„Tegra“ nesiruošia paleisti pirmosios pozicijos A lygoje

GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL) „Tegra“ (17/1) demonstruoja, kad nėra nusiteikusi paleisti pirmosios pozicijos ir namuose 91:66 (31:21, 24:17, 20:11, 16:17) privertė klupti vėl į pralaimėjimus įklimpusius „Sporto namus“ (12/9).

„Tegra“ rungtynes pradėjo gerai ir „Sporto namus“ dar antrame kėlinyje įspraudė į problemas. Rolando Skaisgirio auklėtiniai nepataikė taip reikalingų metimų, vėliau ėmė ir nuovargis, tad teko pralaimėti mačą.

„Tegrai“ 23 taškus pridėjo Giedrius Marčiukaitis, 20 – Gytis Brazauskas (8 atk. kam.), 11 – Vitalijus Lukša, 9 – Alfredas Lukaševičius.

„Sporto namams“ 17 taškų pelnė Žygimantas Šeštokas, 15 – Paulius Naraškevičius (12 atk. kam.), 11 – Jonas Elvikis (1/13 trit.), 10 – Dainius Bielinis.

Nieko nenustebino jau simboliniu  tapęs „Vilniaus KM-2000“ (3/16) pralaimėjimas – ši komanda svečiuose 57:66 (18:15, 6:14, 11:24, 22:13) turėjo pripažinti „Vilniaus universiteto“ (11/9) pranašumą.

Vis tik jaunimą galima pagirti – nors pergalė jiems nieko nereiškė, kad jie atidavė visas jėgas. Antrame kėlinyje buvo pavykę persverti rezultatą ir kurį laiką VKM komanda stengėsi jo nepaleisti, tačiau lemiamu metu „Vilniaus universitetas“ buvo nepalaužiamas.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Paulius Leščinskas, 16 – Kipras Davidonis (15 atk. kam.), 8 – Eimantas Kaminskas, 7 – Linas Einikis.

„Vilniaus KM-2000“ 24 taškus pridėjo Donatas Okincic (8 atk. kam.), 8 – Mantas Stankevičius (7 per. kam.) ir Martynas Cicėnas, 7 – Rapolas Astrauskas.