„Patriotai-VTDK“ žengė į B lygos ketvirtfinalį, „LKA-karys.lt“ revanšavosi „Dussmann“

„Patriotai-VTDK“ žengė į B lygos ketvirtfinalį, „LKA-karys.lt“ revanšavosi „Dussmann“ 6306

Kol vienos komandos dar kovėsi GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionate aštuntfinalyje, kitos jau pradėjo kitą etapą.

Štai „Patriotai-VTDK“ tapo paskutiniaisiais ketvirtfinalio dalyviais, nes palaužė „Gestą-IDW“ serijoje 2:1. Lemtinga pergalė buvo iškovota 88:67 (29:14, 23:18, 21:21, 15:14).

„Patriotai-VTDK“ jau antrojo kėlinio metu savo skirtumą pavertė triuškinančiu ir perkopė 20 taškų ribą. Tokį tempą palaikę šeimininkai galiausiai laimėjo užtikrintai. Padėjo ir 13 pataikytų tolimų metimų, ir geresnė kova po krepšiais.

„Patriotams-VTDK“ 18 taškų pridėjo Deividas Aukštuolis (7 rez. perd.), 16 – Arūnas Pranevičius (7 atk. kam.), po 11 – Tomas Jasiulis ir Ignotas Braziulis, 10 – Marius Gruodis.

„Gestui-IDW“ po 17 taškų surinko Mantvydas Vaičiulis (8 atk. kam.) ir Gediminas Žukas, 15 – Andrejus Zenevič.

Kitame etape „Patriotų-VTDK“ laukia „Sadolin“ barjeras.

Justinas Navlickas iš „Gesto-IDW“ buvo labai iškalbus.

„Sakyčiau, kad mums rungtynės jau pasibaigė pirmoje jų pusėje, kai varžovai tritaškiais subombardavo ir jau atitrūko. Skirtumas mums tapo per didelis, kad galėtume kažką pakeisti mūsų naudai, tad antroji rungtynių dalis buvo tik formalumas. Su tokiu pataikymu jie galėtų normaliai kovoti su „Žalgiriu“. Juokauju (Juokiasi).

Lenkiu kepurę prieš varžovus, ko gero jie būtų neįvertino, kad sugebėjome net iškovoti vieną pergalę. Bet po to „Patriotai“ padarė išvadas ir pateko į kitą etapą. Sėkmės jiems kitose kovose.

Apsibendrinus visą mūsų sezoną B lygoje, sakyčiau, kad jis buvo neblogas – įvykdėme minimalų planą – patekome į atkrintamąsias po dviejų nepavykusių sezonų. Aišku, norisi kilti aukščiau, bet yra kaip yra. Esame dėkingi SKL kolektyvui už tai, kad esame tarsi lygos šeimos nariai. Teisėjams ačiū už teisėjavimą, varžovams – už geras pamokas, kurios mums pravers ateityje, sirgaliams už palaikymą ir ištikimybę, žaidėjams, treneriui ir vadovui už tai, kad kartu su mumis perėjo per ugnį ir vandenį, negailėdami savęs ir paaukodami laiką, kurį galėjo skirti šeimai ir kt. Iki pasimatymo kitame sezone“, – kalbėjo jis.

Deividas Aukštuolis sakė, jog seriją laimėti padėjo gynyba.

„Džiaugiamės laimėję seriją prieš „Gestą-IDW". Šią seriją laimėjome dėka geros gynybos. Reikia išlaikyti šį gynybinį ritmą ir ketvirtfinalyje. Jeigu išliksime tokioje parengtyje, tai galime bandyti įkąsti ir mūsų poros favoritei „Sadolin“ komandai“, – mano jis

Išlygino 

Tuo tarpu „LKA-karys.lt“ išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą ir atsikeršijo „Dussmann“ ekipai – 72:69 (20:15, 16:17, 21:26, 15:11).

Žiūrovų akiai rungtynės turėjo būti labai patrauklios, nes permainų jose netruko. Jei „LKA-karys.lt“ atrodė geriau pirmoje mačo dalyje, vėliau „Dussmann“ rezultatą pervėrė ir ketvirtą kėlinį pradėjo pirmaudama 58:57. Tačiau kariškiai lyg pašėlę stvėrė varžovams už gerklės, likus 2 minutėms vėl turėjo nedidelę persvarą – 69:66. Ignas Vaičys deficitą dar buvo sumažinęs, tačiau likę „Dussmann“ metimai tikslūs nebuvo, o Marius Valkauskas įtvirtino pergalę.

„LKA-kariui.lt“ laimėti pakako vieno tolimo metimo iš 16.

Laimėjusiems 18 taškų pelnė Edvinas Ruzgas, 13 – Darius Dūdėnas, po 12 – Marius Valkauskas ir Raimundas Ambrulaitis (13 atk. kam, 9 išpr. praž.).

„Dussmann“ 13 taškų surinko Lukas Poniškaitis, po 9 – Tomas Šiškevičius ir Jonas Mikelkevičius, 8 – Tomas Zaleckas.

„Dussmann“ treneris Mindaugas Lapėnas tiki savo komanda ir tikisi pergalės trečiame serijos mače.

„Kadangi per dvi dienas sužaidėm iš karto dvi serijos yra labai daug ką papasakoti, bet pabandysiu neišsiplėsti ir visų kortų neatskleisti. Pirmas rungtynes laimėjom per dvidešimt taškų dėl kelių aspektų – kariškių nepasiruošimo rungtynėms bei pagrindinio atraminio žmogaus po krepšiu trūkumo. Mes patys buvom geroj energijoj ir sprendimuose bei pateikėm kai kam staigmeną. Bet mes žinojom, kad mes galim. O varžovai ne.

Antrose rungtynėse galima buvo tikėtis visai kitokio kariškių nusiteikimo. Pagrindine pralaimėjimo priežastim tapo prisijungęs „Ežerūno“ legenda, kuris tapo pagrindine puolimo ašimi. Kaip besistengėm keisti gynybas, susitvarkyti nepavyko. Kai kam iš mūsų tai buvo nauja praktika, kai kas gal ir nežaidęs prieš tokio meistriškumo žaidėjus ir gavosi taip, gal mačo nugalėtoją lėmė menkos detalės. Mes nepataikėme svarbių metimų, o priešininkui keli pavyko. 

Nenoriu aš čia per daug kartotis, bet šiemet, po naujų metų mes sukūrėme tokį universalų organizmą, kad esame mažų mažiausiai viena iš keturių stipriausių B lygos komandų. Ir tik nedėkinga prototipinė B lygos atkrintamųjų sistema antros grupės laimėtojai davė iš karto pirmos grupės numerį vienas.  Turėsim lemiamas trečias rungtynes. Aš stipriai tikiu šiais vyrais ir manau, kad kausimės lygiai ir lemtingame mače. Aišku „Karys“ ketvirtfinalyje - tai ne tas „Karys“, kuris buvo grupių etape. Tačiau kamuolys apvalus, kiekviena diena – nauja istorija, o įrašus joje galime padaryti tik mes patys, niekas kitas už  mus to nepadarys“, – sakė jis.

„LKA-kario.lt“ treneris Kęstutis Kairys sakė, jog mačas buvo vertas ir finalinio ketverto.

„Pirmas rungtynes „gavome“ kaip švedai prie Poltavos, nes esame išretinti dėl traumų ir kt. renginių, tačiau vakar susirinkome beveik visi, tad trimis taškais išplėšėme pergalę! Rungtynės buvo lygios, gal būt vertos ir finalinio renginio, tačiau mes labiau dominavome „priešininko“ teritorijoje. Liko trečios lemiamos rungtynės mūsų namuose: būti arba nebūti!

Visiems linkiu sėkmės ir geros kovos dėl pirmos vietos!“, – kalbėjo jis.


‹ atgal
SKL © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti