VGTU grįžo į pergalių kelią

VGTU grįžo į pergalių kelią 6551

ISM universitetas (2/4) A lygos sezoną pradėjo dviem laimėjimais, tačiau per pastarąsias trejas rungtynes patyrę visas „barankas“. Dar blankesnėje situacijoje atsidūrė VGTU (2/5), po sezono atidarymo mačo, kuriame studentų klubas palaužė „Sporto namus“, Gintaro Šerkšno auklėtiniai suklupo net penkis sykius iš eilės. Vakarykštė abiejų komandų akistata buvo puiki proga vienai iš ekipų prisiminti pergalės skonį.

Kur pastatys - ten gerai

ISM universiteto žaidėjas Modestas Gauba tikėjosi gražaus reginio: „Kelių iš eilės pralaimėjimų nesureikšminčiau, kadangi viskas dar tik įsibėgėja, tad reikia laiko, kad įsivažiuotumėme ir parodytumėme savo potencialą. Komandos mikroklimatas geras, gerai sutariam, palaikom vieni kitus, tad pykčių nėra.

Abi komandos studentų, manau, vyks greitas krepšinis, trumpos atakos, ir žiūrovų akiai patrauklus krepšinis. Nugalėtoją lems noras, kas daugiau norės - tas ir laimės, kas kris ant kamuolio, paliks visą širdį aikštėj.“

Paklaustas apie asmenines ambicijas ir penkto numerio rolę Modestas kėlė antakį: „Na, nežaidžiu penktu, stengiuosi daryti ko reikalauja treneris, tiesiog daug kas atkritę dabar, tai teko pasislinkti per kelias pozicijas. Man nėra svarbu ką daryt, jeigu tai padės komandai, aš tai stengiuosi padaryti. Tikslai tai patekt su komanda į A lygos finalo ketvertą. Tobulint savo įgūdžius ir augti kaip asmenybei.“

Aiškus tikslas

VGTU ekipos vienas kertinių žaidėjų Andrius Juknevičius žinojo, kas bus rungtynėse taikinys numeris vienas: „Kol kas sezono pradžioj daug komandų atėjo įgavę skirtingą sportinę formą. Matom, kad nemažai stiprių komandų buksuoja, reikia suvokt realybę, kad kol kas esam vidutiniokai, bet tikrai neparodėm savo tikro veido. Pralaimėti, aišku, sunku, bet komandoj atmosfera tikrai puiki. Svarbiausia bus sustabdyti ISM lyderį Roka Balbierių, kuris po vasaros žengė tikrai didelį žingsį  į priekį ir dabar demonstruoja pavydėtiną formą.“

VGTU lyderiai nustelbė ISM išsišokėlius

Susitikimo pradžia tik patvirtino pašnekovų žodžius. Abi komandos stengėsi vykdyti savo užduotis, stabdyti stipriąsias varžovo puses, o savo silpnybę kompensuoti agresyviu darbu.

Pirmajame ketvirtyje abu klubai žengė koja kojom, kai jo pabaigoje trys sėkmingos VGTU atakos atnešė šeimininkams kelių metimų persvarą – 22:15. Įdomu tai, kad šiame ketvirtyje akylai prižiūrimas Evaldas Rastenis nepelnė nė taško.

ISM universitetas nesutriko. Įpusėjus antrajam ketvirčiui svečiai pavijo pavojingą priešininką, tačiau vėlgi, prastas kėlinuko galas ir Andriaus Juknevičiaus vedamas technikų klubas atitrūko per saugesnį atstumą 46:37.

Per pirmąsias 20 minučių E.Rastenis buvo surinkęs vos du taškus, kai trečiąjį kėlinuką pastarasis pradėjo dviem taikliais tritaškiais metimais. Gintaras Šerkšnas surado landų smaugiamam ekipos lyderiui ir šis paržydo sau būdingomis spalvomis.

VGTU atitrūko užtikrinta dviženkle persvara, kai ISM stipriai trūko taiklumo. Kai susitinka dvi vienodo greičio galimybių komandos, meistriškumas ir atakų užbaigimas tampa faktoriumi nulemiančiu laimėtoją.

Prieš lemiamą ketvirtį VGTU pirmavo 67:52 ir džiugino gausiais taškais savus žiūrovus.

Paskutinės 10 minučių praėjo dominuojant aikštelės šeimininkams. Technikų puolimo garvežys nesustojo ir parbloškė varžovą 90:78.

VGTU klubas rungtynėse net 18 kartų atkovojo kamuolį po varžovo krepšiu ir iš antrų bandymų surinko 17 taškų. ISM neteko pagrindinio savo kozirio greičio, nes sutiko tokio pat braižo komandą, o priekinės linijos trūkumą kaip matom užtušuot šį kartą nepavyko.

Nugalėtojų draugijoje šį kartą rezultatyviausiu tapo Andrius Juknevičius, surinkęs 24 taškus. Evaldas Rastenis ( 20 tšk.) surinko sau įprastą taškų kraitį, kai jo kolega Julius Jasiulis (15 tšk.) kone tris kart jį viršijo. Aurimo Ruškio taupyklėje 13 punktų.

ISM ekipoje sublizgėjo talentingasis Rapolas Raižys, prišaudęs 18 taškų. Lukas Buitkus prisidėjo su 13, kai komandos sezono atradimas Rokas Balbierius tenkinosi su 10. Pristabdytas Karolis Bielskis pridėjo šį kartą tik 9.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti