B lygos finale – „LKA-kario.lt“ ir „Patriotų-VTDK“ akistata

B lygos finale – „LKA-kario.lt“ ir „Patriotų-VTDK“ akistata 6361

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionate nugalėtojų trofėjų šiemet į viršų kels to dar niekada nedariusi komanda. Po pusfinalių paaiškėjo, jog dėl aukso grumsis „LKA-karys.lt“ ir „Patriotai-VTDK“.

Sostinės B lygoje pastarieji pernai liko ketvirti, o „LKA-karys.lt“ pastaruosius dvejus metus tenkinosi bronza.

Pusfinalyje „LKA-karys.lt 87:63 (25:10, 25:21, 26:14, 11:18) nukovė „Vilniaus KM-99“ ekipą. Jai tai buvo debiutiniai metai Sostinės B lygoje, tad galimybė kovoti dėl bronzos – puikus pasiekimas.

Vis tik prieš kariškius jaunimas šansų neturėjo išvis. Dar pirmoje rungtynių dalyje komandas ėmė skirti daugiau nei 20 taškų ir nieko paleisti nebebuvo galima. Fantastiškai žaidęs „LKA-karys.lt“ pasiekė lengvą pergalę.

„LKA-kariui.lt“ 20 taškų pridėjo Edvinas Ruzgas, 17 – Darius Dūdėnas, 14 – Aurimas Pocius, po 10 – Marius Valkauskas ir Raimundas Ambrulaitis (11 atk. kam.).

„Vilniaus KM-99“ 15 taškų pelnė Martynas Palšis, 12 – Tautvydas Jurevičius (2/10 trit.), po 11 – Tomas Butrimas (14 atk. kam.) ir Tautvydas Rėkašius.

„LKA-kario.lt“ treneris Kęstutis Kairys kvietė jaunimą į savo komandą. 

„Mūsų šalis – krepšinio tėvynė, todėl labai malonu kad auga Karta-99, kuri pakeis galbūt Lietuvos žvaigždes. Mūsų sudėtis vakar buvo taiklesnė, brandesnė ir, aišku, turinti patirties pagal savo amžių. Jaunimas buvo greitas, veržlus, bet netaiklus, tačiau jiems dar viskas priešakyje, kaunantis dėl trečios vietos!!!

Laimėjome 24 taškų skirtumu, o tai reiškia, kad buvome KOMANDA. Tai – didelė jėga!!!  Kviečiu ir jaunimą kada nors prisijungti prie „LKA-karys.lt“ komandos.“, – sakė jis. 

Ne taip lengva 

Tuo tarpu „Patriotai-VTDK“ 99:89 (22:19, 26:24, 26:24, 25:22) susitvarkė su „Visi kartu“ klubu. Šiai komandai tai taip pat buvo debiutiniai metai Sostinės B lygoje, tad laukia intriguojantis bronzinis mažasis finalas.

„Visi kartu“, tiesa, nebuvo lengvas grobis varžovams ir dar likus 3 minutėms rezultatas buvo lygus (86:86), tačiau vėliau metimai desperatiškai nesiekė tikslo, o „Patriotai-VTDK“ atitrūko 95:86. Tai ir buvo jų paskutinis žodis.

Laimėtojams 21 tašką pridėjo Otas Majeras, 16 – Arūnas Pranevičius (10 atk. kam.), 15 – Tomas Jasiulis (8 atk. kam.), 12 – Lukas Praskorys.

„Visi kartu“ 30 taškų surinko Arnas Adomavičius, 17 – Gustas Giedraitis, 14 – Rapolas Raižys, 13 – Robertas Jonaitis.

Deividas Aukštuolis  buvo pakilios nuotaikos prieš finalą.

„Na, iš tiesų tai smagios rungtynės buvo. Žiūrovai tikrai nenuobodžiavo. Buvo visko: ir techninių, ir nesportinių pražangų, ir gerų epizodų, ir blogų. Visumoje mes esame laimingi, kad pagaliau pasiekėme finalą. Apie tai nedrąsiai svajojome visą sezoną ir dabar savo sunkiu darbu esame oficialūs šio sezono finalo dalyviai.

Dabar svarbiausia atgauti jėgas ir tinkamai nusiteikti kovai su galinguoju „Kariu“. Tikiuosi atkaklaus ir gražaus mūšio! Te nugali stipriausi!“, – sakė jis. 

 


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti