B lygoje paaiškėjo visos tiesiai į ketvirtfinalį keliaujančios ekipos

Paaiškėjo visos komandos, kurios GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL) keliaus tiesiai į ketvirtfinalio etapą.

Prie „LKA-kario.lt“ (4/1) bei „Sadolin“ (4/2) prisijungė „Visi kartu“ (4/2) bei „Vilniaus ugniagesys“ (3/3). Nors penktoje vietoje esanti „Vilniaus KM-99“ dar turi šansą iškovoti vieną pergalę, ji jos į ketvirtą poziciją nepakels, nes „Vilniaus ugniagesiui“ priklauso tarpusavio pranašumas.

Taip pat primename, jog po šio etapo pasirodymą baigs „Nemenčinė“ ir „VKM-666“, o likusios ekipos susitiks aštuntfinalyje. Kaip atrodys šios poros, paaiškės netrukus.

Svarbią pergalę „Visi kartu“ (4/2) pasiekė prieš „Sadolin“, kurią svečiuose įveikė 83:72 (26:20, 14:17, 27:16, 16:19).

„Sadolin“ komanda nuo pat pradžių atsidūrė atsiliekančiosios vaidmenyje, o situacija stipriai paūmėjo po pertraukos. Deficitas pasiekė 19 taškų ir iš jo nebepavyko išsikapstyti.

„Sadolin“ pasižymėjo puikiu vienu žaidimo aspektu – blokavo net 8 metimus.

„Visi kartu“ ekipai 32 taškus pelnė Rapolas Raižys (9 atk. kam., 7 kld.), 22 – Gustas Giedraitis, po 8 – Ginas Mulevičius ir Martynas Sabaliauskas.

„Sadolin“ ekipai 20 taškų pridėjo Žilvinas Rubliauskas (11 atk. kam.), 18 – Gediminas Idzelis, 9 – Tadas Brazys.

Užtikrintai

Tuo tarpu „Oaks-Tirola“ (1/5) dar sykį pralaimėjo bei 63:81 (18:23, 10:21, 15:20, 20:17) turėjo pripažinti „Patriotų-VTDK“ (2/4) pranašumą.

„Patriotai-VTDK“ dar pirmajame kėlinyje sugaišo laiko įsibėgėjant, bet vėliau tapo nesustabdomi. Visą svarbiausią persvarą jie susikrovė dar antrame kėlinyje ir taip pastatė pamatus pergalei.

Laimėjusiems 22 taškus pridėjo Deividas Aukštuolis, 20 – Tomas Jasiulis, 9 – Dainius Rinkevičius, 8 – Marius Gruodis, 7 – Nedas Petniūnas (9 atk. kam.).

„Oaks-Tirolai“ 15 taškų pelnė Darius Kiminius (9 atk. kam.), 12 – Karolis Ruselevič, 11 – Eligijus Ročys (9 išpr. praž.), 10 – Justinas Daugėla.