Patirtis nugalėjo jaunystę

Ketvirtadienio vakarą Plasta-Sostinės B lygoje buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose B grupės lyderis "LKA-karys.lt" susigrūmė su jaunaisiais "Š.Marčiulionio KA I-Electrolux" krepšininkais. Po įnirtingos kovos "marčiulioniukai" vis tik turėjo pripažinti labiau patyrusių varžovų pranašumą.

Kaip tikri kariai

"LKA-karys.lt" (9-1) komanda iškovojo penktąją pergalę iš eilės ir Naujuosius metus pasitiks finišuodama B grupės viršūnėje. Nors "Š.Marčiulionio KA I-Electrolux" (3-7) rungtynių pabaigoje užkūrė tikrą pirtį namuose žaidusiems karininkams, šie atsilaikė ir šventė  pergalę - 70:66.

Pirmuosius tris kėlinius rungtynių eigą kontroliavo LKA stratego Kęstučio Kairio kariauna, kurios gretose nesustabdomai rungtyniavo Rimvydas Sasnauskas. Prieš lemiamą ketvirtį aikštelės šeimininkai turėjo 14 taškų pranašumą ir atrodė, kad intrigos šiose rungtynėse neliko. Tačiau svečiai nebuvo linkę lengvai pasiduoti. Kėlinio viduryje ŠMKA trenerio Donato Sabaliausko ekipa spurtavo 10:0 ir likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes rezultatas tapo lygus - 61:61.

Vis tik rungtynių pabaigoje kiek tiksliau sužaidė "LKA-karys.lt" komandos žaidėjai. R.Sasnauskas likus žaisti 59 sekundes taikliu dvitaškiu metimu išvedė saviškius į priekį - 68:66. Per likusį laiką svečiai nesugebėjo rezultatyviai užbaigti savo atakų, o prie baudų metimo linijos stojęs K.Bakanauskas taikliais metimais įtvirtino komandos pergalę.

Trenerio K.Kairio komentaras po rungtynių: "Pirmą kartą rungtynės vyko didžiojoje salėje, tad buvo kiek neįprasta. Rungtynėse bandžiau eksperimentuoti sudėtimi. Po sėkmingos mačo pradžios rezultatas leido tai daryti, tad aikštėje leidau pažaisti jaunesniems komandoms nariams. Vis tik susitikimo pabaigoje teko į aikštelę grąžinti komandos "vilkus", kurie sėkmingai užbaigė pradėtą darbą. Galima pasidžiaugti, kad šventes pasitiksime iškeltomis galvomis, kaip tikri kariai."

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė R.Sasnauskas, pelnęs 24 taškus. 15 taškų pridėjo D.Dūdėnas.

Svečių ekipoje R.Bosakas pelnė 16 taškų, D.Lavrinovičiaus sąskaitoje - 14 taškų.