„Tegra“ papildė A lygos pusfinalininkų kompaniją

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) ketvirtfinalyje „Vilniaus universiteto“ laukė labai sunkus iššūkis, tačiau jo neįveikė. „Tegra“ iškovojo dar vieną pergalę 86:81 (20:23, 24:19, 23:27, 19:12) ir seriją laimėjo 2:0.

Pusfinalyje jos lauks arba „Ferimsta“, arba „Stekas-Rivilė“. Kol kas „Ferimsta“ atsilieka 0:1.

Vis tik tikrai negalima sakyti, jog „Vilniaus universitetas“ nekovojo: priešingai, į atlapus kibo įspūdingai. Dar trečiojo kėlinio pabaigoje svečiai pirmavo 69:64, tačiau Gytis Brazauskas kėlinį baigė dvitaškiu su pražanga.

Spurtu „Tegra“ pradėjo ir ketvirtąjį kėlinį (76:69), G.Brazauskas rodė puikius individualius sugebėjimus ir ėmėsi iniciatyvos. Prisidėjus Gabrieliui Ramonui skirtumas tapo dviženklis (84:74), bet du Kiprai – Urbanavičius ir Davidonis – pasidarbavo, kad vėl priartėtų – 81:84.

Liko 45 sekundės, po Pauliaus Leščinsko pražangos G.Ramonas sumetė baudas, K.Urbanavičius dukart netaikliai šovė iš toli ir taip pergalė liko „Tegrai“.

„Tegra“ šiose rungtynėse metė net 33 baudų metimus (pataikė 24), kol „Vilniaus universitetas“ – 9 (pataikė 2).

„Tegrai“ 26 taškus pelnė G.Brazauskas (11 atk. kam.), 15 – Vaidas Bendikas, 12 – Giedrius Marčiukaitis, 11 – Gabrielius Ramonas, 10 – Remigijus Sugintas.

„Vilniaus universitetui“ 23 taškus surinko Paulius Leščinskas, po 12 – Tautvydas Pipiras (11 atk. kam.) ir K.Davidonis, 11 – Mantas Pigaga.