„Oaks-Tirola“ paliko SK „Nemenčinę“ B lygos dugne

„Oaks-Tirola“ paliko SK „Nemenčinę“ B lygos dugne 6656

Savaitė GEALAN-Sostinės krepšinio B lygoje baigėsi triuškinančiu rezultatu. Svarbiose rungtynėse turnyrinės lentelės situacijoje namuose žaidęs „Oaks-Tirolos“ (5-10) klubas problemų neturėjo, ir antrą kartą šiame sezone užtikrintai įveikė SK „Nemenčinę“ (3-12), šį kartą net 40  taškų skirtumu – 103:63.

Pergalė Vaido Indrilūno vadovaujamai ekipai buvo svarbi, tarsi oras: „Gesto“(4-10) trijų pergalių serija pradėjo kelti rimtą grėsmę, o Jano Jurgo netekimas (persikėlė į „Gealan“ ekipą C lygoje) pridėjo papildomo nerimo dėl vietos atkrintamosiose.

Vis dėlto užtikrintas taškas leidžia kiek lengviau atsikvėpti, o septintą poziciją „Ąžuolai“ bandys užsitikrinti tiesioginėje akistatoje su tais pačiais „Gesto“ krepšininkais.

Tuo tarpu „Nemenčinės“ padėtis tapo kritinė – ilgamečiai B lygos dalyviai atkrintamosiose tikriausiai nedebiutuos, nes ten patekti šansai liko tik teoriniai.

Susitikime ketvirtadienio vakarą intrigos nebuvo nuo pat pradžių, iki pat pabaigos. Toli gražu ne pajėgiausios sudėties, ir vos septyniese atvykę „Nemenčinės“ atstovai neturėjo ką pastatyti prieš taip pat negausiai - vos šešiese - besikovusius šeimininkus.

Nors SK „Nemenčinė“ pirmoji „atsidarė“ po tikslios Justino Plytnyko atakos, per kitas beveik septynias minutes svečiai nepasižymėjo, „Oaks“ atsakė 17 taškų ir likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes jau pirmavo daugiau nei solidžiai – 17:3.

Po pirmų dešimties minučių šeimininkai pirmavo 17:7, antro kėlinio pradžioje – 22:7. Nors svečiai kiek atsigavo puolime, bei priartėjo iki 14:26, ties keturiolikos taškų atžyma SK „Nemenčinė“ užstrigo kone iki pat ilgosios pertraukos, o spurtas 9:0 prieš pat ilgąją pertrauką leido „Ąžuolams“ jaustis ramiai – 35:14.

Antroji mačo dalis tapo formalumu bei šeimininkų taškų triumfo. Užtruko keturias minutes, kol „Oaks“ įgijo 30 taškų persvarą (51:20, 24 min.) ir nuo to laiko tik sistemingai didino pranašumą bei be didelio persistengimo nužingsniavo iki penktosios pergalės sezone.

„Oaks“ šiame mače dominavo pagal visas be išimties statistikos kategorijas, o nors kiek pasipriešinti šį vakarą SK „Nemenčinei“ neleido tragiškas pataikymas iš toli – svečiams pavyko realizuoti vos 4 tolimus metimus iš 32 (12,5%).

Ekipos vadovas Vaidas Indriliūnas po dvikovos sakė: „Kažkaip įdomiai mes su Nemenčine bendraujame šį sezoną – pirmajame rate mes nuvažiavome penkiese iš kurių vienas buvo raišas, atsakomojoje dvikovoje – varžovai atsivežė antrą sudėtį.

Kalbant apie rungtynes – smagu, kad pagaliau laimėjome B lygoje, pastarąjį kartą tą padarėme dar praeitais metais. Smagu, kad daug žaidybinio laiko gavo ir treneriui savo sugebėjimu parodė visi komandos nariai. Kita vertus, prieš akis laukia kur kas rimtesni varžovai ir gerokai svarbesnės akistatos, o tokio žaidimo kaip vakar gali nepakakti teigiamam rezultatui.

Taip, kad džiaugiuosi rezultatu, bet ne žaidimu ir tikiuosi, kad po savaitės į rungtynes atvyks daugiau komandos narių, o kolektyvas pademonstruos tikrąjį savo potencialą.“

SK „Oaks“ gretose pasižymėjo naudingiausią ir rezultatyviausią sezono mačą sužaidęs Andrej Tichonov (30 tšk., 6/9 dvit., 6/9 trit., 37 naud.bal.), 21 tašką prie pergalės pridėjo Rokas Rudžinskas, po 17 – savo šanso sulaikęs Audrius Drabavičius (17 atk.kam.) bei Rokas Jankūnas (12 atk.kam.)

SK „Nemenčinei 18 surinko Rimvydas Stankevičius (14 atk.kam.), 13 - Justinas Plytnykas.