Nukraujavusi "Magnum veterinarija" antrą kartą šiame sezone palaužė "Gestą"

Nukraujavusi "Magnum veterinarija" antrą kartą šiame sezone palaužė "Gestą" 5433

Antradienio vakarą vienintelėse GEALAN-Sostinės B lygos vykusiose rungtynėse pergalę šventė ir laikinai į trečiąją B grupės vietą pakilo "Magnum veterinarijos" ekipa.

Amerikietiški kalneliai

Mindaugo Lapėno treniruojama "Magnum veterinarijos" (6-4) ekipa antrą kartą šiame sezone  75:70 palaužė "Gesto IDW" (2-8) komandą, kuri vakar dienos susitikime rungtyniavo be susirgusio vyriausiojo savo trenerio Algimanto Šato.

Pirmosios 15 rungtynių minučių turėjo itin patikti "Magnum veterinarijos" ekipos treneriui. Ekipa rungtyniavo užtikrintai ir patikimai, tad nieko nuostabaus, kad svečių ekipos pranašumas vienu metu siekė net 14 taškų. Tačiau lengva pradžia lengvo gyvenimo per likusią mačo dalį svečiams negarantavo.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai perrikiavo savo gretas ir sugebėjo ne tik perimti iniciatyvą į savo rankas, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Vis tik galutinai palaužti svečių "Gesto-IDW" komandai nepavyko. Ketvirtojo kėlinio pabaigoje kur kas šaltakraujiškiau sužaidę svečiai sugebėjo atlaikyti aikštelės šeimininkų spaudimą ir šventė trečiąją pergalė iš eilės.

Nugalėtojų komandos treneris Mindaugas Lapėnas po pergalės negailėjo pagyrų žaidėjams: "Kalbant vaizdingai, vakar mums buvo svarbu, tiesiog, išgyventi. Ankstyvas rungtynių laikas ir traumų epidemija padiktavo savo sąlygas. Pirmoj rungtynių dalyje turėjau vos penkis žaidėjus – keturis gynėjus bei vieną trečią numerį."

"Tokioj situacijoj dar nesam buvę tad teko improvizuoti ir negaliu pasakyti, kad mes pasimetėm. Atvirkščiai, rungtynių pradžioj puolime atrodėme tikra užtikrintai. Žaidėjai atskleidė individualias puolimo savybes aukšta kokybe ir vienu momentu turėjome tikrai solidžią dviženklę persvarą. Aišku, aukojom gynybą kažkiek saugojomės ir į tai man sunku buvo žiūrėti pro pirštus."

"Varžovai pirmoje mačo dalyje atrodė tikrai apsimetęs, tačiau į trečią kėlinuką išėjo su dviguba energija, o mes mes bandėm judėti tuo pačiu bėgiu. Antrai susitikimo daliai jau turėjau septynis kareivius ir galėjome intensyvinti gynybą, tačiau kaip matome iš kėlinuko skaičių išėjo viskas atvirkščiai. Aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą dėka agresyvios gynybos, vienas kita perimtas kamuolys, pamestas metimas puolime ir traukinys išvažiuoja. Taip jau tame krepšiny būna. Momentu pametėm galvas, nepaėjo korta su gerų progų realizacija ir "Gestas" rezultatą išlygino. Paskutinės dešimt minučių abi komandos prabangavo, tačiau didesnį charakterį parodėme mes ir iškovojom svarbų tašką."

"Galiu tik pagirti susirinkusius vyrus, kuriem niekas nesvarbu, pirmoj vietoj stato komandą, gina jos garbę, nesvarbu kur, kada, su kuo, nevalgę, po darbo be apšilimo ir t.t. Turbūt, ne vienas krepšinio smalsuolis supranta ką aš čia turiu omeny. Ši pergalė yra užsibrėžto tikslo dalis ir išlaiko mus konkurencingais dėl antros vietos grupėje. Tuo belieka ir pasidžiaugti."

Ta pati situacija

Po rungtynių aikštelės šeimininkų ekipos žaidėjas Justinas Navlickas neslepė apmaudo: "Keistas sutapimas, kad jau keliose rungtynėse iš eilės klostosi ta pati situacija - pradžioje blogai pradedame, bet antrajame kėlinuke jau atsigauname, trečiajame jau pirmaujame arba išlyginame rezultatą, o pačioje ketvirto kėlinuko pabaigoje jau paleidžiame pergalę iš rankų."

"Sunku pasakyti, ko mums trūksta - šaltakraujiskumo ar Fortūnos. Toks jau tas krepšinis. Reikia žaisti nuo pradžių iki galo, o ne taip banguotai kaip amerikietiški kalneliai. Tokios pamokos mums pravers ateityje. Patampėme nervus varžovams, kadangi žaidėm be sirguliuojančio trenerio A.Šato (tiesa jį pavadavo jaunas treneris Skakun), bet negausim už kovingumą medalių."

Nugalėtojams Dominykas Gružinskas pelnė 24 taškus. Andrius Predkelis pridėjo 11 taškų.

Aikštelės šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Arvydas Bareikis ir Gediminas Žukas, pelnę atitinkamai 23 ir 19 taškų.


‹ atgal
SKL © 2017

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti