„Vilniaus kolegija“ bando kabintis už trapaus šiaudo

„Vilniaus kolegija“ bando kabintis už trapaus šiaudo 6244

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) A čempionate „Vilniaus kolegija“ (6/13) bando stvertis paskutinio šiaudo ir dar viliasi patekti į atkrintamąsias. Nors ši misija ir yra sudėtinga. Labai sudėtinga.

„Vilniaus kolegija“ labai svarbią pergalę išvykoje 85:84 (19:18, 28:28, 18:20, 20:17) pasiekė prieš „LEU-Šviesą“ (1/18).

Išties rungtynės buvo labai įdomios, nes abi komandos labai troško pergalė. „LEU-Šviesai“ ji jau nieko nebūtų reiškusi, tik šiaip pradžiuginusi dieną, tačiau „Vilniaus kolegija“ daugiau nebegali jau leisti klysti.

Laiminti komanda vis keitėsi ir keitėsi, o dar likus minutei rezultatas buvo lygus – 81:81. Bet tada tritaškį paleido Nojus Vaikšnoras, tačiau baudas sumetė Tauras Ulevičius, o dvitaškį dar pridėjo Edvinas Lebeckas.

Taip „Vilniaus kolegija“ jau atsidūrė priekyje, o „LEU-Šviesa“ ne tik apmaudžiai klydo, bet netrukus ir Rokas Jankūnas prametė abi baudas, galėjusias tiek išlyginti rezultatą, tiek išplėšti pergalę, likus 2 sekundėms. Taip „Vilniaus kolegija“ džiaugėsi labai sudėtinga ir gyvybiškai svarbia pergale.

Nugalėtojams 26 taškus pelnė Rytis Meškauskas, 17 – Artūras Grygelis (11 atk. kam.), 16 – Edvinas Lebeckas (14 atk. kam.), 14 – Tauras Ulevičius (9 rez. perd.).

„LEU-Šviesa“ 17 taškų surinko Robertas Sinkevičius, 13 – Rokas Jankūnas (15 atk. kam.), 11 – Nojus Vaikšnoras, po 10 – Paulius Cinelis ir Povilas Gancevičius.

Situacija tokia, kad „Vilniaus kolegijai“ dar liko trys mačai, o nuo „Steko-Rivilės“ ją skiria būtent trys pergalės.

Bet tiesa tokia, kad norint įšokti į atkrintamąsias „Vilniaus kolegijai“ reikia ne vien laimėti visus likusius mačus, bet ir sulaukti, kad „Stekas-Rivilė“ pralaimėtų visus keturis likusius. Tokiu atveju komandų pergalių ir pralaimėjimų balansas taptų lygus. Bet ir čia kol kas „Stekas-Rivilė“ turi tarpusavio pranašumą – pirmą mačą prieš „Vilniaus kolegiją“ laimėjo 104:92, tad artėjančiose antrose rungtynėse „Vilniaus kolegijai“ reiktų laimėti dar didesniu skirtumu, kad perimtų pranašumą. Kitu atveju apie atkrintamąsias galvoti teks nebent po metų.

Jeigu „Vilniaus kolegija“ viskas susiklostytų palankiai, tai būtų geriausias jos rezultatas SKL A lygos istorijoje. 

Taigi, situacija labai sudėtinga, bet „Vilniaus kolegijos“ šansų kol kas nelaidojame. 


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti