„Sadolin“ žengė pirmą žingsnį pusfinalio link, „Patriotų-VTDK“ stovykloje – skaudi žinia 6313

„Sadolin“ komanda be didesnių siurprizų pradėjo GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) ketvirtfinalį bei namie 78:68 (23:18, 22:22, 10:8, 23:20) nugalėjo „Patriotus-VTDK“.

„Sadolin“ mažyčiais žingsneliais judėjo pergalės link, nes pirmoje mačo dalyje turėjo nedidelį pranašumą ir jį padidino tik po pertraukos. Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „Patriotai-VTDK“ atsiliko 51:55, tačiau šeimininkai ėmė užmėtyti varžovus, puikiai atrodė Dangiras Čėsinas ir skirtumas tapo toks, kokio „Sadolin“ ir siekė – 76:58.

Mariaus Gruodžio ir Aurimo Davidonio inicijuotas spurtas leido tik pašvelninti rezultatą.

„Sadolin“ 20 taškų pelnė D.Čėsinas, 18 – Šarūnas Jurgutis, 12 – Gediminas Kieras, po 9 – Žilvinas Rubliauskas ir Gediminas Idzelis (9 atk. kam.).

„Patriotams-VTDK“ 15 taškų surinko Otas Majeras, 13 – Deividas Aukštuolis, 11 – Tomas Jasiulis, 8 – M.Gruodis.

Deividas Aukštuolis išskyrė didesnę problemą nei pralaimėjimas.

„Vakar dienos rungtynėse mūsų komandos pralaimėjimas nuėjo į antrą planą, kadangi iki sezono pabaigos netekome vieno iš kertinių žaidėjų Ernesto Abmorševo, kuriam, ko gero, įplyšo kelio raiščiai trečiojo kėlinio viduryje. Komanda sukrėsta, nes visi žino kokio tai rimtumo trauma. Visos komandos vardu linkiu jam kuo greičiau pasveikti!

Na, o kas liečia rungtynes, tai pritrūkome šviežumo, kadangi daugumai komandos žaidėjų tai buvo 3–4 rungtynės šią savaitę. Tas tikrai jautėsi, nes nespėjome gynyboje nei vienoje vietoje. Tikimės, kad pailsėsime, pasitreniruosime ir dar gražinsim seriją į „Sadolin“ areną. Tai dar ne pabaiga“, – sakė jis.