Dantis parodžiusi „Dailės akademija“ lyderių nepalaužė

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B pirmenybėse susitiko skirtingose turnyrinės lentelės pusėse esančios komandos.

Rezultatas stebinantis nebuvo: lygos lyderė „Vilniaus KM-99“ (7/0) namuose 103:97 (34:28, 23:28, 18:22, 28:19) nugalėjo „Dailės akademiją“ (0/7).

Vis tik nereikia galvoti, kad „Dailės akademija“ lengvai pasidavė – toli gražu. Ji buvo ne kartą persvėrusi rezultatą ir dar trečiojo kėlinio pradžioje pirmavo 76:70. „Vilniaus KM-99“ beliko reaguoti ir surengti spurtą (82:78), bet likus minutei intriga buvo kaip reikiant gyva – 94:94.

Vis dėlto šeimininkai nebeleido pelnyti svečiams taškų ir atitrūko 101:94, tad paskutinis Valdo Redeckio šūvis nieko nebekeitė.

Mantas Čebatorius vedė į priekį „Vilniaus KM-99“ ir pelnė 37 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir išprovokavo 10 pražangų.

Po 16 taškų pridėjo Tomas Butrimas ir Donatas Stonikas (9 atk. kam.), po 10 – Gelmis Ramaneckas ir Martynas Palšis.

„Dailės akademijai“ 22 taškus surinko Vytas Rakauskas, 18 – Algirdas Markauskas (10 atk. kam.), 17 – Paulius Vroblevičius, 12 – V.Redeckis (12 rez. perd.).