Finalo pakartojimas: „Tegra“ pergalių seriją pratęsė prieš išretėjusią „Ferimstą“

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) A čempionate vyksta atkakliausios kovos dėl atkrintamųjų ir geresnių pozicijų turnyrinėje lentelėje.

Štai „Tegra“ (16/1) demonstruoja, jog tikrai nesiruošia niekam užleisti pirmosios, prie kurios jau yra įpratusi, ir svečiuose 96:76 (29:19, 15:20, 24:12, 28:25) nugalėjo „Ferimstą“ (12/5).

Toks štai buvo pernai metų finalo pakartojimas! „Tegrai“ tai jau 14 pergalė iš eilės.

„Ferimsta“ du kėlinius dar bandė iš visų jėgų kovoti, bet protarpiais paleisdavo „Tegrą“ į priekį. Daugiausia, ką pavyko nuveikti šeimininkams, tai antrame kėlinyje išlyginti rezultatą, bet vėliau čempionai jau ėmė rodyti čempionišką charakterį ir lygiai kaip praėjusio sezono gale palaužė „Ferimstą“.

Tiesa, jai šįkart ir jėgų pritrūko, nes verstis teko šešiais žaidėjais: nežaidė nei traumuotas Ignas Juškevičius, nei Aurimas Birgelis.

„Tegrai“ labai padėjo tritaškių taiklumas: tolimų metimų ji pataikė net 15 iš 30.

16 taškų surinko Henrikas Šliogeris, 15 – Giedrius Marčiukaitis, po 13 – Vaidas Bendikas, Vitalijus Lukša (10 atk. kam.) ir Gytis Brazauskas (12 atk. kam.).

„Ferimstai“ 26 taškus pridėjo Žygimantas Kosarevas, po 18 – Vadimas Volodko (11 atk. kam.) ir Eduardas Rogačiov (9 atk. kam.), 8 – Liudvikas Rukšėnas.

„Ferimstos“ treneris Edvinas Justa pripažino, kad tikėtis pergalės prieš tokius varžovus, žaidžiant šešiese, yra sunku.

„Net nėra daug ką komentuoti. Susirinkome šešiese, varžovai rodė gerą krepšinį ir pralaimėjimo buvo sunku išvengti. Situacija tokia, kad dabar kitose aukštesnėse lygoje artėja atkrintamosios, mūsų krepšininkai rungtyniauja ten, taip pat dalis yra traumuoti, todėl tokią sudėtį ir surinkome šioms rungtynėms“, – sakė jis.