NBA žvaigždės ar paprasti krepšininkai – dvejonės „Oaks-Tiroloje“

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B pirmenybėse įtampa po truputį kyla, nes komandos kaunasi dėl gyvybiškai svarbių antro etapo pergalių.

Štai A grupėje „Sadolin“ (2/0) svečiuose 71:64 (18:17, 18:23, 17:15, 11:16) iškovojo pergalę ir paliko „Oaks-Tirolą“ (0/2) be laimėjimų.

„Oaks-Tirola“ varžovams tikrai nedavė lengvo gyvenimo ir net neturėjo tokių planų. Tiesa, „Sadolin“ nors ir neženkliai, bet nuo antrojo ketvirčio vis pirmavo.

Prieš keliamą kėlinį tas pranašumas siekė tik 4 taškus (40:36), o dar likus pusantros minutės rezultatas buvo lygus – 53:53. Svarbų metimą tada paleido Žygimantas Sideravičius, o „Oaks-Tirola“ klydo ir daugiau šansų nesusikūrė.

„Sadolin“ 20 taškų pridėjo Žilvinas Rubliauskas (8 rez. perd., 8 išpr. praž.), 16 – Dangiras Čėsinas, 14 – Ž.Sideravičius, 10 – Valdemaras Lodziato (11 atk. kam.).

„Oaks-Tirolai“ po 14 taškų pridėjo Artūras Karapetian (10 atk. kam.) ir Mindaugas Gružys, 10 – Darius Kiminius, 9 – Viktoras Azarkovas.

„Oaks-Tirolos“ vadovas Vaidas Indriliūnas įžvelgė dalykų, kurie jį neramina.

„Komanda žaidė visai neblogai, o iki pilnos laimės pritrūko tik pergalės. Tiksliau – pataikytų baudų metimų ir kelių protingesnių sprendimų puolime. Buvo keletas akimirkų, kai galėjome pakreipti įvykių tėkmę sau naudinga linkme, tačiau pernelyg didelis noras kuo greičiau pelnyti taškus ir lygioje vietoje pamesti kamuoliai neleido to padaryti.

Neramina tik tai, jog vis dar nėra stabilumo ir niekada nežinai, kaip vyrai bus nusiteikę – tapti NBA žvaigždėmis ar vis tik žaisti normalų krepšinį. Pirmu atveju, sezono pabaigos scenarijus atrodo liūdnokas, nes be gynybos gali laimėti tik rungtyniaujant prieš fiziškai silpnesnį varžovą. Antru atveju, aš vis dar manau, jog turime unikalią galimybę pasiekti finalo ketvertą ir iškovoti A.Makulavičiaus mažąją taurę.

Viskas vyrų rankose, o tiksliau – galvose. Tad belieka tikėtis, kad toks požiūris į žaidimą, gynybą ir kovingumą kaip vakar liks ir likusioje sezono dalyje. Tuomet tikrai viskas bus gerai“, – vylėsi V.Indriliūnas.