MRU išvengė apsvarstyto blogo scenarijaus ir išsaugo puikią poziciją A lygoje

MRU išvengė apsvarstyto blogo scenarijaus ir išsaugo puikią poziciją A lygoje 6096

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) A čempionate „LEU-Šviesa“ (1/12) vis dar yra kamuojama problemų ir kolekcionuoja pralaimėjimus.

Šįkart ji namuose 77:93 (16:22, 11:15, 18:29, 32:27) neatsilaikė prieš vieną lygos lyderių MRU (10/3) ekipą.

Pirmą tarpusavio kovą šį sezoną taip pat buvo laimėjusi MRU.

„LEU-Šviesa“ pralaimėjo net turėdama gausesnes pajėgas – 9 žaidėjus, kol MRU – 6.

Vis tik daug galimybių priešinti būsimi pedagogai neturėjo ir jau nuo antro kėlinio po truputį ėmė smigti į duobę. Skirtumas tik augo ir MRU pergalę pasiekė pasišokinėdama.

Laimėjusių gretose lyderio krėslas priklausė Pauliui Joneliūnui, kuris pelnė 33 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, 16 taškų surinko Modestas Gilys, 10 – Lukas Motejūnas.

Netoli trigubo dublio buvo Rokas Jukonis (17 tšk., 12 atk. kam., 9 rez. perd.), dvigubo – Mantas Kazlauskas (9 tšk., 13 atk. kam.).

„LEU-Šviesai“ 20 taškų surinko Augustinas Tvarijonas (10 atk. kam.), 18 – Lukas Šalkauskas, 13 – Rokas Jankūnas, 8 – Nojus Vaikšnoras (11 rez. perd.).

MRU treneris Vytautas Poteliūnas sakė, kad tokios užtikrintos pergalės net nesitikėjo, nes jo komanda buvo patyrusi nuostolių.

„Mus išretino gripas, kai kurie vaikinai liko egzaminus, žaidėme be vieno lyderių Igno Rylos, be Gečo, gruzino Japarizdės. Galvojau, kad bus blogai. Bet rungtynės jei prasidėjo lygiai, tai vėliau ėmė ryškėti lygių skirtumas, atitrūkome ir vienu metu pirmavome 20 taškų. Manau, kad tiesiog buvome stipresni ir labiau patyrę.

Smagu matyti, kad dabar A lygoje esame antri, dabar mūsų tikslas – atkrintamosios. Geresnė pozicija leidžia tikėtis sąlyginai silpnesnių varžovų, bet visi žinome, kad tai visiškai nieko nereiškia“, – sakė jis.


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti