Fantastinės lyderių kovos pagražintos I.Juškevičiaus įspūdingu trigubu dubliu

Fantastinės lyderių kovos pagražintos I.Juškevičiaus įspūdingu trigubu dubliu 5997

Tiesiog puikus vakaras pirmadienį buvo GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL), nes čia vyko dvejos pačių geriausių A lygos komandų rungtynės!

Pirmojoje dvikovoje antroje turnyrinės lentelės vietoje esanti VGTU (6/2) namuose 87:74 (14:24, 21:17, 26:14, 26:19) nugalėjo „Ferimstą“ (5/2), kuri žengia ketvirta.

„Ferimsta“ bandė pasijausti aikštės šeimininke rungtynių pirmoje dalyje. Jai pavyko dviženkliu skirtumu atsiplėšti nuo varžovų, bet trečiajame kėlinyje VGTU pastatė barikadas, kurias varžovai griovė sunkiai.

VGTU puolime įsijungė aukštesnė pavara ir turbo greičiu ji pasileido į priekį. Vienas tritaškis, antras, trečias... Jau tapo sunku skaičiuoti, kiek atakų paeiliui VGTU smaigstė tolimus metimus. O ir šansai nuo baudų metimų linijos buvo išnaudoti puikiai – 61:55.

Tempą iki rungtynių pabaigos šeimininkai išlaikė ir galėjo pradžiuginti savo sirgalius pergale.

22 taškus nugalėtojams pridėjo Evaldas Rastenis, 16 – Ignas Bilinskas, po 12 – Mantas Vavilovas ir Jurgis Šventickas.

„Ferimstos“ gretose neįtikėtiną trigubą dublį surinko Ignas Juškevičius (22 tšk., 21 atk. kam., 10 išpr. praž., 46 n.b.),18 taškų pridėjo Tomas Grybauskas, 14 – Lukas Bankieta, 10 – Liudvikas Rukšėnas.

Lyderės karūnos neužleido

Kitame mače turnyrinės lentelės lyderės karūnos šeimininkė „Tegra“ (7/1) svečiuose 67:65 (15:16, 18:20, 18:15, 16:14) palaužė „ISM universitetą“ (6/2).

Va, čia tai mūšis, čia tai karas! Tarp geriausių Sostinės A lygos ekipų vyko tikra drama, į kurią buvo gražu žiūrėti.

Rezultatas svyravo lyg pašėlęs, nors „ISM universitetas“ priekyje vis sugebėdavo išsilaikyti ilgiau. Net ir po ilgosios pertraukos šeimininkai pirmavo, bet itin svarbius metimus susmeigė Vaidas Bendikas, nors sulaukė jis ir Jurgio Čėsnos bei Igno Lukošiaus atsako – 65:64.

Liko 18 sekundžių, „Tegra“ turėjo kone paskutinį šansą ir juo pasinaudojo – Remigijus Sugintas šovė tolimą metimą, kuris buvo tikslus. Pertaukėlės „ISM universitetas“ paprašė, bet atakos nebesurengė.

„Tegrai“ 25 taškus pelnė V.Bendikas, 17 – Gytis Brazauskas (12 atk. kam.), 14 – R.Sugintas (10 atk. kam.).

„ISM universitetui“ 23 taškus surinko J.Čėsna (5 atk. kam., 6 išp. praž., 33 n.b.), 9 – Ignas Lukošius (7 atk. kam.), 7 – Karolis Bielskis.

„Tegros“ treneris Mindaugas Noreika po rungtynių pasidžiaugė, kad kova buvo patraukli akiai.

„Manau, kad rungtynės buvo gražios, pagal rezultatą galima pasakyti, kad apylygių varžovų. Sirgaliai sukūrė puikią atmosferą būgnais ir riksmais, tad žaisti buvo smagu. Mačas buvo paremtas gynyba, turėjome ir netekčių, kai kurie mums padėti negalėjo dėl traumų ar išvykų, bet džiugu, kad pasiekėme pergalę“, – sakė jis.


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti