Pratęsimas, išsakytos bėdos ir ryškėjantys kontūrai – B lygoje

Pratęsimas, išsakytos bėdos ir ryškėjantys kontūrai – B lygoje 6091

GEALAN-Sostinės krepšinio lygoje (SKL), B pirmenybėse, „Vilniaus KM-99“ toliau saugo antrąją poziciją turnyrinėje lentelėje ir svečiuose po pratęsimo 110:102 (17:25, 22:27, 28:16, 27:26, 16:8) įveikė „Gestas-IDW“ (3/7).

Antrame ketvirtyje „Gestas-IDW“ įgavo jau 16 taškų pranašumą, bet vėliau staigiai žaidimo kreivė krito žemyn. Nuo rezultato 52:36 viskas greitai pasikeitė „Vilniaus KM-99“ išsiveržė į priekį – 62:56. Puiki atkarpa svečiams leido visiškai pakeisti rungtynių eigą.

Nors „Gestas-IDW“ likus 33 sekundėms ir pirmavo 94:89, Tomas Butrimas pelnė taškus su pražanga, o Tautvydas Rėkašius išlygino rezultatą.

Pratęsimo metu „Vilniaus KM-99“ visiškai perėmė iniciatyvą ir iškovojo pergalę.

Laimėjusiems galingą dvigubą dublį surinko Tomas Butrimas (32 tšk., 23 atk. kam.), arti jo buvo Dominykas Bučas (29 tšk., 9 atk. kam., 6 rez. perd.), 19 – Tautvydas Rėkašius.

„Gesto-IDW“ vedliu tradiciškai buvo Gediminas Žukas (3/12 trit., 35 tšk., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), 17 – Andrejus Zenevičius (14 atk. kam.), 14 – Mantvydas Vaičiulis (7 atk. kam.).  

RUNGTYNIŲ AKIMIRKOS

Po pergalės – išsakytos komados bėdos

„Visi kartu“ (6/4) neatsilaikė namuose 76:92 (19:32, 20:19, 20:20, 17:21) prieš „Vilniaus ugniagesį“ (8/3).

„Vilniaus ugniagesys“ pirmavo viso susitikimo metu ir greitai atitrūko dviženkliu skirtumu. Jį ramiai pavyko išsaugoti iki mačo pabaigos ir laimėti.

Nugalėtojams 28 taškus pelnė Dovydas Sakalnikas, 24 – Tomas Markevičius (8 atk. kam.), 12 – Giedrius Ruočkus, 11 – Žygimantas Kulda (9 atk. kam.).

„Visi kartu“ ekipai po 24 taškus surinko Rapolas Raižys (10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Robertas Jonaitis, 16 – Gustas Giedraitis.

„Vilniaus ugniagesiui“ atstovaujantis Genadijus Kuliominas įžvelgė kelias komandos problemas.

„Rungtynes pradėjome tiksliai žinodami, per kurias vietas atakuoti. Žinojome, kad jaunimas neturi aukštaūgių ir yra fiziškai silpnesni – tą mėginome išnaudoti. Per pirmą kėlinį tai pavyko neblogai, bet paskui kažkokiu ėmėme žaisti, kaip kas nori, ir rezultatas tapo kitoks. Varžovai ėmė dažniau gintis aikšte, tai išmušė iš vėžių, bet kai pradėdavome gerai pasuotis ir judėti, iškart lengviau tapo užpulti.

Kai kur pas mus nepakankamai juda kamuolys, darome skubotų metimų, kur dar galime perduoti kamuolį. Per palyginus su pirmomis rungtynėmis, kamuolys juda daug geriau. Tik gynyboje ne viskas taip gerai, kol kas sunkiai suprantame, kas yra komandinė gynyba, kur reikia eiti į pagalbą. Ginasi visi taip, kaip buvo įpratę sporto mokyklose, aišku, yra ir tokių kaip Markevičius, kurie su patirtimi ir žino, kada eiti į pagalbą – dirba už du.

Gynyboje problema su komunikavimu: kai ateina užtvara, beveik niekas nešneka, kai keičiamės, irgi būna lieka dviese – sporto mokyklų problema, nes to neišmokė. Bet turime Adą Proprovą, kuris aikštėje šneka už visus penkis.

Prieš rungtynes buvo nerimo, nes abu mūsų įžaidėjai yra traumuoti, bet tie, kurie užimti jų vietas, neblogai tai darė“, – kalbėjo jis.

Šiame etape B pirmenybėse dar liko nemažai mačų, bet kai kurios ekipos jau yra užtikrintos dėl savo pozicijų.

„Sadolin“, „LKA-karys.lt“, „Vilniaus KM-99“ ir „Vilniaus ugniagesys“ nebepraras vietos pirmajame septynete, o „Nemenčinė“ ir „Dailės akademija“ nepakils iš antrojo septyneto.


‹ atgal
SKL © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

 35+ čempionatas

Baltman taurė

Bankų taurė

Spring 15

Įmonių lyga

uždaryti