Jaunimo pažintis su ginklais

Jaunimo pažintis su ginklais 6484

Krepšinio savaitė Sostinės A lygoje startavo karo akademijoje, kur vietos „LKA-karys.lt“ priėmė „Legioną“. Tik šešiese susirinkę ir vien jaunimu besivertę svečiai patyrė nemenką sutriuškinimą ir lieka be pergalių. Kariškių klubas iškovojo trečiąją pergalę ir bent jau laikinai pakyla ir A lygos turnyro lentelės viršūnę.

Skirtingos nuotaikos

Vakarykštėje akistatoje susitiko du klubai, kurie išgyvena skirtingas nuotaikas. Jei „LKA-karys.lt“ jaučiasi emociniame pakilime po sėkmingo debiuto stipriausioje Vilniaus mieste mėgėjų krepšinio lygoje, kai jų oponentas, drąsiai galima sakyti, pradeda iš naujo mokintis vaikščioti. Kaip ir dažnai nutinka kariškių namų rungtynėse, šeimininkai išstatė sudėtį be studentų, kai „Legiono“ gretose nebuvo nė vieno iš komandos senbuvių - vien VKM jaunimas.

Prieš mačą kariškių klubo naujokas Artūras Karapetian buvo kovinėj parengty: „Niekuo neišskirčiau varžovų iš kitų A lygos komandų, reikės žaisti kaip ir su visomis kitomis komandomis susikoncentravus 100 proc.

Žaidybinis planas neturėtų kažkuo skirtis ir su „Legiono“ komanda. A lygoje manau žaidžia visi, kurie geba žaisti krepšinį ir lyginant su žemesnėmis lygomis čia nėra silpnų žaidėjų ar komandų.“

Paklaustas kaip sekasi adaptuotis naujame klube ir ką duodą ilgametis „Ežerūno“ ekipos vadas Darius Kugauda pašnekovas kėlė augalotą antakį: „Dėl savęs, tai manau asmeniškai dar reikia laiko ir progos sužaisti taip, kaip gebu, kol kas viskas normaliai! Manau visa komanda jaučia didelę pagarbą treneriui, o tas paklusnumas ir koncentracija duoda vaisių aikštelėje ir kol kas startas yra tikrai neblogas.“

Perlipo per galvas

Pačios rungtynės susiklostė taip, kaip ir buvo galima tikėtis. Jau pirmajame ketvirtyje šeimininkai neleido suabejoti savo pajėgumu ir atitrūko dviženkle persvara. „Legiono“ jaunimas neturėjo jokio pranašumo nė vienoje situacijoje, smarkiai nusileido tiek fiziškumu, tiek meistriškumu.

„LKA-karys.lt“ neatsipalaidavo, nors stipriai rotavo sudėtimi. Skirtumas augo devynmyliais žingsniais, o galutinis mačo rezultatas stipriai triuškinantis - 104:59.

Šeimininkai rungtynėse atliko net 31 rezultatyvų perdavimą, laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių net 52:17, ir galop komandiškai surinko net 225 efektyvumo balus. Nieko čia ir nebepridėsi.

Nugalėtojų batalione pirmu numeriu griežė nenuilstantis ekipos motoras Giedrius Kulbis, „prišaudęs“ 20 taškų bei atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų. Nuo suolo pakilęs Paulius Tubis puikiai išnaudojo trenerio suteiktas minutes, aikštelę palikęs su 16 punktų ir 13 atkovotų kamuolių. Aurimas Pocius pridėjo 14 „akių“, Raimundas Ambrulaitis (17 atk.kam.) – 12.  

„Legiono“ klubo vedlys Mantas Čebatorius „prikapojo“ 27 taškus. Mantas Stankevičius vienintelis komandoje žaidė be keitimų, surinko 14 punktų ir buvo vienas efektyviausių žaidėjų svečių tarpe. Darius Valkavičius bei Gelmis Ramaneckas pridėjo vos po 6 taškus.

„Legiono“ klubo sporto direktorius ir komandos dvasia Gintaras Pavalkis pernelyg nesikrimto: „Neturėjo vakar nei vyriausiojo trenerio, nei pusės žaidėjų. Kaip kovojom dėl kamuolių, tokį ir turim rezultatą. Bet kai palygini komandų duomenis, lyg ir nebuvo kažkokio šanso. Galiu pasakyti, kad sužaidėm visai nebjauriai, jaunimas stengėsi. Bandėm aišku spaustis, palikti laisvus tritaškius, tačiau varžovo metikai buvo nepriekaištingi.

Dėl vienokių ar kitokių priežasčių neturėjom nė vieno priekinės linijos krepšininko, tad tie skaičiai kaip ir dėsningi. Nieko, darom išvadas, telefonas įkaitęs, manau, kad bus pakeitimų ekipos sudėtyje. Tikiu, jog atsistosim ant kojų ir bent po naujų metų rodysim įdomesnius rezultatus.“

 

 


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti