Varžovų silpnąją vietą išnaudojusi „Steko-Rivilės“ ekipa šventė pergalę

„Vilniaus kolegijai“ (3/6) nepavyksta nutraukti jau kone dvejus metus besitęsiančios nesėkmių atkarpos prieš „Steką-Rivilę“ (4/5) GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) A čempionate.

Šįkart „Stekas-Rivilė“ savo sirgalius pradžiugino tvirta pergale 104:82 (24:22, 20:23, 28:19, 32:18).

Pirmojoje mačo dalyje buvo išties gražu žiūrėti, kokia lygi kova vyksta. Komandos žingsniavo koja kojon, galima buvo tikėtis, kad taip bus iki pat finalinės sirenos, bet trečiame kėlinyje įvyko lūžis.

„Stekas-Rivilė“ susiėmė, ėmė rodyti meistrišką puolimą ir sukūrė fantastinę bangą, kuri ėmė šluoti nuo paviršiaus viską, kas ten pasitaikė.

Per 10 gryno žaidimo minučių rezultatas iš lygaus virto į plius 25 taškus „Steko-Rivilės“ naudai. „Vilniaus kolegiją“ toks šturmas palaužė ir šiai teko taikstytis su nesėkme.

Laimėjusiems 24 taškus pridėjo Tautvydas Vyšniauskas, 20 – Deimantas Pavlovskis, 19 – Darius Stonkus (8 at. kam.), 18 – Ugnius Luneckas (7 atk. kam.).

Gediminas Povilauskas, nors ir įmetė tik 6 taškus, bet atkovojo 19 kamuolių bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus, taip tapdamas naudingiausiu savo komandoje (28 n.b.).

„Vilniaus kolegijai“ 24 taškus pridėjo Tauras Ulevičius, 19 taškų pelnė Edvinas Lebeckas (9 atk. kam.), 16 – Rytis Meškauskas, 15 – Edvinas Slapšys (8 atk. kam.).

„Vilniaus kolegijos“ strategas Stanislovas Radziulis apgailestavo, kad pergalės iškovoti neleido konkreti priežastis.

„Mūsų esminė problema buvo tai, kad neturėjome lygiaverčių keitimų ir antro penketuko. O taip nutiko dėl įvairių priežasčių – kažkam traumos, kažkam mokslai. Pristigome jėgų, nors pirmus du kėlinius laikėmės neblogai. Bet vėliau tai pasijautė, pralaimėjome ir kovą po krepšiais, varžovai tuo naudojosi“, – sakė treneris.