Svarbiose rungtynėse – proga pasirodyti jaunimui

GEALAN-Sostinės krepšinio lygos (SKL) B čempionate skaudų pralaimėjimą patyrė „Gestas-IDW“ (2/3), kuris svečiuose 60:73 (16:17, 24:20, 9:22, 11:14) nusileido „Dailės akademijai“ (3/2).

„Gestas-IDW“ gerai laikėsi du kėlinius ir net pirmavo, bet viskas po pertraukos pasikeitė.  Tada spurtą pradėjo Edgaro Kordiukovo vedama „Dailės akademija“, atitrūkusi 56:45. Dviženklį pranašumą įgavę šeimininkai paskutiniame kėlinyje tik įtvirtino pergalę.

Geriausiai nugalėtojų gretose atrodė Paulius Kisielis (22 tšk., 5 atk. kam., 8 rez. perd., 5 per. kam.), 20 taškų surinko E.Kordiukovas (12 atk. kam.), 17 – Algirdas Markauskas.

„Gestui-IDW“ 18 taškų pridėjo Mantvydas Vaičiulis, 16 – Arvydas Bareikis, 14 – Justinas Navlickas (14 atk. kam.), 10 – Lukas Pečiulis.

Justinas Navlickas po rungtynių kalbėjo apie jų svarbą.

„Varžovai, žinodami mačo svarbą, surinko pilną sudėtį, o mes atvirkščiai – turėjome pusę žaidėjų, nes kai kurie traumuoti, turėjo reikalų, tad vertėmės tais, kurie atėjo. Dėkoju jiems.

Turėdami tokią sudėtį sugebėjome gan neblogai pasipriešinti varžovams iki rungtynių pabaigos, nors mūsų suolas ir buvo trumpas. Jaunimas, kuris nemažai anksčiau sėdėdavo ant suolo, šįkart gavo progą pasisemti patirties vyrų krepšinyje.

Antradienį mūsų laukia sezono rungtynės su „Nemenčine“, tad tikiuosi, turėsime pilną sudėtį ir išplėšime bilietą į atkrintamąsias“, – sakė jis.

Žvelgiant į turnyrinę lentelę, B grupėje paskutinysis turas bus labai įdomus, nes komandos žengia labai šalia. Aišku tiek, kad visas rungtynes sužaidusi „VKM-666“, net jei ir sulauks „Gesto-IDW“ ir „Nemenčinės“ pralaimėjimų, pranašumo prieš jas neturės. Tad vietos atkrintamosiose ji nebeturi.