Kai koją kiša per didelis pasitikėjimas savimi

Kai koją kiša per didelis pasitikėjimas savimi 6178

Pagaliau GEALAN-Sostinės krepšinio (SKL) lygos C čempionate į kovas grįžo „LKA-karys.lt“ (1/0), kuris iš klumpių išvertė „Oaks-Tirolą“ (0/3) – 82:76 (22:14, 26:17, 19:25, 15:20).

„LKA-karys.lt savo sąlygas primetė nuo pirmųjų minučių bei vienu metu turėjo 20 taškų pranašumą. „Oaks-Tirolai“ tikrai buvo sunku, nes varžovai buvo išalkę krepšinio bei pergalių, kuria vėl pradžiugino savo sirgalius.

Kariškiams 18 taškų pelnė Raimundas Ambrulaitis (15 atk. kam.), 14 – Aurimas Pocius, 12 – Giedrius Kulbis (7 rez. perd.), 11 – Ignas Jackūnas.

„Oaks-Tirolai“ 27 taškus pridėjo Artūras Karapetian, 14 – Kęstutis Bagdanavičius (10 atk. kam.), 9 – Eligijus Ročys (10 atk. kam.).

Per didelis pasitikėjimas savimi?

Na, ir dar du mačai prabėgo B grupėje. Čia „Dussmann“ (2/0) papildė kraitį dar viena pergale ir svečiuose 80:70 (16:18, 18:17, 22:13, 24:22) įveikė „Nemenčinę“ (1/2).

„Nemenčinė“ mačą pradėjo tikrai pagirtinai ir pabandė išsiveržti į priekį. Vis tik ten išsilaikyti ilgai nepavyko. „Dussmann“ apylygiai su oponentais žengė iki ketvirto kėlinio, o jame jau visiškai pabėgo.

Labiausiai „Nemenčinei“ koją kišo net 23 klaidos.

Nugalėtojams 18 taškų pridėjo Edvinas Slapšys, 16 – Jonas Mikelkevičius (10 atk. kam.), 15 – Andrius Predkelis, 11 – Ignas Vaičys, 9 – Karolis Bakanauskas.

„Nemenčinei“ 23 taškus pelnė Ernestas Kazjanin, po 15 – Julius Plytnykas (11 atk. kam.) ir Povilas Kirdeika, 7 – Daniel Ceiko.

„Dussmann“ vadovaujantis Mindaugas Lapėnas pripažino, jog prieš „Nemenčinę“ žaisti niekuomet nėra lengva.

„Rungtynės Nemenčinėje niekada nebūna lengvos ir vietinė kompanija tikrai yra nusipelniusi pagarbos. Ne išimtis buvo ir vakarykštė akistata, kur priešininką perlaužėm tik trečiajame ketvirtyje. Manau, kad šiai dienai mes turime mažą psichologinę problemą – pernelyg pasitikim savo meistriškumu ir nenusiteikiam rimtai kovai nuo pirmų susitikimo minučių. Iš šio momento gaunasi eilė techninio broko bei netaiklių metimų.

Rizikinga varžovo aikštės gynyba leido mums išmesti 30 paruoštų tritaškių metimų, iš kurių pataikėm vos 5. Metė tie žmonės, kurie turėjo mesti, tačiau pataikymo procentas, spėju, yra netinkamos psichologijos dalis. Tų rungtynių nėra taip daug, todėl norėtųsi iš didesnės žaidėjų dalies didesnio užsikūrimo ir noro kažką įrodyti. Aišku, sunku, vėlai susiformavom sudėtį, įsižaidėm ir sėdim truputį ne savo rogėse“, – sakė jis.

Justinas Plytnykas iš „Nemenčinės“ rado ir kuo pasidžiaugti, ir dėl ko papriekaištauti.

„Buvo labai geros rungtynės, priešininkas buvo tikrai rimtas, bet jau taip gaunasi, kad mes prieš rimtus varžovus sunkiai susirenkame. Rungtynes pradėjome lėtai, bet užtikrintai, mūsų aikštės gynybos gniaužtuose jie tiesiog skęsdavo, bet klaidos puolime neleido atitrūkti.

Trečiame kėlinyje ėmėme skubėti, žaisti po vieną ir per dvi paskutines minutes leidome susikrauti pranašumą. Ketvirtame kėlinyje žaidėme taškas į tašką, bet „Dussmann“ užteko persvaros

Laukta pergalė

Tuo tarpu „Vilniaus savivaldybei“ (1/2) pavyko iškovoti pirmą pergalę šiame etape ir svečiuose 84:79 (19:20, 25:12, 17:31, 23:16) įveikti „VKM-666“ (1/2).

„Vilniaus miesto savivaldybė“ varžovams įspėjamąjį šūvį paleido dar pirmoje mačo dalyje, kuomet atitrūko 12 taškų skirtumu. Bet visi Sostinės B lygoje jau žino – ką ką, bet kovą surengti „VKM-666“ tikrai moka.

Tai vaikinai ir padarė bei įnešė intrigos, kai rezultatą persvėrė – 63:56. Svečiams tapo nelengva ir kovoti teko iki paskutinių sekundžių, nes Lukas Miliauskas likus 21 sekundei paleido tritaškį – 79:80. Vis tik per likusį laiką savivaldybės atstovai dukart stojo mesti baudų ir su iššūkiu susitvarkė.

Tam pakako ir šešių žaidėjų. 31 tašką pelnė Vytautas Zapalskis, 15 – Justinas Ruminas (9 atk. kam.), 13 – Andrius Čeplinskas, 12 – Gintas Petrikas.

„VKM-666“ vedliu vėl buvo Rokas Rudžinskas (36 tšk., 7 atk. kam.), 19 taškų pridėjo Petras Poguda, 11 – Povilas Poguda (9 atk. kam.).