Nemenčinėje – šventė: iškovota pirma sezono pergalė

Nemenčinėje – šventė: iškovota pirma sezono pergalė 6072

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B pirmenybėse – tikra šventė. O ypač „Nemenčinėje“, kuri pagaliau sugebėjo iškovoti pirmąją sezono pergalę (1/10) ir namie 75:71 (16:17, 16:17, 24:14, 19:23) įveikė „Dailės akademiją“ (0/10).

Pastaroji, kaip jau matote, savo dienos ir pirmosios pergalės turės palaukti. Linkime, kad ta diena ateitų kuo greičiau!

Rungtynės gal ir nebuvo kupinos kokybiškiausio krepšinio, bet jau emocijų tai tikrai netrūko. Iki pat rungtynių pabaigos nebuvo aišku, kas laimės, nes buvo net sunku sekti, kaip keitėsi pirmaujanti ekipa.

Dar likus minutei rezultatas buvo lygus (70:70), bet Ernestas Kazjaninas šovė tritaškį, o Vytas Račkauskas atsakė kukliai – vienu baudos metimu. E.Kazjaninas pataikė dar vieną metimą ir galiausiai pergalę šventė „Nemenčinė“.

Šeimininkams labai padėjo gera kova dėl kamuolių (51 prieš 31).

Triumfo skonį pagaliau pajutusioje komandoje 25 taškais ir 12 atkovotų kamuolių pasižymėjo tas pats E.Kazjaninas, 12 taškų pridėjo ir 14 kamuolių sugriebė Ernestas Naruševičius 16 taškų surinko Rimvydas Stankevičius.

Vėl nuskriaustai „Dailės akademijai“ 22 taškus surinko Paulius Vroblevičius (6/14 trit.), po 11 – Valdas Redeckis ir Paulius Kisielis.

„Dailės akademijos“ treneris Arūnas Grigas po mačo neslėpė, jog pralaimėjimas buvo skaudus.

„Komandos buvo panašaus pajėgumo, vėl neblogai sužaidėme 39 minutes, deja, vėl košmariška paskutinė minutė viską nulėmė. Turbūt žaidėjai yra praradę pasitikėjimą savo jėgomis ir lemiamu metu nebesusitvarko su nervais.

Reikia psichologo“, – konstatavo A.Grigas.

Lyderių ryžtas

B lygos lyderė „Sadolin“ (9/1) dar labiau įsitvirtino šioje pozicijoje bei svečiuose 78:62 (13:21, 22:13, 19:22, 24:6) palaužė „Vilniaus miesto savivaldybę“ (5/6).

„Vilniaus miesto savivaldybė“ buvo priekyje didžiąją mačo dalį ir iniciatyvą svečiai pačiupo lemiamame kėlinyje. 11:0 atkarpa leido pirmauti jau 73:60 ir tokį pranašumą beliko išsaugoti iki pabaigos. Štai kur tikrų lyderių dvasia ir ryžtas!

„Sadolin“ 21 tašką surinko Šarūnas Jurgutis, 16 – Valdemaras Lodziato (8 atk. kam.), 14 – Žygimantas Sideravičius.

„Vilniaus miesto savivaldybei“ 14 taškų surinko Gintas Petrikas, po 12 – Karolis Bliudžius ir Tomas Petravičius.

Vilniaus miesto savivaldybės“ treneris Rolandas Krikščiukas akcentavo mačo pabaigą.

„Visus su Naujaisiais Metais, bet kaip parodo paskutinės mūsų kelios rungtynės, mes niekaip neatsikratome ketvirto kėlinio sindromo (kai per kėlinį beviltiškai pralaimime), taip ir šios rungtynės, kai pirmaujame ir per paskutines 13 min. pralaimime 34:8.

Nežinau, gal vyrams trūksta ištvermės ar jėgų, todėl tikiuosi, kad jie šiais metais parodys, kad moka žaisti ne tik tris kėlinius, bet ir ketvirtą“, – kalbėjo jis.