MRU nutraukė „Sporto namų“ pergalių seriją, VGTU nerimauja net sutriuškinusi varžovus

MRU nutraukė „Sporto namų“ pergalių seriją, VGTU nerimauja net sutriuškinusi varžovus 6171

GEALAN-Sostinės krepšinio A lygoje (SKL) nutrūko „Sporto namų“ (10/6) puikus pergalingas žygis ir šią misiją įvykdyti pavyko MRU (13/3) komandai: jis svečiuose laimėjo ne bet kaip, o 95:72 (30:25, 15:13, 28:15, 22:19).

Beveik tris kėlinius „Sporto namai“ bandė laikytis iš paskutiniųjų, bet tašką šitam reikalui MRU padėjo lemiamu metu. Aukštesnį puolimo režimą ji įjungė ir galiausia, palyginti, menkutį 10 taškų pranašumą žaibiškai pavertė triuškinančiu.

MRU komandai pakako septynių žaidėjų, kad pergalės saldus vaisius būtų nuskintas.

31 tašką pridėjo Rokas Jukonis (7 atk. kam.), 20 – Modestas Gilys (8 atk. kam.), 17 – Justinas Gečas (12 atk. kam.), 13 – Ignas Ryla (8 atk. kam., 9 rez. perd., 7 per. kam.), 12 – Paulius Joneliūnas.

„Sporto namams“ 20 taškų pelnė Jonas Elvikis, „gelbėtojo liemenę“ vilktis bandė ir Žydrūnas Stankus (16 tšk.) su Aivaru Kiaušu (10 tšk.).

MRU treneris Vytautas Poteliūnas pasidžiaugė, kad pavyko nutraukti „Sporto namų“ pergalių seriją.

„Pasiekėme gražią pergalę. Po ligų susirinkome gausiau, turėjome 10 žaidėjų, nors pasinaudojome septyniais. Vyrus gerai nuteikėme, iškart prašiau jų nepaleisti varžovų į priekį, kad netektų vytis. Neramino tik tai, kad atakavome neblogai, bet „Sporto namai“ mus pirmajame kėlinyje užmėtė šešiais tritaškiais.

Po to, esant lygiam žaidimui, jie neatlaikė, gal trūko ir Giedros indėlio, kuriam lūžo pirštas. Tuo mes pasinaudojome. Dabar lauks mūsų kolegų VGTU išbandymas, žiūrėsime, kaip jį atlaikysime“, – kalbėjo treneris.

Nedžiugina 

Tuo tarpu „LEU-Šviesa“ (1/17) vis dar neišlipa iš pralaimėjimų duobės ir patiria jau šešioliktą paeiliui. Pergalės skonio ši komanda nejuto net nuo spalio 24 dienos.

Šįkart su „LEU-Šviesa“ susidorojo VGTU (13/3) – 94:55 (25:8, 22:14, 20:13, 27:20).

Deja, bet šioje aukštųjų mokyklų akistatoje VGTU nesulaukė nė menkiausio pasipriešinimo. Nė vienos barikados, nė vieno pagalio į ratus.

Pergalę šeimininkai pasiekė pasišokinėdami – pranašesni atrodė visuose krepšinio elementuose.

RUNGTYNIŲ NUOTRAUKOS

VGTU 20 taškų pelnė Evaldas Rastenis, 16 – Aurimas Ruškys, 13 – Mantas Vavilovas, 11 – Julius Jasiulis, 9 – Ignas Bilinskas.

„LEU-Šviesai“ 16 taškų surinko Rokas Jankūnas, 13 – Paulius Cinelis, 10 – Robertas Sinkevičius, 6 – Povilas Gancevičius.

VGTU treniruojantis Gintaras Šerkšnas nepraleido progos pajuokauti, bet surimtėjęs kalbėjo apie komandos bėdas ir nerimą.

„Po tokios pergalės dabar jau sužvaigždėjau ir sėdžiu ant balto žirgo (Juokiasi). Paskutiniu metu žaidėme keturias rungtynes iš eilės, visos tos rungtynės nebuvo labai sudėtingos – baigėsi dideliais skirtumais ir kažką apie jas sakyti sunku. Patys tikrai nesame geriausios formos, yra daug išvykusių, traumuotų, jokių išvadų daryti nesinori.

Pergalė iškovota ne prieš patį svarbiausią priešininką: taškas yra gerai, bet netrukus lauks kovos su pajėgesniais varžovais, kurios mums nieko gero nežada. Duok Dieve, kad viskas eitų į priekį, bet su tokiu žaidimu nežinia, kaip atrodysime prieš turnyrinės lentelės kaimynus“, – sakė jis.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti