„Dussmann“ metus pradėjo nutraukdama pralaimėjimų seriją

„Dussmann“ metus pradėjo nutraukdama pralaimėjimų seriją 6069

„Dussmann“ (4/7) ekipai puikiai prasidėjo Naujieji metai, kuriuose pavyko nutraukti šešių pralaimėjimų seriją GEALAN-Sostinės krepšinio B lygoje (SKL).

Namuose ši komanda 80:70 (21:17, 17:20, 21:26, 21:7) palaužė „Visi kartu“ (4/3) klubą.

Rungtynės buvo labai įtemptos: tris kėlinius nė viena ekipa nebuvo įgavusi dviženklės persvaros, o pirmaujantis klubas keitėsi ne sykį.  Vis tik ketvirtame kėlinyje „Dussmann“ vyrai nusprendė uždaryti rungtynes ir visiškai suvaržė „Visi kartu“ puolimą.

Puikiai sužaistas paskutinis ketvirtis šeimininkams atnešė pergalę.

„Visi kartu“ koją kišo ir klaidos, kurių buvo padaryta 27.

„Dussmann“ komandai po 11 taškų pridėjo Lukas Poniškaitis ir Tomas Zaleckas, po 10 – Mindaugas Šeduikis, Ignas Vaičys ir Marius Taparauskas.

„Visi kartu“ 19 taškų surinko Ladas Bitė, 14 – Rapolas Raižys, 11 – Martynas Sabaliauskas.

„Dussmann“ treneris Mindaugas Lapėnas po mačo tradiciškai turėjo, ką pasakyti.

„Sezono pradžia nesusiklostė taip, kaip buvo tikėtasi ir planuota, todėl su lyg paskutiniais benueinančių metų laikrodžio dužiais užbraukėm brūkšnį ir lyg pradedam viską iš naujo. Sugrįžom šiek tiek pasikeitę, mano manymu, išplėtę savo galimybes ir pilni noro reabilituotis.

Kadangi didžioji dalis pokyčių – kuriančių žaidėjų rankose, prireiks šiek tiek laiko, kol vyrukai adaptuosis mūsų judėjime aikštelėje, perpras visus taktinius variantus.

Pirmos rungtynės Naujais metais, maniau, bus daugiau žvalgybinės, tačiau nauji veidai mane nustebino užsidegimu ir noru įrodyti savo vertę. Aš senai pamenu tokias mūsų rungtynes, kad mes atakuotume krepšį beveik 30 kartų daugiau nei varžovas. Aišku, stigo savitarpio supratimo, metimų iš derinių, atkovotų kamuolių, bet visumoje vakar dieną viskas priklausė nuo mūsų.

Turime kur pasitempti pataikymo procente, kai kurių žaidėjų sportinės formos susigrąžinime ir tikimės pakilti. Anksčiau ar vėliau“, – sakė jis.