Antradienio vakarą trečioji iš eilės "Ferimstos" pergalė

Antradienio vakarą trečioji iš eilės "Ferimstos" pergalė 5434

Fenomenaliai žaidęs Eduard Rogačiov buvo per plauką nuo keturgubo dublio, o jo vedama SK "Ferimstos" komanda dvikovoje savo aikštėje palaužė "Steko" atstovus.

Susitikimo pradžioje žaidimo ritmą diktavo svečių ekipa, kuri antrojo ketvirčio viduryje net buvo įgijusi dviženklę persvarą (38:27).

Tačiau Edvino Justos treniruojama "Ferimstos" komanda dar pirmojo rungtynių dalyje panaikino beveik visą turėtą deficitą (38:40), o trečiąjį kėlinuką pradėję įspūdingu spurtu 16:3 patys įgijo apčiuopiamą pranašumą (54:43).

Nors "Steko" atstovai nenuleido rankų bei kovėsi iki pat pagrindio laiko pabaigos, tačiau pasitikėjimą savo jėgomis pajutę aikštės šeimininkai išsaugojo įgytą persvarą ir nuaidėjus finalinei sirenai šventė pergalę rezultatu 85:71.

Tai buvo trečioji iš eilės E.Justos auklėtinių pergalė leidusi pirmąjį čempionato ratą baigti antroje turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu šeštąją nesėkmę patyrę svečiai kol kas užimta septintąją rikiuotės poziciją.

Nugalėtojų komandos treneris Edvinas Justa pasibaigus dvikovai kalbėjo trumpai: "Pirmoje susitikimo pusėje kiek strigome, tačiau ilgosios pertraukos metu pakeitėm kai kuriuos sprendimus, sustygavome žaidimą ir vėliau jau tvirtai laikėme rungtynių vadžias savo rankose."

Tuo tarpu "Steko" strategas Antanas Vipartas išskyrė net keletą pralaimėjimo priežasčių: "Rungtynes pradėjome išties neblogai, kadangi protingai žaidėme puolime ir darėme palyginus nedaug klaidų. Tačiau "Ferimsta" yra tokia komanda, kuri puikiai bėga į greitą puolimą, ypač po perimto kamuolio."

"Antroje rungtynių pusėje pradėjome klysti lygioje vietoje ir priešininkai perėmė iniciatyvą, ko pasekoje mano krepšininkai pradėjo nervintis, nors ir nebuvome šių rungtynių favoritai."

"Dar kartą buvo pavykę grįžti į rungtynes, niekaip nepavyko užpulti prieš varžovų zoninę gynybą, o gynyboje - atkovoti kamuolio. Kai lentą pralaimi dvigubai - naivu tikėtis pergalės. O po pirmos rungtynių pusės atrodė, kad turime šansą ir be savo aukštaūgio Martyno Jokubausko. Gera naujiena tik ta, kad per paskutinį mėnesį bent kartą kokybiškai pažaidėme 5 prieš 5, ir tą dar kartą padarysime ketvirtadienio rungtynėse.

SK "Ferimsta": Ignas Juškevičius ir Lukas Bankieta po 21, E.Rogačiov (10 atk.kam., 11 rez.perd., 8 per.kam.) 14.

"Stekas": Laimonas Brazauskas 19, Ugnius Luneckas 15.


‹ atgal
SKL © 2017

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti