D.Aukštuolio benefisas pratęsime leido „Patriotams-VTDK“ išlyginti serijos rezultatą

„Patriotų-VTDK“ komanda nėra ta, kuri palūžtų po pirmo kluptelėjimo. Ji GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionato ketvirtfinalio rungtynėse namie 77:69 (13:15, 10:11, 16:20, 23:16, 15:7) revanšavosi „Sadolin“ ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1:1.

Koks mūšis čia vyko! „Sadolin“ komanda buvo priekyje iki pat ketvirto kėlinio vidurio, bet Andrius Filipovas su Tomu Jasiuliu išlygino rezultatą – 51:51. T.Jasiulis jį persvėrė, o Deivido Aukštuolio tritaškių pagalba skirtumas augo – 62:57. Vis tik „Sadolin“ turėjo savo vedlį – žibėjęs Rokas Kasparavičius ištempė pratęsimą – 62:62.

D.Aukštuolis toliau nerealiai atakavo iš toli – pataikė dar tris tritaškius per pratęsimą ir atvedė „Patriotus-VTDK“ į pergalę ant savo pečių. Iš 15 pratęsimo taškų jis pelnė 11.

„Patriotams-VTDK“ po 19 taškų pridėjo T.Jasiulis ir D.Aukštuolis, 7 – A.Filipovas, 6 – Otas Majeras.

„Sadolin“ 13 taškų pelnė Gediminas Idzelis, 12 – Rokas Kasparavičius, 11 – Šarūnas Jurgutis, 10 – Valdemaras Lodziato.

„Patriotų-VTDK“ vedlys Deividas Aukštuolis pasidžiaugė, kad pavyko pratęsti seriją.

„Serija tęsiasi. Tai yra smagu. Tokios rungtynės nesugadintų ir B lygos finalo. Tačiau šiandien tai jau nieko nebereiškia. Bus naujos rungtynės su nauja istorija. Favoritas išlieka tas pats – „Sadolin“. Bandysime kovoti ir atiduoti visas likusias jėgas“, – žadėjo jis.