„Ferimsta“ pasiuntė signalą: dar turime potencialo, nes surinkome galingą sudėtį

„Ferimsta“ pasiuntė signalą: dar turime potencialo, nes surinkome galingą sudėtį 6242

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) A čempionate jau siautėti pradėję „Sporto namai“ (12/7) buvo pristabdyti.

Jau vietą atkrintamosiose turėjusių ekipų akistatoje pergalę šventė „Ferimsta“ (14/5) – 104:83 (24:23, 28:18, 27:19, 25:23). Ji jau tikrai nenukris žemiau penktosios pozicijos, o pakilti iš trečiosios ji dar turi šansų net iki pirmos.

Tuo tarpu „Sporto namai“ gali šoktelti iki antros pozicijos arba net nusiristi į devintąją.

„Sporto namai“ puikiai priešinosi du kėlinius, bet tada viskas pasikeitė. Siausti ėmė Ignas Juškevičius, jam padėjo ir Mantvydas Staniulis, tad „Ferimsta“ jau buvo priekyje 68:52. Paskutiniame kėlinyje „Ferimstai“ buvo tokia įsijautusi, kad atrodė, jog niekas jos nebesustabdys. Taip ir įvyko.

M.Staniulis pelnė 34 taškus, pataikydamas 8 tritaškius, ir atkovojo 10 kamuolių, I.Juškevičius surinko 24 taškus ir atkovojo 8 kamuolius, 11 taškų pelnė Lukas Bankieta (9 atk. kam.), 10 – Eduardas Rogačiov (8 rez. perd.).

„Sporto namuose“ labiausiai išsiskyrė Jonas Elvikis (22 tšk.), Giedrius Giedra (21 tšk., 11 atk. kam.), Žygimantas Šeštokas (14 tšk.) ir Žydrūnas Stankus (13 tšk.).

„Ferimstos“ treneris Edvinas Justa po rungtynių pasidžiaugė, kad pavyko surinkti gerą sudėtį šiam mačui, bet akcentavo ir tai, kad treniruočių galėtų būti ir daugiau.

„Svarbiausia, kad komanda susirinko – dėl to visai kitoks vaizdas. Aišku, potencialo dar turime, turime konkurencingą ir galingą sudėtį. Reikia tik daugiau treniruotis, nros tai sudėtinga, kadangi kai kurie žaidėjai rungtyniauja ir kitose lygose.

Į geresnes pozicijas dabar nesitaikome, nors ir turime šansą pakilti į pirmąją. Mūsų tikslas – gerinti komunikaciją. Iš praeito sezono žinome, kad atkrintamosisoe – visai kita sistema, ten pasiruošimas bus visai kitoks. Aišku, užimti kuo geresnę vietą reguliariajame sezone norisi, bet dabar ne tai svarbiausia“, – sakė jis.


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti