Ketvirtfinalio seriją „Stekas-Rivilė“ pradėjo nukaudamas „Ferimstą“

Ketvirtfinalio seriją „Stekas-Rivilė“ pradėjo nukaudamas „Ferimstą“ 6305

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) A čempionate prasidėjo bene labiausiai intriguojanti akistata. „Ferimsta“ prieš „Steką-Rivilę“ .

Čia pirmąją pergalę ketvirtfinalyje įsirašė būtent „Stekas-Rivilė“, kuris svečiuose laimėjo 74:67 (13:23, 15:15, 22:14, 24:15) ir serijoj iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

„Ferimsta“ pirmavo iki trečiojo kėlinio pabaigos, o vėliau turėtas dviženklis pranašumas ėmė sparčiai tirpti. Kuomet šeimininkai pirmavo 50:37, „Stekas-Rivilė“ iniciavo puikų purtą, kurio dėka ketvirtį baigė atsilikdama jau tik 50:52. „Ferimstos“ puolimas toliau strigo ir per 10 pastarųjų žaidimo minučių ji buvo įmetusi vos 4 taškus, tuo tarpu svečiai tuo naudojosi – 63:54.

Likus beveik 2 minutėms intriga nebuvo dingusi, nes Ignas Repčys sumetė baudas (62:68), tačiau po vieną dukart pridėjo ir Laimonas Brazauskas. I.Repčys pabandė gelbėti savo komandą, likus 39 sek., kuomet atsilikimas siekė 5 taškus (67:72), bet daugiau nieko padaryti „Ferimsta“ nebespėjo – Igno Juškevičiaus ir Mantvydo Staniulio baudos skriejo pro šoną.

„Stekas-Rivilė“ laimėjo pataikęs 2 tolimus metimus iš 14 (14 proc.).

Prie pergalės 13 taškų pridėjo L.Brazauskas, 12 – Martynas Jokubauskas, 11 – Deimantas Pavlovskis, po 8 – Edvinas Dubauskas, Žygimantas Gečas.

„Ferimstai“ 14 taškų pelnė I.Juškevičius (15 atk. kam.), po 12 – I.Repčys ir M.Staniulis, 11 – Aurimas Birgelis.

„Ferimstos“ treneris Edvinas Justa išskyrė nesėkmės priežastis.

„Saugiai pirmavome pirmoje rungtynių dalyje, bet vėliau pasidavėme emocijoms, neišlaikėme koncentracijos. Trūko mums ir lyderio Eduardo Rogačiov, kuris tuo metu turėjo mačą RKL, bet manau, galėjome laimėti ir be jo.

Aišku, varžovai rodė kietą kovą, reikėjo atsakyti tuo pačiu. Dabar stengsimės išlyginti seriją ir vėliau grąžinti ją namo“, – sakė jis.