo vos penkiese, šeštasis pasirodė jau prasidėjus trečiam kėliniui. Bet lengva tikrai nebuvo, nes jų penketas pasirodė puikiai fiziškai pasirengęs ir labai greitai bėgantis - pirmus du kėlinius buvo labai sunku ir gynyboje turėjom nemažų problemų.

Visgi po pertraukos pradėjom po truputį perimti rungtynes į savo rankas, o ketvirtame kėlinyje jau matėsi ir varžovų nuovargis. Nors ir bandė pasivyti bei palaikė intrigą iki pat paskutinių minučių, bet rungtynių nebepaleidome. Galim tik spėlioti, kaip būtų, jei būtų pasirodę dar keli žmonės, ypač iš jų galingos priekinės linijos, bet iš esamos situacijos išspaudėme maksimumą.

Galim tik pasidžiaugti, kad nenuvylėm savo abiejų sirgalių ir pratęsėm pergalių seriją.

Justinas Jurkus, BKK „Vėjas“

Visai neprastos varžybos gavosi. Gaila, mesti daug tritaškių - nepasiteisino, "nesukrito".

Reikės vėl iš naujo įrodinėti kad esam verti pirmos vietos grupėje.