B pirmenybėse – pratęsta pergalių serija ir dramatiška mačo pabaiga

Ketvirtą pergalę iš eilės GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionate iškovojo „LKA-karys.lt“ (4/1), kuris namuose 82:71 (23:20, 22:13, 17:11, 20:27) įveikė „Dussmann“ (3/5) klubą.

„Dussmann“ pakuteno padus varžovams rungtynių pradžioje, bet vėliau apsukas pamažino. „LKA-kario.lt“ komanda nuo antro kėlinio buvo leista laikyti iniciatyvą, o mačo apogėjumi tapo trečio kėlinio finišas, kai šeimininkai buvo priekyje jau 62:44.

Beliko pernelyg neatsipalaiduoti, nepatikėti pergale iš anksto ir ją išsaugoti.

„LKA-kario“ komanda surinko daugiau taškų antraisiais bandymais (16 prieš 4), bet „Dussmann“ pirmavo greitose atakose (21 prieš 4).

„LKA-kariui“ 18 taškų pridėjo Raimundas Ambrulaitis (9 atk. kam., 6 rez. perd., 8 išpr. praž.), 15 – Giedrius Kulbis, po 11 – Rimvydas Sasnauskas (12 atk. kam.) ir Edvinas Ruzgas.

„Dussmann“ rezultatyviausias buvo šis duetas: 25 taškus surinko Karolis Bakanauskas (6 atk. kam., 9 rez. perd.), 19 – Ignas Vaičys.

Dramatiškai

Kitame susitikime „Vilniaus miesto savivaldybė“ (5/3) tik dramatiškai 71:70 (16:13, 16:25, 17:21, 22:11) sugebėjo parklupdyti „VKM-666“ (2/5) ekipą.

Atrodė, kad „VKM-666“ neleis varžovams nė minutei pagalvoti apie pergalę, nes dar ketvirtojo kėlinio pradžioje pirmavo 67:53. Bet taip galvoti būtų buvę neteisinga. „Vilniaus miesto savivaldybė“ pakilo, ėmė atakuoti iš toli ir likus mažiau nei 2 minutėms atsiliko tik 69:70.

Spurtas tęsėsi ir šeimininkai nežinojo, ką daryti, nes Deivido Zorubos baudos rezultatą galiausiai persvėrė – 71:70. Pergalės išplėšti „VKM-666“ nebespėjo.

„Vilniaus miesto savivaldybės“ pagrindinis pranašumas buvo kova po krepšiais: atkovoti buvo 54 kamuoliai, 23 – puolime.

23 taškus laimėjusiems pelnė Deividas Zoruba, Artūras Pūkys – 18 (15 atk. kam.), Martynas Jurėnas ir Vytautas Badaras (12 atk. kam.) – po 9.

„VKM-666“ 27 taškus pridėjo Augustinas Tvarijonas, 18 – Airidas Neifaltas.

„Vilniaus miesto savivaldybės“ atstovas Rolandas Krikščiukas nepamiršo padėkoti savo ekipai.

„Noriu padėkoti vyrams už pasiaukojimą ir išplėštą pergalę, bet, kaip sakoma, geriau negražiai laimėti, negu gražiai  pralaimėti. Kadangi dominavome po krepšiais, tai, manau, ir lėmė mūsų pergalę, nes pataikymo procentas yra blogiausias šį sezoną“, – teigė jis.