„Sporto namų“ patirtis palaužė kovingą VGTU ekipą

GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL) susitiko seni ir puikiai pažįstami varžovai, kurių įnirtingus mūšius stebėti galima dar nuo 2008 metų.

Šįkart A lygoje „Sporto namai“ (3/4) namuose 77:72 (15:18, 18:17, 23:13, 21:24) nugalėjo VGTU (4/2) ekipą.

Startą geresnį davė VGTU ekipa, jau antrajame kėlinyje įgavusi dviženklę persvarą. Tačiau į savotišką dugną patekusi „Sporto namų“ komanda atsispyrė nuo jo ir šovė į viršų. Visai kaip tame posakyje, ar ne?

Viena gera atkarpa iki ilgosios pertraukos, kita – po jos ir šeimininkų pranašumas jau buvo svarus – 56:46. VGTU tikrai nebuvo nuleidusi rankų ir dar pakovojo: Jurgio Šventicko dėka pavyko kvėpuoti varžovams į nugaras – 65:67.

Likus minutei, skirtumas taip pat buvo tik minimalus (70:71), bet tuomet Paulius Naraškevičius sumetė baudas, Žygimantas Jonušas dvitaškį, o dar keli baudų metimai garantavo pergalę „Sporto namams“, nes VGTU atakos sėkmingai nesibaigdavo.

Nugalėtojams 18 taškų pelnė Jonas Elvikis, 15 – Žygimantas Jonušas, 14 – Aivaras Kiaušas (10 atk. kam., 8 rez. perd.), 13 – Giedrius Giedra, 7 – P.Naraškevičius.

VGTU 15 taškų pridėjo J.Šventickas, 13 – Steponas Markus (11 atk. kam.), 12 – Evaldas Rastenis, 9 – Andrius Juknevičius.

RUNGTYNIŲ AKIMIRKAS RASITE ČIA

VGTU treneris Gintaras Šerkšnas po susitikimo sakė, kad jo komandai teko susidurti su nepalankiomis aplinkybėmis.

„Susidūrėme su nemažai nepalankių aplinkybių. Visų pirma, mums kliuvo varžovai, kurie yra vyresni ir gerokai patyrę. Mūsų jaunai komandai, kuri dar neturi tokio fizinio sudėjimo kaip tie vyrai, tokio krepšinio supratimo, yra nelengva. Taip pat ir aikštelė buvo slidi – jautėmės lyg karvės ant ledo. Jei tvirtesniems oponentams gal taip nesijautė, tai mūsų mažiems žaidėjams buvo sunku“, – sakė jis.

Vis tik specialistas pridėjo – pralaimėjime nėra tragedijos.

„Bet tragedijos nedarome, nes pralaimėjome neženkliai – jei būtų įkritę keli metimai, būtume geriau apsigynę, viskas galėjo būti kitaip“, – pridūrė G.Šerkšnas.